• 60 59:47
    10:6
    ()

Kanonýři Kladno - FBC Liberec 10:6
branky: 3. Ferdinand Tomášek, 7. Lukáš Spurný, 12. Jakub Šolle, 17. Filip Molhanec, 45. Hugo Hübner, 50. Jakub Šolle, 56. Filip Molhanec, 58. Filip Molhanec, 59. Ferdinand Tomášek, 60. Filip Molhanec - 11. Tomáš Urban, 22. Lukáš Dolejš, 34. Filip Kapitán, 53. Jakub Stejskal, 54. Filip Kapitán, 59. Lukáš Dolejš; rozhodčí: Jan Brak - Tadeáš Provazník; vyloučení: 5:3; využití: 1:2; diváků: 38; zásahy brankářů: Jakub Janoušek 33 - Mikuláš Futschik 27; po třetinách: 4:1, 0:2, 6:3
60:00 Komentář domácích Novák Jan (Trenér): Dobře jsme do zápasu vstoupili a první třetina byla z naší strany kontrolovaná. I díky tomu jsme si vytvořili tříbrankový náskok. Druhou třetinu jsme absolutně nezvládli. Jsem rád, že nás ve třetí třetině nesložily rychle slepené obdržené branky a zbytečná vyloučení. Díky bojovnosti a chuti po vítěztví jsme zápas zvládli. Jdeme se připravit na zítra.
60:00 Komentář hostů Faksa Tomáš (Trenér): Do zápasu jsme vstoupili tragicky a nakonec nás výkon v 1tř stál celý zápas. V dalších částech zápasu jsme se zlepšili a vypracovali si herní převahu, bohužel nás vždy srazil laciný gól. Záverečnou hru v 6 už nechci komentovat stejně tak jako naše přesilovky. Lepší hrát v 5. Jinak pro lidi asi pěkný zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 16:16
59:47 GÓL Kanonýři Kladno! 10:6
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #2 Filip Molhanec z trestného střílení (10:6)
59:47 Molhanec z trestného střílení přidává 10. gól Kladna a potvrzuje tak výhru domácích
58:47 GÓL Kanonýři Kladno! 9:6
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #13 Ferdinand Tomášek bez asistence (9:6)
58:47 Vyloučen hráč #13 Ferdinand Tomášek družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nesportovní chování
58:30 GÓL FBC Liberec! 8:6
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #71 Lukáš Dolejš, asistoval #77 Michal Václavík (8:6)
57:58 Vyloučen hráč #69 Hugo Hübner družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za bránění ve hře
57:02 GÓL Kanonýři Kladno! 8:5
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #2 Filip Molhanec bez asistence (8:5)
57:02 Molhanec střelou do prázdné branky posílá domácí do vedení 8:5
55:19 GÓL Kanonýři Kladno! 7:5
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #2 Filip Molhanec bez asistence (7:5)
55:19 Molhanec z rychlého protiútoku zvyšuje na 7:5 pro domácí
53:47 Timeout Kanonýři Kladno
53:38 GÓL FBC Liberec! 6:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #5 Filip Kapitán, asistoval #29 Tomáš Urban (6:5)
53:34 Vyloučen hráč #12 Filip Sochor družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hra rukou
52:38 GÓL FBC Liberec! 6:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #32 Jakub Stejskal, asistoval #92 Martin Kašínský (6:4)
51:28 Sochor při přečíslení 2 na 1 trefuje brankovou konstrukci
50:48 Pohotová střela hostů míří těsně mimo bránu
49:14 GÓL Kanonýři Kladno! 6:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #19 Jakub Šolle, asistoval #69 Hugo Hübner (6:3)
48:04 Hosté nebezpečně kontrolují hru
46:45 Neskutečný brankář domácích drží svůj tým ve vedení
45:50 Domácí střídají na balónku
