6:10
    Ondřej JANKOVSKÝ
    (Palčinský)

BLACK ANGELS - 1. SC TEMPISH Vítkovice 6:10
branky: 1. Štěpán Kostrhún, 6. Jakub Hájek, 9. Lukáš Sůva, 29. Matyáš Metoděj Krahulec, 31. Lukáš Sůva, 56. Jakub Kocourek - 16. Lukáš Fukala, 20. Lukáš Fukala, 23. Lukáš Fukala, 26. Adam Palčinský, 32. Adam Palčinský, 35. Adam Palčinský, 41. Jáchym Kuběna, 59. Lukáš Fukala, 59. Václav Richtár, 60. Ondřej Jankovský; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 5 + Štěpán Kostrhún OS:3; využití: 2:2; diváků: 34; zásahy brankářů: Pavel Chmel 31 - Michael Chalupecký 24; po třetinách: 3:2, 2:4, 1:4
60:00 Komentář domácích Tuček Leoš (Trenér): Po výborném úvodu a dominanci v zápase jsme bohužel nedokázali udržet herní koncentraci a nasazení po celý zápas. Sráží nás malá produktivita, která mohla strhnout zápas ve 3. třetině v náš prospěch. Věřím, že to dokážeme zlomit v rozhodujících zápasech základní části. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00 Komentář hostů Veselý Jaromír (Trenér): Dneska zápas skutečně na morál, projevila se únava z náročného včerejška. přesto kluci odmakali jak to šlo a došli si k vítězství. nHerně střídaly kvalitní pasáže zbrklé bezmyšlenkovité a naivní momenty. Pořád nám dělá velký problém zvládat emoce. nMáme za sebou úspěšný výjez i díky výrazné podpoře fanklubu. n
60:00 Střely ve 3. části: 12:14
59:32 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 6:10
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #30 Ondřej Jankovský, asistoval #71 Adam Palčinský (6:10)
59:32 Bohužel domácí jako včera nezvládají konec zápasu a dostávají další branku.
59:23 Kuběna nedokázal trefit prázdnou branku.
58:55 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 6:9
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #32 Václav Richtár, asistoval #81 Martin Ostárek (6:9)
58:55 Rychtárova střela propadla Chmelovi pod rukou.
58:30 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 6:8
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #14 Lukáš Fukala bez asistence (6:8)
58:30 Fukala získal míček a dokázal trefit prázdnou branku.
58:14 Timeout BLACK ANGELS
57:54 Chmel vytáhnul dva zákroky.
56:40 Domácí jsou aktivnější. Kostrhún našel na druhé straně Michálek, který trefil Chalupeckého.
55:53 Domácí šli do protiútoku. Bohužel Michálek netrefil branku z dobré pozice.
55:40 GÓL BLACK ANGELS! 6:7
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #9 Jakub Kocourek, asistoval #88 Adam Štyler (6:7)
55:40 Kocourek dokázal propálit všechno před sebou.
55:38 Domácí teďka zatlačili domácí do obrany.
55:22 Domácí se už snaží z každé pozice ohrozit Chalupeckého.
54:36 Michálek netrefil skákavý míček.
52:56 Domácí Kostrún se snažil vystřelit po standartce. Jeho střela do brány nezamířila.
52:45 Domácí ztratili míček na obranné polovině. Štrobach se dokázal vrátit a zablokovat hostující střelu.
51:27 I domácí měli standartku na velkém brankovišti. Domácí do zakončení, které skončilo na tyči.
49:34 Štrobach se z obrany až ke střele. S jeho střelou neměl Chalupecký problém.
48:43 Domácí se nedokáží dostat z obranné poloviny.
47:42 Přesilovka hostů končí. Domácí měli dost štěstí, že neinkasovali branku.
46:53 Chmelův výhoz dokázal Kostrhún protečovat ideálně, tak aby se dostal až tváří tvář gólmanovi. Bohužel mu ve finální fázi utekl balónek a do zakončení se nedostal.
46:42 Hosté si dělají co chtějí. Díkybohu, že nemají dobrou finální fázi.
45:42 Vyloučen hráč #46 Matyáš Metoděj Krahulec družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost
45:42 Krahulec tvrdě srazil protihráče a hosté budou hrát další přesilovku.
45:11 Doležalova střela z velkého brankoviště jenom do bloku.
43:51 Štrobach to zkusil od mantinelu. Bohužel trefil jenom Chalupeckého.
42:34 Domácí se snaží najít skuliny v hostující obraně.
40:34 Slabeňák měl před sebou prázdnou branku. Díkybohu pro domácí branku netrefil.
40:22 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:7
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #20 Jáchym Kuběna, asistoval #63 Ondřej Svoboda (5:7)
40:22 Bohužel domácí nevstoupili dobře do třetí třetiny a hosté odskakují na rozdíl dvou gólů.
40:00 Střely ve 2. části: 7:16
39:34 Kostrhún to zkusil od mantinelu. Bohužel jeho střela byla zablokována.
39:00 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:37 Domácím se podařila ubránit přesilovka hostů.
37:34 Kostrhúnovi vypršel trest a bylo i přerušení a tak se může vrátit do hry.
36:37 Vyloučen hráč #61 Ondřej Diepolt družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za opakované přestupky
36:37 Diepoltovi opakované fauly v rohu hřiště rozhodčí potrestal.
