• 59 58:01
    7:5
    (Belej)

SOKOLI Pardubice - FBŠ Hummel Hattrick Brno 7:5
branky: 2. Matouš Sákra, 7. Jan Nezval, 30. Dominik Schlappl, 33. Matyáš Mík, 34. Max Malátek, 38. David Strnádek, 59. Matouš Sákra - 9. Michal Malec, 10. Tomáš Ručka, 15. Jakub Vařecha, 21. Jaroslav David, 46. Martin Noháček; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 150; zásahy brankářů: Matěj Denemark 22 - Radek Korba 22; po třetinách: 2:3, 4:1, 1:1
60:00 Komentář domácích Štancl Ladislav (Trenér): Hodně těžký zápas proti dobře bránícímu soupeři, který jsme museli zvládnout hlavně v hlavách. Hra pro diváky nebyla moc pohledná, hodně přerušení, nepřesností a tempo odpovídající nedělnímu podvečeru. Do poloviny zápasu na hráčích byla vidět i trochu nervozita. Pak se zlepšil pohyb a postupně jsme se do toho dostali. Velmi dobrý obrat, který se nerodil lehce. Jsme rádi, že jsme si vše uhráli sami a splnili jsme první dílčí cíl sezóny.
60:00 Komentář hostů Fiala Marek (Trenér): Do stavu 4:2 relativně dobrý zápas. Od stavu 4:3 jsme vypadli z role. Soupeř měl lepší pohyb a byl nebzpečnější. Největší roblém bylo nastavení v hlavě a řešení věcí, které nemůžeme ovlivnit. Důležité je aby se kluci poučili. Soupeři děkujeme za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 11:7
59:45 Diváci tleskají
58:55 Po faulu ze pro změnu ozívá střídačka domácích.
58:01 GÓL SOKOLI Pardubice! 7:5
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #98 Matouš Sákra, asistoval #28 Tomáš Belej (7:5)
48:48 Pardubice teď v přesilové hře bezúspěšně
46:22 Vyloučen hráč #24 Martin Noháček družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za držení
46:22 Fanda Kadavý opět vybojoval přesilovou hru
45:08 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 6:5
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #24 Martin Noháček, asistoval #31 Michal Malec (6:5)
44:34 Vyloučen hráč #8 Tomáš Macháček družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za hra rukou
43:45 Machatý se pokoušel zahraát balón v úrovni hlavy. Rozhodčí ukazují výhodu a Brno se snaží v šesti
43:37 Z lavičky se ozívá nespokojený hlas trenéra Ladislava Štancla.
41:00 Hra začala ve velkém tempu
40:00 Střely ve 2. části: 9:10
39:30 Brno se snaží odpovědět skrz brejky
39:00 Hra je nahoru a dolu
37:09 GÓL SOKOLI Pardubice! 6:4
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #17 David Strnádek bez asistence (6:4)
37:09 Raketa vyslaná z poloviny hřiště prostřeluje celou obranu Brna i s gólmanem
36:16 Trestné střílení družstva SOKOLI Pardubice neproměnil #8 Tomáš Macháček.
36:16 Sákra v úniku dostal loket do zad a pojede se nájezd
34:44 Přesná střela do šibenice zvyšuje ve prospěch Pardubic
33:44 GÓL SOKOLI Pardubice! 5:4
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #73 Max Malátek bez asistence (5:4)
32:55 GÓL SOKOLI Pardubice! 4:4
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #74 Matyáš Mík, asistoval #98 Matouš Sákra (4:4)
32:55 Další gól ze standartky Pardubic.
32:10 Hra je velmi ostrá. Píšťalka se ozívá často
29:18 GÓL SOKOLI Pardubice! 3:4
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #91 Dominik Schlappl, asistoval #21 Jan Nezval (3:4)
29:18 Po nešťastně rozehrané přesilovce se Sokoli radují z gólu do prázdné
27:33 Vyloučen hráč #52 Adam Petřivalský družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení
25:00 Brno je teď mnohem lepší. 5 střel oproti žádné
23:44 Fanda Kadavý teď oplakává zlomenou střelku
22:50 Jaroslav David zkouší bezúspěšně z voleje
20:39 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 2:4
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #11 Jaroslav David, asistoval #16 Jáchym Eliáš (2:4)
20:39 Úvodní branku střílí do prázdné Jaroslav David
20:00 Střely v 1. části: 8:10
19:00 Pardubice se nemohou dostat přes polovinu
16:44 Po strkanici před brankou Brna je nařízena standartní situace
15:00 Hattrick je teď o něco lepší a umí využít chyb soupeře
14:29 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 2:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #15 Jakub Vařecha, asistoval #47 Tomáš Zeisel (2:3)
14:00 Hra je teď nahoru a dolu
10:30 Pardubice dobrou minutu obléhají soupeře. Zatím se dostaly jen ke standartní situaci
09:04 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 2:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #91 Tomáš Ručka, asistoval #24 Martin Noháček (2:2)
09:04 Dvě rychlé odpovědi Brna vyrovnávají skóre
08:39 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 2:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #31 Michal Malec, asistoval #11 Jaroslav David (2:1)
08:00 Velké šance hostů po napadání. Skvělé zákroky gólmana zachraňují pardubickou nulu.
06:25 GÓL SOKOLI Pardubice! 2:0
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #21 Jan Nezval, asistoval #74 Matyáš Mík (2:0)
06:24 Standartní situace pro Pardubice.
03:24 Trestné střílení družstva SOKOLI Pardubice neproměnil #74 Matyáš Mík.
03:24 Matyáš Mík už vymíchal hostujícího brankáře. Chyběla mu jen seřízená muška
01:52 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:0
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #98 Matouš Sákra, asistoval #21 Jan Nezval (1:0)
01:52 Střela z otočky ze středu hřiště otvírá skóre.
00:00 Úvodní bully vyhrávají hosté.