59
  • 59 58:11
    Sparta Praha

FBŠ Hummel Hattrick Brno - ACEMA Sparta Praha UNYP 7:6
branky: 13. Jáchym Eliáš, 14. Martin Umlášek, 21. Marek Zapletal, 27. Michal Horák, 28. Jakub Vařecha, 54. Martin Umlášek, 57. Martin Umlášek - 15. Patrik Černý, 17. Vojtěch Andrášek, 19. Josef Sedláček, 28. Patrik Černý, 39. Jakub Čech, 43. Vojtěch Andrášek; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 2 + Jáchym Eliáš 5:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Matěj Buršík 13 - Viktor Hejna 9; po třetinách: 2:3, 3:2, 2:1
60:00 Střely ve 3. části: 7:6
59:59 Kometář trenéra hostí: Chtěli jsme do zápasu vnést rychlost a udávat tempo hry, ale nepodařilo se nám souběžně držet kvalitu hry. Soupeře jsme dostali do hry jednoduchými góly z brejkových situací. Máme na čem pracovat. Děkujeme soupeři za zápas.
59:59 Komentář trenéra domácích Marka Fialy: Dnešní vítězství je zásluhou velké bojovnosti a obětavosti celého týmu, důležitá byla dobře odbráněná oslabení. Zítra nás čeká další těžké utkání, ke kterému je třeba přistoupit stejně. Soupeři děkujeme za těžké utkání a divákům za podporu.
58:11 Timeout ACEMA Sparta Praha UNYP
56:03 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 7:6
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #10 Martin Umlášek, asistoval #25 Jiří Hájek (7:6)
53:26 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 6:6
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #10 Martin Umlášek, asistoval #18 Lukáš Jelínek (6:6)
47:07 Lukáš Suk si hraje s týmem hostí!
45:11 Vyloučen hráč #16 Jáchym Eliáš družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání
42:43 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 5:6
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #85 Vojtěch Andrášek, asistoval #11 Patrik Černý (5:6)
40:00 Střely ve 2. části: 5:9
38:58 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 5:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #29 Jakub Čech, asistoval #94 Vojtěch Bláha (5:5)
37:11 Fišer do břicha!
36:28 Vyloučen hráč #25 Jiří Hájek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení
27:38 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 5:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #11 Patrik Černý, asistoval #85 Vojtěch Andrášek (5:4)
27:17 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 5:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #15 Jakub Vařecha, asistoval #18 Lukáš Jelínek (5:3)
27:02 Vyloučen hráč #16 Jakub Mühlfait družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nedovolené vrážení
26:48 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 4:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #89 Michal Horák, asistoval #4 Lukáš Suk (4:3)
23:14 Výborná střela Fišera! Bohužel trefil pouze světlo v rohu haly.
20:40 Vyloučen hráč #16 Jáchym Eliáš družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 5 minuty za hrubost
20:05 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 3:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #97 Marek Zapletal, asistoval #15 Jakub Vařecha (3:3)
20:00 Střely v 1. části: 4:4
18:43 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #53 Josef Sedláček, asistoval #29 Jakub Čech (2:3)
16:35 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:2
14:06 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:1
13:15 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 2:0
13:15 Jiří Hájek z nebe na palubovku a hned si připisuje asistenci!
12:20 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:0
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #16 Jáchym Eliáš, asistoval #18 Lukáš Jelínek (1:0)