• 55 54:31
    2
    Viktor HEJNA

ACEMA Sparta Praha UNYP - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 3:9
branky: 18. Vojtěch Andrášek, 41. Jakub Mühlfait, 52. Josef Sedláček - 5. Filip Gabriel, 5. Ondřej Štefek, 13. Antonín Votava, 13. Lukáš Kafka, 29. Lukáš Kafka, 35. Ondřej Štefek, 45. David Horký, 48. Lukáš Kafka, 54. Lukáš Kafka; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 4:2; využití: 1:3; diváků: 55; zásahy brankářů: Viktor Hejna 20 - Karel Hodík 17; po třetinách: 1:4, 0:2, 2:3
60:00 Komentář hostů Lupoměch Ondřej (Trenér): Jsem rád za takto poklidný a úspěšný vstup do nového roku. V utkání jsme od začátku zvládli soupeře přehrávat, a zároveň po celé utkání eliminovat jeho hlavní zbraně. Po delší době zápas, kde jsme se nemuseli strachovat o vítězství až do konce, a zároveň jsme mohli využít všechny přítomné hráče. Děkujeme soupeři, rozhodčím a divákům za podporu a přejeme všem úspěšný vstup do nového roku!
60:00 Komentář domácích Vojta Marek (Trenér): Soupeř byl dnes lepší, my jsme k zápasu přistoupili vlažně s nízkou mírou sebeprosazení se a ani jsme v důležitých momentech neměli potřebnou koncentraci a herní disciplínu. Děkuji soupeři a fanouškům.
55:55 Škorpa posílá prudkou střelu pouze do sparťanského gólmana
54:31 Vyloučen hráč #2 Viktor Hejna družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za držení
54:31 třetí třetina zatím přeje trestům a máme tu další vyloučení na straně Sparty
53:30 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:9
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Lukáš Kafka, asistoval #73 Adam Sláma (3:9)
53:30 Kafka je dneska při chuti, v přesilovce Chodova přidává svůj čtvrtý gól
52:42 Vyloučen hráč #88 Vojtěch Krupička družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nedovolené vrážení
52:42 a karta se obrací, na tresté lavici za nedovolené vrážení sparťanský Krupička
51:19 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 3:8
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #53 Josef Sedláček, asistoval #16 Jakub Mühlfait (3:8)
51:19 Sparta po 19 vteřinách využívá přesilovku a přidává třetí gól
51:00 Vyloučen hráč #53 Matyáš Borek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
50:53 Václavík v úniku přestřeluje bránu
49:57 Kafkova střela se odrazila od sparťanského hráče
49:03 Horký to zkoušel z dálky, ale neuspěl
47:27 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:8
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Lukáš Kafka, asistoval #83 Antonín Votava (2:8)
47:27 Lukáš Kafka v přesilovce trefuje a kompletuje hattrick
46:42 Vyloučen hráč #78 Michal Václavík družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání
46:42 vzápětí však jde Sparta kvůli Václavíkovu sekání do 4 a je tu šance pro Chodov
46:22 Mühlfait nyní zkoušel střelu z dálky, chodovského gólmana však nepřekvapil
44:12 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:7
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #93 David Horký, asistoval #40 Tomáš Josefovič (2:7)
44:12 David Horký po krásné souhře chodovských hráčů zvyšuje vedení Chodova
43:20 dnešnímu utkání přihlíží 55 diváků
40:41 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:6
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #16 Jakub Mühlfait, asistoval #85 Vojtěch Andrášek (2:6)
40:41 a Jakub Mühlfait dovezl míček až do brány, máme tu druhý sparťanský gól
40:21 ve třetí třetině se Sparta pokusí smazat pětigólové manko
40:00 Střely ve 2. části: 8:12
39:58 míček v posledních vteřinách v držení Chodova
38:57 šermovačka na půlce, ze které utekl Hais, jeho střela však mířila pouze na chodovského gólmana
37:06 Chodov nyní pořádně tlačí Spartu na její polovině
34:08 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:6
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #57 Ondřej Štefek, asistoval #53 Matyáš Borek (1:6)
34:08 dorážka Štefka končí za zády sparťanského gólmana a Chodov navyšuje vedení
33:26 zazvonila nám tyčka chodovské brány
31:35 přesilovka nám žádný gól nepřinesla, Chodov v 5 hráčích
31:30 při výhozu chodovský gólman vyšlápl z brankoviště a to znamená šanci pro Spartu
29:34 Vyloučen hráč #40 Tomáš Josefovič družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost
29:34 šance pro Spartu, Chodov po vyloučení Josefoviče ve 4
28:13 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:5
28:13 Chodov využívá přesilovou hru, když druhý gól v utkání přidává Lukáš Kafka
27:24 Votava posílá prudkou střelu nad bránu
26:18 Vyloučen hráč #76 Lukáš Mervart družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání
26:18 a máme tu první vyloučení, Mervart dostává 2 minuty za sekání a Chodov získává výhodu hráče navíc
17:36 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #85 Vojtěch Andrášek bez asistence (1:4)
17:36 a máme tu první sparťanský gól!  trefu Andráška hlasitým pokřikem oceňují malí fanoušci na protilehlé tribuně
17:13 střela Andráška pouze do prvního chodovského hráče
16:42 domácí se zatím marně snaží najít recept na chodovskou obranu
12:43 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Lukáš Kafka, asistoval #35 Marek Matoušek (0:4)
12:43 a vzápětí Chodov skóruje po čtvrté, autorem gólu tentokrát Lukáš Kafka
12:27 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #83 Antonín Votava, asistoval #40 Tomáš Josefovič (0:3)
04:29 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #57 Ondřej Štefek, asistoval #33 Filip Gabriel (0:2)
04:29 máme tu dva rychlé góly Chodova
04:13 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #33 Filip Gabriel, asistoval #35 Marek Matoušek (0:1)
03:20 Haisova střela z otočky končí v náručí chodovského gólmana
02:47 pokus Čecha končí pouze v chodovském gólmanovi
02:04 hra se přeévá ze strany na stranu
00:52 zblokovaná střela chodovského Slámy
00:04 Úvodní buly pro domácí
00:01 rozhodčími dnešního zápasu jsou pánové Tomáš Kostinek a Martin Reichelt
00:00 Poslední vzájemný zápas těchto týmů skončil vítězstvím Chodova na nájezdy, jak to dopadne dnes?
00:00 Dobrý den Vážení diváci, vítáme Vás při sledování zápasu 14.kola celostátní soutěže juniorů mezi domácím týmem ACEMA Sparta Praha UNYP a hostujícím FAT PIPE FLORBAL CHODOV.