2

0

2.

BLACK ANGELS - SOKOLI Pardubice 8:7pn
branky: 18. Ondřej Auermüller, 31. Jan Michálek, 39. Vilém Doležal, 40. Matyáš Metoděj Krahulec, 42. Jan Michálek, 47. Jakub Hájek, 49. Vilém Doležal, N Matyáš Metoděj Krahulec - 5. Tomáš Macháček, 23. Matouš Sákra, 28. Tomáš Belej, 34. Lukáš Kučera, 35. Matyáš Mík, 44. Lukáš Kučera, 45. Jakub Prášek; rozhodčí: David Hejzlar - Martin Kněžík; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Jan Blaho 25 - Matěj Denemark 32; po třetinách: 1:1, 3:4, 3:2, 0:0
Komentář hostů Štancl Ladislav (Trenér): Dneska od nás nepovedený výkon, který postraádal energii, nasazení, tempo, emoce a v neposlední řadě kvalitu ve hře na míčku nebo v zakončení. Zbytečně jsem přišli o náskok a v závěru už to bylo padesát na padesát.
Komentář domácích Tuček Leoš (Trenér): Velmi vyrovnaný zápas, který nám začal během 2. třetiny unikat. Naštěstí se nám povedlo zvýšenou aktivitou utkání vyrovnat a dovést do prodloužení a vítězství v nájezdech. Děkujeme soupeři za zápas.
2 Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS hráč #28 Štěpán Kostrhún a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva SOKOLI Pardubice hráč #55 Petr Křinka , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS hráč #46 Matyáš Metoděj Krahulec a vstřelil rozhodující gól (8:7).
1 Nájezd na branku provedl z družstva SOKOLI Pardubice hráč #77 Vojtěch Rusin , ale gól nevstřelil.
65:00 Zahájena trestná střílení
64:43 Timeout BLACK ANGELS
64:09 Pardubice nevyužili přesilovou hru.
61:17 Timeout SOKOLI Pardubice
61:17 Krahulec nezasunul za Denemarka.
60:00 Střely ve 3. části: 16:14
59:57 Štyler nedokázal zasunout do prazdné.
59:00 Poslední minuta třetí třetiny.
58:04 Vypadá to na prodloužení.
55:13 Vyloučen hráč #81 Jan Slosiarik družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za špatné střídání
53:56 Křinka se vrátil skvěle do obrany.
53:21 Skvěle Doležal do obrany.
53:01 Oba brankáři drží své týmy
51:35 Honza Blaho monster save.
50:00 Posledních 10 minut dneska musí ČakoSquarden být využita.
48:24 GÓL BLACK ANGELS! 7:7
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #18 Vilém Doležal, asistoval #87 Marek Čejka (7:7)
48:24 Vilééééém Doležalllllllllll a utkání je vyrovnané.
47:33 Blaci by si minimálně zasloužili vítězství za dnešní výkon.
46:54 GÓL BLACK ANGELS! 6:7
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #10 Jakub Hájek, asistoval #48 Jan Michálek (6:7)
46:32 Nutno podotknout, že Pardubice ženou svůj tým za výhrou.
45:48 Blaci nadále makají a snaží se vyrovnat.
45:02 Kocourek netrefuje prázdnou bránu.
44:30 GÓL SOKOLI Pardubice! 5:7
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #70 Jakub Prášek bez asistence (5:7)
44:30 Blaci během 36 sekund dostali dva góly.
43:54 GÓL SOKOLI Pardubice! 5:6
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #18 Lukáš Kučera, asistoval #77 Vojtěch Rusin (5:6)
43:20 Utkání je vyrovnané
41:40 GÓL BLACK ANGELS! 5:5
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #48 Jan Michálek, asistoval #87 Marek Čejka (5:5)
41:40 Michálek vyrovnává.
40:00 Střely ve 2. části: 17:16
39:07 GÓL BLACK ANGELS! 4:5
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #46 Matyáš Metoděj Krahulec bez asistence (4:5)
