(Pobořil)
  • 59 58:44
    Ostrava

1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 10:7
branky: 1. Adam Palčinský, 2. Martin Ostárek, 11. Ondřej Svoboda, 12. Lukáš Fukala, 13. Tomáš Janek, 14. Jáchym Kuběna, 36. Lukáš Fukala, 44. Lukáš Fukala, 48. Jakub Galia, 58. Tomáš Janek - 13. Lukáš Pobořil, 14. Martin Stibor, 18. Martin Stibor, 20. Martin Stibor, 22. Martin Sedláček, 42. Martin Stibor, 59. Martin Stibor; rozhodčí: Martin Petřík - Tomáš Podlesný; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 84; zásahy brankářů: Matyáš Dušan Bazala 17 - Patrik Antoniazi 22; po třetinách: 6:4, 1:1, 3:2
60:00 Komentář hostů Svačinka Tomáš (Trenér): Tragický vstup do utkání, ovlivnil celý průběh utkání. I když jsme se dostali zpátky do utkání, tak nás to stálo spoustu sil a ty chyběly v závěrečné fázi zápasu. Musím poděkovat klukům, že nesložili zbraně a chtěli se porvat o výsledek. Škoda hloupých chyb v obraně, o kterých jsme si řekli před zápasem, věděli jsme v čem je soupeř silný, ale bohužel jsme si to nepohlídali. Díky soupeři, divákům a rozhodčím za zápas.
60:00 Komentář domácích Brus Pavel (Trenér): Dnes jsme měli výborný vstup do zápasu, což bylo našim plánem. FBC nesložilo zbraně a ještě se vrátili do zápasu a byli nám silným soupeřem. Druhá třetina vzala tempo a přidala nervozitu. Třetí třetina už opět v naši režii. Dneska jsme střídali geniální pasáže s těma hororovýma, ale naštěstí těch geniálních bylo o něco více.
60:00 Nejlepší hráči: Vítkovice - 14 Lukáš Fukala, FBC Ostrava - 76 Martin Stibor
60:00 Střely celkem 32:24
60:00 Střely ve 3. části: 13:5
59:59 A do konce ani nepustili. Finito
59:18 Vítky zatím hosty k ničemu nepouštějí
58:44 Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
58:44 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 10:7
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #76 Martin Stibor, asistoval #85 Lukáš Pobořil (10:7)
58:44 Po chvilce už mu to ale vychází
58:29 Stibor dvakrát bekhendem do tyče
57:47 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 10:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #37 Tomáš Janek, asistoval #14 Lukáš Fukala (10:6)
57:47 Fuky vybojoval míček pro Janka a ten čepuje hostům desítku
55:50 Domácí si zatím celkem v klidu hlídají náskok
54:39 Oběma týmům se teď zalíbilo vyhazování míčku za manťák, teď se to stalo asi pětkrát během minuty
52:00 Domácí přežili oslabení a i obecenstvo se probudilo
51:38 Peterek blokuje Pobořilovu střelu
50:17 V oslabení utekl Palča ale Antoniaziho nepřekonal
49:53 Vyloučen hráč #37 Tomáš Janek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
49:53 Přesilovka pro FBC
47:42 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 9:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #79 Jakub Galia, asistoval #40 Dan Peterek (9:6)
47:42 No konečně něco koukatelného. Kuba Galia to teď trefil jak Nemanja Matić. Video zde: https://www.youtube.com/watch?v=QoSaW-QfbMo
45:47 Antoniazi teď vychytal ve velké šanci Janka
43:44 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 8:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #14 Lukáš Fukala, asistoval #79 Jakub Galia (8:6)
43:44 Galia se vymotal z těžké situace a jeho zblokovanou střelu umístil Fuky do sítě
41:16 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 7:6
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #76 Martin Stibor, asistoval #64 Matěj Sedláček (7:6)
41:16 To se ale na druhé straně povedlo Stiborovi a zase je to o gól
40:48 Vítkovice zahajují třetí třetinu náporem, zatím je ale problém trefit kasu
40:00 Střely ve 2. části: 6:6
39:59 Domácí drží míček ve svém rohu a tím taky tahle fantastická třetina končí
38:00 Hra je neurovnaná z obou stran, slušně řečeno
36:12 Jeden ze Sedláčků střílí vedle
35:32 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 7:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #14 Lukáš Fukala, asistoval #75 Jan Slaběňák (7:5)
35:32 Slaběňák bekhendem na Fukalu a ten už měl lehkou práci
32:50 Po delší době dva zajímavé momenty v podání domácích, střely Kuběny i Galii Antoniazi vyráží
21:03 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 6:5
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #44 Martin Sedláček, asistoval #99 Tomáš Elbl (6:5)
21:03 Sedláček tečuje Elblovo nahození a je to jen o gól
20:00 Střely v 1. části: 13:13
19:59 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 6:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #76 Martin Stibor, asistoval #44 Martin Sedláček (6:4)
19:59 Vyloučení, standardka, střela a gól, to vše asi během dvou vteřin hry
19:58 Vyloučen hráč #79 Jakub Galia družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
18:27 Fuky trefuje tyčku
17:14 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 6:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #76 Martin Stibor bez asistence (6:3)
17:14 Stibor si vyběhl zpoza branky a trefuje se nad rameno Bazaly
15:17 Palča je fotbalově sejmut na středu ale hraje se dál
13:42 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 6:2
13:42 Tak teď je to klasické: "Kdo brání, nevěří gólmanovi", takže teď nebrání vůbec nikdo
13:31 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 6:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #20 Jáchym Kuběna, asistoval #71 Adam Palčinský (6:1)
12:32 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 5:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #85 Lukáš Pobořil bez asistence (5:1)
12:16 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #37 Tomáš Janek, asistoval #79 Jakub Galia (5:0)
12:16 Tak FBC tu hru vyrovnalo tak na dvě a půl střídání, teď jim zdrhnul Janek a bekhendovým blafákem zvyšuje
11:40 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #14 Lukáš Fukala, asistoval #63 Ondřej Svoboda (4:0)
11:40 Jednoduchá kombinace po levém manťáku a Fuky ze středu přidává čtvrtý gól
10:53 Vyloučen hráč #14 Matěj Přindiš družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání
10:18 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #63 Ondřej Svoboda, asistoval #22 Nikolas Vizváry (3:0)
10:18 Další luxusní přihrávka Vizváryho a Svoboda dává do skoroprázdné
08:25 FBC se z úvodního direktu trochu vzpamatovalo a hra je teď celkem vyrovnaná
07:11 Ke střele se dostal Stibor, Bazala znovu zasahuje
04:28 První šanci FBC hasí Bazy
03:46 Slaběňák neproměňuje svou šanci po krosu Galii
01:42 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #81 Martin Ostárek, asistoval #40 Dan Peterek (2:0)
01:42 Přesně o minutu později prostřeluje Antoniaziho Ostárek
00:42 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #71 Adam Palčinský, asistoval #22 Nikolas Vizváry (1:0)
00:42 Vizy našel zpoza branky volného Palču a je to 1:0