• 60 59:51
    8:12
    (Chatrný)

BLACK ANGELS - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 8:12
branky: 16. Jan Michálek, 27. Štěpán Kostrhún, 29. Lukáš Sůva, 30. Jan Michálek, 33. Matyáš Metoděj Krahulec, 37. Matyáš Metoděj Krahulec, 38. Matyáš Metoděj Krahulec, 55. Vojtěch Koštialik - 20. Martin Stibor, 21. Matěj Sedláček, 31. Daniel Chatrný, 32. Lukáš Pobořil, 37. Martin Stibor, 51. Daniel Chatrný, 55. Lukáš Pobořil, 55. Martin Stibor, 56. Daniel Chatrný, 60. Daniel Chatrný, 60. Martin Stibor, 60. Martin Stibor; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 2:1; využití: 0:2; diváků: 33; zásahy brankářů: Pavel Chmel 22, Kryštof Pecka 3 - Šimon Hadwiger 24, Patrik Antoniazi 8; po třetinách: 1:1, 6:4, 1:7
60:00 Komentář domácích Tuček Leoš (Trenér): Většinu zápasu jsme byli lepším týmem, bohužel se nám nepovedlo zápas při vedení rozhodnout. Soupeř využil naše chyby ve třetí třetině a zápas otočil. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Komentář hostů Svačinka Tomáš (Trenér): Dneska mě potěšil týmový výkon. První polovinu zápasu jsme hráli dobře na míčku, ale potom jsme udělali spoustu individulaních chyb a z toho proměnil výsledek po druhé třetině. Řekli jsme si,  že je to o jednom gólu a v momentě, kdy jsme snížili na 7:6 jsme měli domácí tam, kde jsme je chtěli mít. Nechci to zlehčovat, ale dneska to bylo stylem povolit pritáhnout. Díky všem za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 8:15
59:59 Bohužel domácí dostali tři góly do prázdné a tento zápas prohrávají.
59:51 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 8:12
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #76 Martin Stibor, asistoval #45 Daniel Chatrný (8:12)
59:42 Vyloučen hráč #99 Tomáš Elbl družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za hra rukou
59:38 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 8:11
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #76 Martin Stibor, asistoval #18 Richard Pum (8:11)
59:11 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 8:10
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #45 Daniel Chatrný bez asistence (8:10)
58:39 Domácí v šesti.
58:00 Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
56:44 Doležal byl před brankou v dobré pozici, bohužel branku netrefil.
55:11 Timeout BLACK ANGELS
55:11 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 8:9
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #45 Daniel Chatrný, asistoval #19 Petr Vítovec (8:9)
55:11 Střídání brankáře. Nový brankář #62 Kryštof Pecka družstva BLACK ANGELS
55:11 Chatrný byl volný na středu a dokázal trefit branku.
54:52 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 8:8
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #76 Martin Stibor, asistoval #85 Lukáš Pobořil (8:8)
54:52 Tak i na druhé straně dokázali hned zareagovat na gól.
54:47 GÓL BLACK ANGELS! 8:7
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #3 Vojtěch Koštialik, asistoval #48 Jan Michálek (8:7)
54:47 Dobře secvičená rozehrávka domácích. Michálek našel volného Koštialiaka a ten dokázal trefit branku.
54:16 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 7:7
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #85 Lukáš Pobořil, asistoval #64 Matěj Sedláček (7:7)
53:39 Bohužel dvě nepřesnosti ve finální fázi a druhá lajna nevystrelila na gólmana.
53:01 Domácí znova pozorní, když dokázali nazdvednout hostující střelu.
50:53 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 7:6
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #45 Daniel Chatrný, asistoval #64 Matěj Sedláček (7:6)
50:53 Chatrný od mantinelu propálil Chmela.
50:21 Zbývá jedna minuta z oslabení.
49:21 Vyloučen hráč #20 Lukáš Sůva družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení
49:21 Sůva zastavil protihráče u mantinelu nedovolené.
48:35 Hra se priostruje na obou stranách.
47:45 Tato akce by patřila do highlightů kola. Bohužel Michálek trefil drevno.
46:40 Chmel po souboji otřesen.
45:34 Chartnému se nepovedla střela z první.
45:16 Krahulec získal míček a snažil se nahrát míček někomu se spoluhráčů.
44:30 Pobořil trefil letící míček a jeho střela letěla jenom do boční sítě.
43:02 Pum mimo Chmelovu branku.
41:01 Koštialik prošel středem hřiště nahrál Doležalovi, který trefil Antoniaziho do hrudi.
40:01 První buly ve třetí třetině vyhráli hosté.
40:00 Střely ve 2. části: 24:12
39:59 Domácí byli lepší v této třetině. Ostrava za to byla střelecky úspěšná.
39:00 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:45 Domácí v tlaku.
