8:3
    Lukáš DRAHNÝ
    (Belej)

SOKOLI Pardubice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 8:3
branky: 6. Tomáš Belej, 12. František Kadavý, 20. Jan Nezval, 22. Max Malátek, 31. Matouš Sákra, 57. Tomáš Belej, 59. Matouš Sákra, 60. Lukáš Drahný - 10. Tomáš Josefovič, 33. Jakub Dufek, 40. Jakub Dufek; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 6:2 + Marek Matoušek OS; využití: 1:2; diváků: 85; zásahy brankářů: Matěj Denemark 18 - Ondřej Hnátek 18; po třetinách: 3:1, 2:2, 3:0
60:00 Komentář domácích Štancl Ladislav (Trenér): První třetina ok, druhá třetina šílená, třetí třetina ok. Jestli si z dnešního zápasu odnášíme, tak je to fakt, že si umíme zápas neskutečně zkomplikovat a hrát prakticky třetinu ve třech nebo čtyřech. Na to navazuje ale to, že to bylo opravdu odmakané a vybojované a to, že jsme se ve třetí třetina dokázali vzpamatovat a vrátit k tomu, co jsme chtěli hrát.
60:00 Komentář hostů Lupoměch Ondřej (Trenér): Marnost v zakončení a náš nepohyb rozhodly dnešní zápas. Asi dobře, že tahle facka přišla dnes a ne za měsíc. Bez poctivé práce to nepůjde, zítra rozhodně musíme ukázat lepší výkon. Děkujeme soupeři, divákům a rozhodčím za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 8:6
59:02 GÓL SOKOLI Pardubice! 8:3
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #44 Lukáš Drahný, asistoval #28 Tomáš Belej (8:3)
59:00 Minuta do konce
58:01 GÓL SOKOLI Pardubice! 7:3
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #98 Matouš Sákra bez asistence (7:3)
57:30 Po faulu rozehrávají domácí a budou šetřit čas
57:00 Hosté hrají v šesti
56:30 Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
56:20 Na následnou akci byl už ale krátký, Belej byl blízko a mířil přesně
56:17 GÓL SOKOLI Pardubice! 6:3
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #28 Tomáš Belej, asistoval #44 Lukáš Drahný (6:3)
56:10 Balonek Hnátkovi vypadl z držení, obránci s mu ale pomohli
54:00 Oba týmy kupí chyby a nabízí tak šance na brejk soupeři
52:00 Hosté oslabení ubrálili
49:13 Vyloučen hráč #35 Marek Matoušek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV - osobní trest
49:13 Vyloučen hráč #35 Marek Matoušek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nesportovní chování
47:42 Hosté trefují tyč
46:38 Šance na obou stranách hosté dvakrát pálili mimo, střela Sákry byla zblokována
43:30 Faul domácích, následná střela byla zblokována
42:20 Nezval se hnal do útoku a vybojoval faul v rohu hostí
40:30 Uvidíme jestli domácí schladili hlavy a třetí třetinu si již pohlídají
40:00 Střely ve 2. části: 5:10
39:59 Hosté nakonec přesilovku využili, ale určitě doufali ve více
39:33 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #85 Jakub Dufek, asistoval #40 Tomáš Josefovič (5:3)
38:06 Vyloučen hráč #55 Petr Křinka družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání
37:50 Hosté si zarají dvojitou přesilovku o chvilku déle
37:07 Vyloučen hráč #98 Matouš Sákra družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za vysoká florbalka
36:40 Ještě 30 vteřin přesilovky 5 na 3
35:56 Vyloučen hráč #21 Jan Nezval družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za hrubost
35:20 Přiostřuje se na hřišti i v hledišti
35:06 Vyloučen hráč #80 Matěj Denemark družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za hrubost
33:24 Vyloučen hráč #17 David Strnádek družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře
32:44 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #85 Jakub Dufek, asistoval #34 Adam Pospíchal (5:2)
32:08 Kadavý šel sám na brankaře, na hnátka ale nevyzrál
30:10 Sákra si vyběhl od mantinelu a střílel přesně nad nohu Hnátka
30:09 GÓL SOKOLI Pardubice! 5:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #98 Matouš Sákra, asistoval #74 Matyáš Mík (5:1)
29:00 Křinka na poslední chvíli zblokoval šanci Chodova
28:06 Střelu Chaloupky zblokovala obrana Pardubic
27:20 Sákra byl v dobré pozici, pálil mimo
25:50 Chodov teď zažíval horké chvilky před vlastní bránou
23:30 Dufek si prohodil 2 pardubické hráče, na přesné zakončení mu už ale došly síly
22:00 Malátek si vyběhl na střed hřiště a a vymetl šibenici chodovské brány
21:56 GÓL SOKOLI Pardubice! 4:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #73 Max Malátek, asistoval #21 Jan Nezval (4:1)
20:10 Kulhavý vyhodil Nezvala mimo hřiště a na 2 minuty oslabí své mužstvo
20:04 Vyloučen hráč #29 Jonáš Kulhavý družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení
20:00 Střely v 1. části: 8:8
19:32 Domácí byli důrazní v brankovišti soupeře a míček za brankovou čáru na několikrát dotlačili
19:01 GÓL SOKOLI Pardubice! 3:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #21 Jan Nezval, asistoval #44 Lukáš Drahný (3:1)
17:43 Na druhé straně trefil Mík masku Hnátka
17:07 Matoušek prověřil Denemarkovu pozornost, ten byl na svém místě
15:01 Belej překonal Hnátka, balonek ale za brankovou čárou neskončil
13:30 Křinka byl v dobré šanci, pálil jen vedle tyčky
11:30 Domácí se dostali do přečíslení a Kadavý vymíchal Hnátka
11:28 GÓL SOKOLI Pardubice! 2:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #35 František Kadavý, asistoval #8 Tomáš Macháček (2:1)
09:30 Hosté rychle vykombinovali domácí a Josefovič mířil přesně k tyči
09:23 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #40 Tomáš Josefovič, asistoval #35 Marek Matoušek (1:1)
07:50 Vyloučen hráč #9 Filip Záhrobský družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání
06:30 První gól zápasu, Belej se dostal k odraženému balonku a střílel přesně
05:39 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:0
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #28 Tomáš Belej, asistoval #9 Filip Záhrobský (1:0)
05:10 Belej vybojoval balonek, ale chodovští jeho střelu zblokovali
04:00 Rychlé rozehrání standartky Chodova zakončoval Koudelka, pálil těsně nad
03:12 Chodov zachytil pardubický brejk a Vorava trefil Denemarkovo rameno
01:51 Střela Koudelky byla zablokovaná pardubickou obranou
01:00 Domácí vybojovali balonek a ohrozili branku hostí