4:5
    Jakub BOHUSLÁVEK
    (Novák)

FBŠ Hummel Hattrick Brno - Kanonýři Kladno 4:5p
branky: 18. Jaroslav David, 24. Jaroslav David, 44. Jakub Vařecha, 59. Jáchym Eliáš - 18. Dominik Prudil, 25. Matěj Zíka, 54. Vojtěch Novák, 57. Tomáš Hájek, 64. Jakub Bohuslávek; rozhodčí: Michal Prouza - Matěj Vrablík; vyloučení: 5:2; využití: 1:3; zásahy brankářů: Petr Luňák 20 - Jakub Janoušek 20; po třetinách: 1:1, 1:1, 2:2, 0:1
65:00 Komentář hostů Šnajdr Miroslav (Trenér): Dnes jsme si přijeli pro tři body, které by nám zvedly sebevědomí. Bohužel jsme nepodali adekvátní výkon, abychom si zasloužili plný počet. Nicméně jsme rádi za vítězství v prodloužení, teď si týden odpočineme a připravíme se na další utkání, ve kterých budeme chtít pokračovat ve sbírání bodů. Děkujeme soupeři za utkání a divákům za návštěvu.
65:00 Komentář domácích Fiala Marek (Trenér): Dnes rozhodla o našem neúspěchu efektivita zakončení - šancí jsme měli dost, florbalově jsme se oproti posledním utkání zlepšili. Kluci zaslouží pochvalu za odmakaný zápas. Soupeři děkujeme za utkání.
65:00 Střely v prodloužení: 1:5
63:08 GÓL Kanonýři Kladno! 4:5
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #29 Jakub Bohuslávek, asistoval #70 Vojtěch Novák (4:5)
62:04 Vyloučen hráč #18 Lukáš Jelínek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za bránění ve hře
61:38 Luňák si nyní připsal sérii velmi dobrých zákroků a drží svůj tým.
60:20 Dvě šance na obou stranách - Bohuslávek trefil břevno, Vařecha střílel těsně vedle.
60:00 Střely ve 3. části: 8:6
59:45 Eliášovu střelu vyráží Janoušek a drží svůj tým.
58:11 Eliáš vystřelil z poloviny a vymetl roh Janouškovi brány.
58:10 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 4:4
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #16 Jáchym Eliáš, asistoval #15 Jakub Vařecha (4:4)
57:45 Vařechovu střelu chytá Janoušek.
57:31 Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
56:58 Domácí nedokázali ubránit kros na Hájka, a ten se nemýlil.
56:57 GÓL Kanonýři Kladno! 3:4
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #6 Tomáš Hájek, asistoval #2 Filip Molhanec (3:4)
53:49 Hosté teď uvařili domácí a srovnávají.
53:48 GÓL Kanonýři Kladno! 3:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #70 Vojtěch Novák, asistoval #15 Matěj Čika (3:3)
53:27 Domácí jsou v plném počtu.
51:27 Vyloučen hráč #10 Martin Umlášek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání
50:56 Malcovu střelu vyráží připravený Janoušek.
49:48 Sukova střela míří vedle Janouškovi brány.
48:07 Eliáš i s notnou dávkou štěstí prokličkoval z posledního hráče tři soupeře a střílel do břevna.
45:55 Badmintonový protiútok domácích skončil v rohu.
43:52 Eliáš poslal kros Vařechovi, a ten vymetl.
43:51 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 3:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #15 Jakub Vařecha, asistoval #16 Jáchym Eliáš (3:2)
42:03 Vyloučen hráč #76 Lukáš Spurný družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání
41:17 Umlášek sice prostřelil blok, ale Janouška neprostřelil.
40:00 Střely ve 2. části: 8:5
39:36 Vařechova střela zaplachtila nad Janouškovu bránu.
37:32 David nyní odmítl hattrick, když po Radově střele dorážel hodně mimo.
37:19 Luňák skokem drží svůj tým.
33:28 Luňák dobře zásahl proti protiútoku hostů.
32:04 Nyní dostanou první přesilovkou šanci domácí.
32:03 Vyloučen hráč #15 Matěj Čika družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání
30:58 Kladno nyní vaří domácí v jejich obraném pásmu.
29:24 Jelínek vykoupal dva stojící obránce, ale mířil těsně mimo.
28:35 Umláška dobře vychytal připravený Janoušek.
27:15 David nedokázal zasunout za Janouškova záda.
26:57 Zapletal nedokázal usměrnit tvrdou Vařechovu nahrávku.
24:46 Dobře využitá přesilovka v podání Kladna, Bohuslávek našel na středuju vyskakujícího Zíku, a ten se nemýlil.
24:45 GÓL Kanonýři Kladno! 2:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #7 Matěj Zíka, asistoval #29 Jakub Bohuslávek (2:2)
24:34 Dorostenci jdou dnes cítit, bohužel nyní v případě Eliáše trochu jinak, než bychom si přáli.
24:33 Vyloučen hráč #16 Jáchym Eliáš družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost
23:11 Vařecha propíchl balonek k Davidovi, a ten tahem z otočky vymetl šibenici.
23:10 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 2:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #11 Jaroslav David, asistoval #15 Jakub Vařecha (2:1)
22:21 Luňákův výhoz našel Malce, který ale nedokázal přelobovat Janouška.
21:40 Vařechu vychytal Janoušek maskou.
21:35 Druhou třetinu zahájili aktivněji hosté.
20:01 Úvodní buly pro domácí.
20:00 Střely v 1. části: 7:9
17:34 Brejk domácích zakončuje bekhendem David a mám po pár vteřinách srovnáno.
17:33 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #11 Jaroslav David, asistoval #87 Marek Zapletal (1:1)
17:26 Prudil propálil z půlky vše, co mu stálo v cestě.
17:25 GÓL Kanonýři Kladno! 0:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #20 Dominik Prudil, asistoval #15 Matěj Čika (0:1)
17:03 Hostující přesilovka zatím přínáší pouze střely od mantinelu.
15:48 Vyloučen hráč #10 Martin Umlášek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za zdržování hry
15:36 Dobrý protiútok domácích po ose Suk - Eliáš - Vařecha končí střelou posledního jmenovaného na tyčce.
13:02 Sledujeme neurovnanou pasáž zápasu bez větších šancí na obou stranách.
09:21 Hosté vařili domácí, ale nedokázali prostřelit připraveného Luňáka.
07:37 Vyloučen hráč #69 Tadeáš Rataj družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za špatné střídání
06:23 Vařechovu střelu chytá Janoušek.
05:30 Eliášovu střelu taktak vytáhl Janoušek.
05:02 Jelínkovu mázu nedokázal nedokázal potrestat hostující Novák.
04:17 Domácí se nyní spíše brání tlaku soupeře.
01:52 Oba týmy si připsaly úvodní střely v utkáním a zároveň si oba brankáři si připsali první zákroky v zápase.
00:11 Úvodní buly pro domácí, ale po dlouhé nahrávce končí v bolestech Lank.