35:53 Hosté znovu měli standartku na velkém brankovišti. Jenomže se dokázali se tak sami zamotat a šanci zahodit.
34:27 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #71 Adam Palčinský bez asistence (5:6)
34:27 Hosté měli rozehrávku na velkém brankovišti. Palčínsky se s ničím nepáral a prostřelil domácí zeď.
33:01 Štyler sebral míček před brankou a i přes presink hostů dokázal míček udržet a nechat se faulovat.
32:34 Chmel dokázal vyrazit střelu.
31:25 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #71 Adam Palčinský, asistoval #20 Jáchym Kuběna (5:5)
31:25 Hosté získali míček a Palčinský vyrovnáná stav utkání.
30:23 GÓL BLACK ANGELS! 5:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #20 Lukáš Sůva, asistoval #48 Jan Michálek (5:4)
30:23 Sůva si naběhl na střed hřiště a svojí střelou vymetl šibenici.
29:45 Další dobrý zákrok Chmela, nakonec se mu podařilo střelu ztečovat do tyče.
29:01 Chmel dokázal vyrazit míček na tyč a poté ho i odpálit z malého brankoviště.
28:02 GÓL BLACK ANGELS! 4:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #46 Matyáš Metoděj Krahulec, asistoval #18 Vilém Doležal (4:4)
28:02 Krahulec beckhandovou kličkou vyzrál na Chalupeckého.
27:28 Domácí zatím hrají přesilovku velmi špatně.
26:28 Vyloučen hráč #32 Václav Richtár družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za bránění ve hře
26:28 Richtár nepustil u mantinelu Sůvu a půjde si sednout.
25:34 Hosté zatím hrjí lépe 4 na 4.
25:01 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #71 Adam Palčinský, asistoval #14 Lukáš Fukala (3:4)
25:01 Rychlý protiútok hostů bohužel zkončil v brance.
24:44 Vyloučen hráč #28 Štěpán Kostrhún družstva BLACK ANGELS - osobní trest
24:44 Vyloučen hráč #37 Tomáš Janek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
24:44 Vyloučen hráč #28 Štěpán Kostrhún družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nesportovní chování
24:44 Domácí bohužel nebudou mít přesilovku,když Kostrhún neudržel pusa na zámek a půjde si na delší čas odpočinout.
24:00 Kostrhún před prázdnou brankou netrefil míček.
23:02 Domácí nedokáží zablokovat hostům krosové nahrávky.
22:08 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #14 Lukáš Fukala, asistoval #63 Ondřej Svoboda (3:3)
22:08 Rychlá kombinace hostů a Fukala trefil odkrytou branku.
21:27 Vyloučen hráč #28 Štěpán Kostrhún družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
21:27 Kostrhún fauloval před brankou. Dokáží hosté i podruhé využít přesilovku ?
21:01 Domácí měli standartku, bohužel nic nevymysleli.
20:01 První buly ve druhé třetině vyhráli hosté.
20:00 Střely v 1. části: 11:11
19:08 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #14 Lukáš Fukala, asistoval #20 Jáchym Kuběna (3:2)
19:08 Kuběna vystřelil. Jeho střela se odrazila k Fukalovi a ten dokázal trefit míček do branky.
19:00 Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:47 Domácí zatím nepouští hosty do větších šancí.
17:47 Vyloučen hráč #18 Vilém Doležal družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
17:28 Doležal se provinil proti pravidlům a i hosté budou hrát první přesilovku.
16:40 Krahulec zkusil překvapit Chalupeckého, ten zůstal u tyčky a střelu vyrazil.
15:23 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:1
15:23 Fukala trefil prázdnou branku, potom co dostala krosovou nahrávku od Kuběny.
14:46 Míček vyletěl vysoko na bránu a málem zapadl až Chalupeckému do branky.
13:45 Kostrhúnova střela nadzvednuta za mantinel.
11:00 Další závar před domácí bránou končí střelou do dřevna.
10:09 Čejka ztratil míček, ten se pak dostal k Fukalovy, který z otočky netrefil bránu.
08:13 GÓL BLACK ANGELS! 3:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #20 Lukáš Sůva, asistoval #18 Vilém Doležal (3:0)
08:13 Sůva to vzal na sebe a pčesnou střelou k tyči nedal brankáři šanci.
07:28 Vyloučen hráč #20 Jáchym Kuběna družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za zvedání florbalky
07:28 Hájek se snažil vystřelit. Jeho úmysl mu překazil Kuběna.
06:45 Kocourek dostal míček na velké brankoviště. Bohužel netrefil míček.
05:28 GÓL BLACK ANGELS! 2:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #10 Jakub Hájek, asistoval #88 Adam Štyler (2:0)
05:28 Rychlý protiútok domácích. Hájek nic nevymýšlel a trefil míček mimo dosah Chalupeckého.
04:30 Galia na středu hřiště nedokázal trefit míček.
02:30 Vítkovice se snaží držet míček.
00:50 GÓL BLACK ANGELS! 1:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #28 Štěpán Kostrhún, asistoval #9 Jakub Kocourek (1:0)
00:50 Kostrhún rychle zpracoval míček a vystřelil mimo dosah Chalupeckého.
00:01 První buly v zápasu vyhráli hosté.