60
  • 60 59:57
    2

Kanonýři Kladno - 1. SC TEMPISH Vítkovice 5:9
branky: 4. Dominik Prudil, 15. Matěj Zíka, 16. Dominik Prudil, 24. Jakub Šolle, 31. Hugo Hübner - 9. Adam Zubek, 20. Adam Palčinský, 37. Ondřej Svoboda, 40. Ondřej Jankovský, 45. Adam Palčinský, 47. Ondřej Svoboda, 47. Jáchym Kuběna, 49. Adam Zubek, 50. Jáchym Kuběna; rozhodčí: David Kytler - Lukáš Žofka; vyloučení: 5:3; využití: 0:2; diváků: 31; zásahy brankářů: Jakub Janoušek 25 - Martin Blažek 20; po třetinách: 3:2, 2:2, 0:5
60:00 Komentář hostů Veselý Jaromír (Trenér): Když hrajeme, máme soupeře v kleštích.Nicméně dneska jsme hráli tak od půlky zápasu, první polovina, proti výborně aktivně bránícímu soupeři s rychlými protiútoky a nebezpečnou střlebou byla jakoby nebyla. Tempo ve zbytku zápasu bylo dobré, trápila nás přesnost na míčku. Program téhle soutěže je náročný a únava si vybírá svou daň.  nPolovinu této části máme za sebou, v zimní přestávce vostřejc potrénujeme.
60:00 Komentář domácích Šnajdr Miroslav (Trenér): Dnešní zápas rozhodla třetí třetina. Odpovídá tomu i skóre, kdy naši zkušení hráči nezvládli klíčové momenty, darovali soupeři přesilové hry, ten toho náležitě dle očekavaní využil. Zápas si už pohlídal a my jen dohravali. Gratuluji soupeři k výhře a přeji mu štastnou cestu domu.
60:00 Střely ve 3. části: 8:12
59:57 Vyloučen hráč #63 Ondřej Svoboda družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost
58:12 Tomášek faulovaný Gattnarem, rozehrávat bude kladno, které zkouší hru bez brankáře.
56:40 Z hokejek Vítkovic teď létá jedna střela za druhou. Janoušek je ve velkém zápřahu.
54:47 Novotný obešel dva soupeře a vyslal střelu, která končí za mantinelem.
53:45 Přesilovka domácích nepřinesla bohužel nic zajímavého.
52:50 Zíka z brankoviště pouze do Blažka.
51:45 Vyloučen hráč #71 Adam Palčinský družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
49:21 Třetí třetina je jasně v režii hostujícího týmu.
49:19 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:9
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #20 Jáchym Kuběna, asistoval #7 Lukáš Fukala (5:9)
48:39 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:8
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #65 Adam Zubek, asistoval #12 Martin Gattnar (5:8)
48:39 Zubek prostřelil všechny a všechno. Hosté vedou už o 3 branky.
48:15 Štrobach procedil balonek mezi nohama Blažka, o gól ho připravila tyč.
47:35 Zubek ve velké šanci, Janoušek odkopává.
46:55 Timeout Kanonýři Kladno
46:55 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:7
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #20 Jáchym Kuběna, asistoval #37 Tomáš Janek (5:7)
46:55 Na dva slepené branky reagují domácí oddechovým časem.
46:14 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #63 Ondřej Svoboda, asistoval #71 Adam Palčinský (5:6)
46:14 Využitá přesilovka znamená pro hosty poprvé v zápase vedení.
45:45 Šolleho střelu vyráží Blažek ramenem.
44:29 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #71 Adam Palčinský, asistoval #63 Ondřej Svoboda (5:5)
44:29 Vyloučen hráč #7 Matěj Zíka družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nesportovní chování
44:29 Hosté srovnávají stav a navíc dostávají možnost další přesilové hry.
44:10 Janoušek podržel svůj tým, když vychytal nebezpečnou střelu Svobody.
43:21 Jankovu střelu zblokoval Spurný.
42:03 Molhanec vystartoval z trestné lavice a nabíjel Štrobachovi. Střela skončila pod nohama Blažka.
40:50 Svoboda z poloviny hřiště přestřeluje.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrávají Vítkovice.
40:00 Vyloučen hráč #2 Filip Molhanec družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání
40:00 Střely ve 2. části: 7:7
39:18 Vyloučen hráč #79 Jakub Galia družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
39:02 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #30 Ondřej Jankovský, asistoval #65 Adam Zubek (5:4)
39:02 Jankovský přehodil z bezprostřední blízkosti Janouška, rozdíl ve skore se ztenčil na jeden gol.
