• 60 59:20
    3:12
    (Vizváry)

SOKOLI Pardubice - 1. SC TEMPISH Vítkovice 3:12
branky: 35. Jan Stuchlík, 42. Matyáš Mík, 43. Lukáš Drahný - 4. Ondřej Svoboda, 15. Tomáš Abík, 16. Jan Slaběňák, 19. Jáchym Kuběna, 22. Václav Richtár, 30. Jan Slaběňák, 40. Jan Slaběňák, 49. Jan Slaběňák, 50. Lukáš Fukala, 53. Jan Slaběňák, 56. Ondřej Svoboda, 60. Jan Slaběňák; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 4:2; využití: 1:1; diváků: 48; zásahy brankářů: Daniel Paar 17, Vojtěch Ujec 6 - Martin Blažek 28; po třetinách: 0:4, 1:3, 2:5
60:00 Komentář hostů Veselý Jaromír (Trenér): Oproti očekávání pohodové utkání se zajímavou nadílkou. Střelecky nám to úplně nesedlo, ale všechno ostatní fungovalo poměrně kvalitně z čehož vyplynul výsledek a docela se na to i dalo dívat. Dost ztrát bylo, ale v celku kvalitně jsme zvládali jejich zachycení a s podporou zákroků našeho golmana, jsme soupeře udrželi v uctivém odstupu.  nNaše slabší pasáž na začátku třetí třetiny zápas nijak zvlášť neovlivnila.
60:00 Komentář domácích Štancl Ladislav (Trenér): Stejně jako včera mě opravdu těší herní a výkonnostní posun, který máme za sebou. Dneska až moc kruté skóre pro nás, ne vzhledem ke kvalitě soupeře a jeho síle na míčku a v zakončení, ale k tomu, kolik šancí jsme si dnes dokázali vypracovat, ale bohužel neproměnit. Obrovsky si cením, že jsme dokázali zápas dohrát na morál a prezentovat se ve třetí třetině tak, jak jsme chtěli i přesto, že v utkání bylo poměrně dost deprimujících věcí. Pořád věřím tomu, že chceme nejvyšší soutěž juniorů brát jako top soutěž pro přípravu hráčů na nejvyšší úroveň florbalu, kde jsou fyzická hra a souboje v rámci pravidel nedílnou a dokonce žádoucí součástí hry. Potože pokud ne, můžeme dělat kroužek vyšívání. Závěrem všem přeji v hektické době pohodové a klidné Vánoce a těším se na pokračování sezóny po novém roce.
60:00 Střely ve 3. části: 13:11
59:20 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:12
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #75 Jan Slaběňák, asistoval #22 Nikolas Vizváry (3:12)
59:20 Hosté potvrzují výsledek dnešního utkání a přidávají další branku
55:26 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:11
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #63 Ondřej Svoboda bez asistence (3:11)
55:26 Domácí inkaksují ve vlastní přesilovce
54:03 Vyloučen hráč #37 Tomáš Janek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za blokování florbalky
54:03 Pardubice budou mít možnost znovu skórovat v přesilové hře
52:13 Timeout SOKOLI Pardubice
52:13 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:10
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #75 Jan Slaběňák, asistoval #63 Ondřej Svoboda (3:10)
52:13 Pardubice reagují na další branku Slaběňáka Timeoutem
49:56 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:9
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #14 Lukáš Fukala, asistoval #20 Jáchym Kuběna (3:9)
49:56 Vítkovice využívají přesilovku a odkakují Pardubicím na rozdíl 6 branek
48:43 Vyloučen hráč #25 Petr Kvasil družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře
48:07 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:8
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #75 Jan Slaběňák, asistoval #14 Lukáš Fukala (3:8)
48:07 Slaběňák si připisuje již 4. branku v dnešním utkání
46:33 Utkání se nyní odehráva ve velmi rychlém tempu
44:37 Na Pardubicích je viďet nová energie a v 3. třetině to je úplně jiný tým
43:30 Krásný zákrok pardubického golmana
42:11 GÓL SOKOLI Pardubice! 3:7
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #44 Lukáš Drahný, asistoval #22 Martin Kršek (3:7)