38:21 GÓL BLACK ANGELS! 3:5
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #18 Vilém Doležal, asistoval #28 Štěpán Kostrhún (3:5)
38:17 Vyloučen hráč #74 Matyáš Mík družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře
37:03 Burian nevyužil další šanci.
36:38 Blaci by do dalšího utkání měli zlepšit obranou činnost je to upřímně v obraně tragédie.
35:44 Konečný jen kolem branky Denemarka.
35:09 Burian přestřeluje branku Pardubic.
34:39 GÓL SOKOLI Pardubice! 2:5
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #74 Matyáš Mík z trestného střílení (2:5)
33:56 GÓL SOKOLI Pardubice! 2:4
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #18 Lukáš Kučera, asistoval #21 Jan Nezval (2:4)
33:48 Nejdříve Doležalova střela zneškodněna hráči Pardubic, poté Pardubice dávají čtvrtý gól.
33:19 Blaci dnes předvadí lepší přistup než proti Spartě, ale na vedení to zatím nestačí.
32:38 Slosiarik jen do hráče před ním.
32:23 Jan Blaho předvedl fantastický zákrok.
30:47 Další nebezpečná střela, ale naštěstí letěla pouze kolem Blaha
30:04 GÓL BLACK ANGELS! 2:3
27:58 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:3
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #28 Tomáš Belej, asistoval #90 Jan Stuchlík (1:3)
27:58 Naprosto žalostná obrana Black Angels další protiútok a další gól v sítí Honzy Blaha.
27:22 Pardubice můžou děkovat Denemarkovi ten dnes podává famozní výkon.
26:39 Střela Konečného končí mimo branku.
26:30 Trestné střílení družstva SOKOLI Pardubice neproměnil #98 Matouš Sákra.
25:32 Matěj Denemark z týmu Pardubic zatím hvězdou utkání.
24:55 Kocourek s Konečným v šanci, ale bohužel jen gólman.
23:49 Střela Buriana zblokována Kostrhunem, ale pouze jen do náručí gólmana.
23:22 Šance BA končí na skvěle chytajícím Denemarkovi.
22:47 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #98 Matouš Sákra, asistoval #28 Tomáš Belej (1:2)
22:10 V první šanci ve druhé třetině Michálek, ale pouze jen do gólmana.
21:47 První buly ve druhé třetině pro Pardubice.
20:00 Střely v 1. části: 13:9
19:18 Kunz jen do bloku.
18:43 Doležalova střela přímo do ruky Denemarka.
17:00 GÓL BLACK ANGELS! 1:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #33 Ondřej Auermüller, asistoval #77 Hugo Konečný (1:1)
17:00 Blaci vyrovnávají skóre.
15:54 Blaci skvěle ubránili své oslabení.
14:54 Nebezpečná standartka Sokolů končí mimo branku.
13:54 Vyloučen hráč #7 Lukáš Kunz družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře
13:36 Pardubice budou mít přesilovou hru.
12:54 Blaho chytá pokus Stuchlíka.
12:00 Nezvykle se na pozici obránce, poprvé v zápase objevuje Matouš Burian.
10:40 Hájek po nahrávce Slosiarika netrefil prázdnou branku.
09:53 Krahulec nedokázal zasunout do prázdné po nahrávce Konečného.
09:06 Blahův reflexní zákrok
08:30 Konečného střelu chytá Denemark.
06:59 Blaho skvěle
06:25 Blaci od začátku utkání hrají se zataženou obranou.
04:00 GÓL SOKOLI Pardubice! 0:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #8 Tomáš Macháček, asistoval #98 Matouš Sákra (0:1)
04:00 Macháček propaluje Blahův teploměr.
03:17 Střela Black Angels sražena hráčem Pardubic.
03:12 Konečný mijí v šanci.
00:01 Úvodní buly tohoto zápasu vyhráli Sokoli Pardubice.