37:37 GÓL BLACK ANGELS! 7:5
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #46 Matyáš Metoděj Krahulec, asistoval #77 Matěj Štrobach (7:5)
37:37 Střídání brankáře. Nový brankář #30 Patrik Antoniazi družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
37:37 Krahulec prokázal dobře invidualni schopnosti a nedal svoji střelou šanci Hadwigerovi.
36:22 GÓL BLACK ANGELS! 6:5
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #46 Matyáš Metoděj Krahulec, asistoval #18 Vilém Doležal (6:5)
36:22 Domácí dokázali načapat Ostravu a Krahulec se trefil krásně do horního rohu.
36:19 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 5:5
36:19 Domácí dobře bránili. Bohužel Stibor dokázal najít místo mezi nohama a je znova srovnano.
35:45 Domácí zatím brání dobře v oslabení.
34:45 Vyloučen hráč #46 Matyáš Metoděj Krahulec družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře
34:43 Krahulec jenom Hadwigera.
32:06 GÓL BLACK ANGELS! 5:4
32:06 Protiútok domácích dva na jednoho. Krahulec nepohrdl prázdnou brankou a Blaci opět vedou.
31:31 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #85 Lukáš Pobořil, asistoval #18 Richard Pum (4:4)
31:31 Pobořilova přesná střela přeskočila Chmelovi ruku a ten bohužel míček nedokázal vytesnit mimo.
30:21 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #45 Daniel Chatrný, asistoval #99 Tomáš Elbl (4:3)
29:11 GÓL BLACK ANGELS! 4:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #48 Jan Michálek, asistoval #18 Vilém Doležal (4:2)
29:11 Střílená nahrávka z rohu hřiště a Michálek dokázal před brankou trefit míček ideálně.
28:53 GÓL BLACK ANGELS! 3:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #20 Lukáš Sůva, asistoval #28 Štěpán Kostrhún (3:2)
28:53 Kostrhún na sebe upoutal pozornost a předložil míček před branku Sůvovi, který trefil prázdnou branku.
26:00 GÓL BLACK ANGELS! 2:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #28 Štěpán Kostrhún, asistoval #9 Jakub Kocourek (2:2)
26:00 Domácí získali míček na středu hřiště a Kostrhún prostřelil Hadwigera na přední tyči.
25:29 Domácí se nedokáží dostat zpoza hostující branky.
24:20 Hájek se probíjel do šance.
23:50 Chmel dokázal vytěsnit Pobořilovu střelu nad branku.
23:30 Domácí protiútok končí špatnou nahrávkou.
22:24 Domácí špatně rozehráli a kdyby hosté nefaulovali, přišli by o míček.
21:34 Koštialiak se dostal až před branku. Jeho střela ale letěla vedle.
20:51 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #64 Matěj Sedláček, asistoval #76 Martin Stibor (1:2)
20:51 Ostrava získala míček před brankou a Sedláček jednoduchou kličkou nedal Chmelovi šanci.
20:34 Štyler dokázal zablokovat střelu.
20:01 První buly ve druhé třetině vyhráli hosté.
20:00 Střely v 1. části: 8:10
19:37 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #76 Martin Stibor, asistoval #64 Matěj Sedláček (1:1)
19:37 Stibor dokázal tečoval Sedláčkovu střelu a hosté srovnávají.
19:03 Štrobach z půlky hřiště napálil tyčku.
19:00 Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:50 Michálek z dobré pozice mimo branku.
16:43 Domácí dokázali dvakrát nadzvednout hostům střelu.
15:55 GÓL BLACK ANGELS! 1:0
15:55 Rychlý protiútok domácí. Doležalovu nahrávku si našel Michálek a dokázal po zemi prostřelil Hadwigera.
15:43 Diváci cítí, že domácí jsou trošku lepší a začali povzbuzovat domácí.
14:29 Horák dostal dobrou nahrávku a měl ideálně nabito na střelu, bohužel ale branku přestřelil.
13:49 Domácí zase ztratili míček na polovině hřiště.
13:09 Kralupech zablokoval Chatrného střelu.
12:01 Hájek málem daroval hostům míček. Nestalo se tak a proto Kostrhún ohrozil Hadwigera.
10:54 Chatrnému se střela vůbec nepovedla.
09:23 Štrobach těsně míjí branku hostů.
08:20 Hadwiger nechytil míček, který letěl za branku. Domácí se snažili míček dostat z boční síťky a uklidit ho do prázdné branky. Hostující obrana toto nedovolila.
06:40 Krahulcovu střelu Hadwiger vyrazil.
04:20 Chmel neměl problém chytit tři střely.
03:34 Domácí získali míček. Špatnou nahrávkou o míček přišli.
02:54 Michálek zase trénují Hadwigera.
01:23 Domácí střílí jenom do Hadwigera.
00:56 Kostrhun dokázal zislat míček. Do zakončení se ale nedostal.
00:01 Opakované buly vyhráli hosté.