44:35 GÓL Kanonýři Kladno! 5:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #69 Hugo Hübner, asistoval #2 Filip Molhanec (5:3)
44:35 Molhanec hezky našel Hübnera na středu hřiště a ten zvyšuje na 5:3
42:54 Domácí přežili oslabení a pokračuje se 5 na 5
42:00 Střela hostů od mantinelu míří silně nad bránu
40:54 Vyloučen hráč #19 Jakub Šolle družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání
40:54 Liberec si zahreje přesilovou hru
40:01 Úvodní buly ve 3. třetině vyhráli hosté
40:00 Střely ve 2. části: 9:14
39:51 Kladno bude rozehrávat v rohu na útočné půlce
38:10 Vyloučen hráč #69 Hugo Hübner družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nesportovní chování
38:10 Vyloučen hráč #29 Tomáš Urban družstva FBC Liberec na 2 minuty za nesportovní chování
38:10 Konec 2. třetiny se dohraje 4 na 4
37:37 Střela domácích sražena ven ze hřiště
36:30 Hosté kontrolují hru na útočné polovině
33:59 GÓL FBC Liberec! 4:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #5 Filip Kapitán, asistoval #35 Richard Malý (4:3)
33:59 Liberec po domácí chybě v rozehrávce snižuje na 4:3
31:58 Hartman trefuje spojnici soupeřovy branky
31:33 Liberec z nebezpečného protiútoku další gól nepřidá
29:28 Brankář domácích opět podržel svůj tým při nebezpečné situaci
27:32 Hosté se po rychlé rozehrávce dostali s míčkem na střed hřiště, avšak střela mířila ven ze hřiště
27:08 Hra je velice vyhrocená
26:04 Tomášek nejprve zblokoval nebezpečnou střelu a poté z rychlého protiútoku nebezpečně ohrozil brankáře hostů
23:29 Po nedovoleném zákroku hostů budou domácí rozehrávat na půlící čáře
22:13 Frýba si dobře pohlídal balónek a tak je Kladno stále s míčkem
21:52 Střela domácích sražená ven
21:24 GÓL FBC Liberec! 4:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #71 Lukáš Dolejš, asistoval #8 Bartoloměj Smolka (4:2)
20:52 Domácí svoji obrovskou šanci neproměnují
20:00 Střely v 1. části: 12:9
16:48 GÓL Kanonýři Kladno! 4:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #2 Filip Molhanec, asistoval #69 Hugo Hübner (4:1)
16:48 Molhanec šikovně prostřelil obranu hostů a stav je už 4:1 pro domácí
14:50 Vyloučen hráč #34 Petr Kukla družstva FBC Liberec na 2 minuty za bránění ve hře
14:50 Vyloučen hráč #1 Mikuláš Futschik družstva FBC Liberec na 2 minuty za bránění ve hře
14:50 Domácí si zahrají přesilovku 5 na 3
13:39 Domácí kontrolují hru a střídají na balónku
13:00 Domácí jsou opět nebezpeční
11:44 Hosté nebezpečně drží míček na útočné polovině
11:12 GÓL Kanonýři Kladno! 3:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #19 Jakub Šolle, asistoval #76 Lukáš Spurný (3:1)
10:45 Domácí budou rozehrávat
10:18 GÓL FBC Liberec! 2:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #29 Tomáš Urban, asistoval #69 Jakub Horník (2:1)
08:14 Domácí opět kontrolují hru
06:48 GÓL Kanonýři Kladno! 2:0
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #76 Lukáš Spurný, asistoval #89 Karel Frýba (2:0)
06:48 Spurný ze středu hřiště zvyšuje na 2:0
06:11 Střela domácích sražená ven ze hřiště
04:54 Domácí drží míček na soupeřově polovině
04:26 Sochor pálí nad bránu
03:28 První nebezpečná střela hostů míří mimo bránu
02:02 GÓL Kanonýři Kladno! 1:0
02:02 Tomášek se šikovně dostal před bránu a zvyšuje skóre na 1:0 pro domácí
01:24 Domácí rozehrávají na své polovině