42:11 Lukáš Drahný dostává zaslouženou odměnu za své gesto v 2. třetině a snižuje stav utkání
41:41 GÓL SOKOLI Pardubice! 2:7
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #74 Matyáš Mík, asistoval #99 Dominik Schlappl (2:7)
41:41 Pardubicím se 1. přesilovku v utkání povedlo rychle využít
41:24 Vyloučen hráč #20 Jáchym Kuběna družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za blokování florbalky
40:01 Parduvbice nastupují do 3. třetiny s novou tváří v brankovišti, uvidíme zda jim to pomůže k obratu
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #94 Vojtěch Ujec družstva SOKOLI Pardubice
40:00 Střely ve 2. části: 11:12
39:47 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:7
39:47 Hosté posílají domácím branku do šatny
38:35 Malátek nám předvedl krásnou individuální akci když se z rouhu dostal přes 2 hráče až sám před branku hostů
37:11 Hosté jsou znovu velmi aktivní
34:54 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:6
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #90 Jan Stuchlík, asistoval #74 Matyáš Mík (1:6)
34:54 Domácí krátce po ubráněném oslabení otevírají své gólové konto
32:42 Vyloučen hráč #8 Tomáš Macháček družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání
32:42 Hosté mají možnost 3. přesilové hry, zatím mají 50% úspěšnost využití
32:07 Golman hostů dnes předvádí skvělé zákroky
30:00 I přesto že po půlce zápasu je skóre jednoznačné musíme podotknout že Pardubice měli taky spoustu šančí...
29:04 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:6
29:04 Hosté z odrazu od pardubického golmana střílí další branku
27:20 Obě družstva jsou nyní velmi aktivní
25:51 I za nepříznívého stavu pro domácí jsme mohly být svědky momentu fairplay ze strany Lukáše Drahného když odvolal faul díky kterému by domácí měli přesilovku
25:02 Po úvodním tlaku domácích přebírají hosté otěže zápasu
23:25 Domácí golman předvádí další krásný zákrok
21:24 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #32 Václav Richtár, asistoval #20 Jáchym Kuběna (0:5)
21:24 Hosté schovanou střelou od půlky sřáží tlak Pardubic
20:35 První velkou šanci v 2. třetině měl domácí Stuchlík ale golman ho v úniku vychytal
20:01 I v 2. třetině získávají uvodní buly hosté
20:00 Střely v 1. části: 7:12
18:01 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #20 Jáchym Kuběna, asistoval #30 Ondřej Jankovský (0:4)
18:01 2. přesilovku hosté už dokázali využít a vedou už rozdílem 4 branek
17:10 Mík srdnatě blokuje střelu
16:36 Vyloučen hráč #17 David Strnádek družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání
16:36 Hosté dostanou možnost reparátu z přesilovky...
15:30 Fantastický zákrok domácího brankáře
15:10 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:3
15:10 Po necelé minutě vedou hosté už o 3 branky
14:26 Krátce po skončení přesilovky hosté zvyšují svůj náskok
14:25 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #45 Tomáš Abík, asistoval #16 Viktor Karásek (0:2)
13:36 Domácí hrají v plném počtu
13:03 Domácí jsou pod zámkem ve vlasti polovině
11:36 Vyloučen hráč #99 Dominik Schlappl družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání
11:36 Hosté budou mít možnost 1. přesilovky v zápase
10:30 Domácí se snaží o vyrovnání
09:35 Domácí šli do přečíšlení 3 na 1 ale hostující brankář byl proti vyrovnání
07:20 Hra se drži v tempu a bez přerušování
04:31 Hosté se dostali do šance jenže pred prázdnou brankou jen promáchnuli
03:03 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #63 Ondřej Svoboda, asistoval #22 Nikolas Vizváry (0:1)
03:03 Svoboda vyslal střelu narameno domácího brankáře, ten si tím srazil pouze do branky
01:34 Hosté jsou v úvodu zápasu aktivnější
00:01 Úvodbí buly získávají hosté