36:50 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #63 Ondřej Svoboda, asistoval #12 Martin Gattnar (5:3)
36:50 První využitá přesilovka hostů po ose Gattnar - Svoboda.
36:29 Jankovský dorážel z brankoviště, ale branku nevstřelil.
35:01 Vyloučen hráč #76 Lukáš Spurný družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hrubost
34:40 Spurný zboural jednoho se soupeřů a máme tu odložené vyloučení.
32:51 Hrubého střelu zblokoval po rychlém návratu Molhanec.
31:34 Blažek chytá střelu Spurného.
30:20 GÓL Kanonýři Kladno! 5:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #69 Hugo Hübner, asistoval #15 Matěj Čika (5:2)
30:20 Čikovu střelu dorazil za záda ležícího Blažka Hübner. V polovině utkání vedou domácí již o tři branky.
30:00 Richtár dostal zajímavou nabídku, balonek ze vzduchu minul.
29:02 Dva famózní zákroky právě předvedl domácí Janoušek.
28:31 Molhanec z půlky nastřeluje pouze Frýbu.
26:13 Vizváry pouze do zakleklého Sochora.
23:24 GÓL Kanonýři Kladno! 4:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #19 Jakub Šolle, asistoval #6 Tomáš Hájek (4:2)
23:24 Střelou na bližší tyčku v podstatě z ničeho se prosazuje Kuba Šolle.
22:36 Vstřelená branka vlila domácím krev do žil. V dobré šanci se ocitl Procházka, ale trefil pouze golmana. Následná dorážka Sochora dopadla totožně.
22:32 Zíkovu střelu od mantinelu chytá Blažek.
21:40 Molhanec se obtáčel kolem branky, balonek mu na poslední chvilku odskočil od čepele.
20:35 Vítkovice vstoupily do druhé třetiny velmi aktivně.
20:01 ​Úvodní buly druhé třetiny vyhrávají Vítkovice.
20:00 Střely v 1. části: 10:16
19:20 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #71 Adam Palčinský, asistoval #65 Adam Zubek (3:2)
19:20 Přesilovku hosté sice nevyužili, ale po Šolleho chybě dávají gol.
18:32 Druhá přesilovka hostů je zatím na střely velmi chudá.
17:09 Vyloučen hráč #20 Dominik Prudil družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za vysoká florbalka
16:52 Hrubý se snažil překonat Janouška, nebyl úspěšný.
15:29 GÓL Kanonýři Kladno! 3:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #20 Dominik Prudil, asistoval #69 Hugo Hübner (3:1)
15:29 Prudil rozehrál standardku na Hübnera, ten vytloukl pouze blok. Odražený balonek pak doputoval na hokejku Prudila, který vymetl levou šibenici a Kladno se dostává do vedení o dvě branky.
14:04 GÓL Kanonýři Kladno! 2:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #7 Matěj Zíka bez asistence (2:1)
14:04 Zíka sebral balonek na půlce a uklidil ho za záda hostujícího golmana.
12:40 Tvrdou střelu Gattnara zblokoval dobře postavený Zíka.
11:25 Vyloučen hráč #98 Šimon Procházka družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za špatné střídání
11:05 Palčinský předal míček Gattnarovi, ten ještě hledal lépe postaveného spoluhráče. Akci nakonec překazil Tomášek.
10:27 Zíka z velkého brankoviště přestřeluje.
09:39 Procházka dorážel ve velkém brankovišti a vybojoval faul. Kladno bude rozehrávat ze slibné pozice.
08:19 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #65 Adam Zubek, asistoval #71 Adam Palčinský (1:1)
07:42 Štrobach se vymotal z chumlu hráčů a následně zakončil. Branku ale minul.
05:17 Gattnar v kombinaci s Palčinským netrefují bránu ani z dorážky.
03:36 Po skvělém zákroku Janouška se dostal k míčku Prudil, který proběhl celé hřiště a zakončil přesně k levé tyčce.
03:30 GÓL Kanonýři Kladno! 1:0
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #20 Dominik Prudil bez asistence (1:0)
03:01 Molhanec chytře prostrčil míček na Sochora, ten trefuje pouze golmana.
02:36 Po střele Hrubého si připisuje Janoušek důležitý zákrok.
01:12 Gattnar se snažil prokličkovat mezi třemi hráči soupeře, ale na konec o balonek přišel a domácí mohou vyrazit do útoku.
00:01 Úvodní buly dnešního zápasu vyhrává Kladno.