4:6
    Tomáš JANEK
    (Fukala)

Předvýběr.CZ Florbal MB - 1. SC TEMPISH Vítkovice 4:6
branky: 2. Jakub Seibert, 12. Filip Bergman, 24. Jan Zoufalý, 58. Ondřej Pužman - 2. Nikolas Vizváry, 18. Adam Zoubek, 43. Lukáš Fukala, 43. Jan Slaběňák, 52. Tomáš Janek, 60. Tomáš Janek; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 60; zásahy brankářů: Ondřej Tomšík 13 - Matyáš Dušan Bazala 8; po třetinách: 2:2, 1:0, 1:4
60:00 Komentář hostů Veselý Jaromír (Trenér): Náročný zápas., Organizovaný soupeř s kvalitou na míčku, se kterou jsme se srovnávali dost dlouho. Naše Individuální kvalita, kondice, aktivita a odhodlání daly hře ráz a výsledku podobu.  nDlouhý výjezd zatím stojí za to.
60:00 Komentář domácích Šácha Martin (Trenér): Prohráli jsme s týmem, který byl dnes vyspělejší, lepší v osobních soubojích, hrál kvalitně na míčku a díky tom vyhrál. My dnes podali solidní výkon. Přes prohru nám dnes zápas hodně dal a věřím, že až se potkáme příště budeme lepší. Děkuji soupeři za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 4:6
59:50 Červinka napadá u mantinelu. Poslední vteřiny zápasu, drží míček hosté.
59:20 Timeout Předvýběr.CZ Florbal MB
59:20 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #37 Tomáš Janek, asistoval #7 Lukáš Fukala (4:6)
59:20 Prázdné branky si všímá Janek a zvyšuje tak stav utkání na 4:6.
58:46 Tempo hry je teď velmi rychlé. Boleslav zkouší štěstí a jde do 6.
57:24 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 4:5
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #76 Ondřej Pužman, asistoval #39 Jan Zoufalý (4:5)
57:24 Zoufalý - Pužman, tahle dvojka, trestá vítkovické vyloučení a upravuje skóre na 4:5.
56:57 Seibert přestřeluje Bazalovu bránu. Do konce přesilovky zbývá 39 vteřin.
55:37 Vyloučen hráč #75 Jan Slaběňák družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
55:37 Domácí si zahrají první přesilovou hru. Vyloučen Slaběňák, na dvě minuty, za sekání.
54:38 Seibert X Janek, souboj, ve kterém oba hráči skončili na zemi. Balonek pro Vítkovice.
53:24 Vítkovice udržují hru v klidu, nechtějí přijít o dvougólový náskok.
52:36 Pužman na zemi, dvojka z toho ale není. Bohužel přesilovku domácích nyní neuvidíme.
51:31 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #37 Tomáš Janek, asistoval #79 Jakub Galia (3:5)
51:31 Vítkovičtí navyšují brankový rozdíl, trefuje se Janek, po přihrávce od Galii.
50:22 Na balonku se drží spíše Boleslav, k zakončení většinou ale nedochází.
49:11 Hra 4 na 4 moc šancí nepřináší, ani na jedné straně.
48:21 Vyloučen hráč #75 Jan Slaběňák družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za držení
48:21 Vyloučen hráč #5 Michal Fišera družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za hrubost
47:02 I Bazalova branka cinká, prudká střela Šourka, za jeho zády bohužel nekončí.
46:11 Červinka podél mantinelu, zastavil ho Jankovský, kousek od Bazalovy branky.
44:52 Balonek ze standardky hostí, končí ve Fišerově noze.
43:15 Tomšík vyráží další pokus o navýšení skóre hostí, střílet zkoušel Palčinský.
42:30 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #75 Jan Slaběňák, asistoval #79 Jakub Galia (3:4)
42:30 Dvě rychlé branky hostí, posílají Vítkovice do vedení.
42:22 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #7 Lukáš Fukala, asistoval #71 Adam Palčinský (3:3)
42:22 První větší akce hostí v poslední třetině, končí gólem.
42:03 Seibert se nechal obrat o balonek, svou chybu ale v zápětí napravuje a posílá Boleslav do rychlého protiútoku.
41:07 Zoufalý přerušuje Slaběňákův rychlý útok.
40:00 I úvodní buly poslední třetiny vyhrává Pužman a tým domácích.
40:00 Střely ve 2. části: 5:7
39:16 Plášil bojuje o balonek.
37:06 Hosté kombinují veškeré možné akce, domácí je ale nenechají navýšit skóre. Záda jim kryje, dnes skvěle nachystaný Tomšík.
34:01 Vítkovičtí opět faulují a přicházejí tak o balonek, a možnosti k úspěšnému zakončení.
32:42 Richtárova prudká střela Boleslav nijak neohrozila, šla mimo branku.
31:02 Tomšík v obložení hráčů z Vítkovic, Janek si na něm ustlal, Tomša to však ustál.
29:47 Míček v rukou Tomšíka, který vysílá Pužmana na rychlý protiútok.
28:43 Vítkovičtí si opakovaně počínají nedovoleně.
28:13 Faulovaný Seibert získává balonek pro svůj tým.
26:51 Díky Fišerovi může domácí tým v klidu vystřídat.
25:46 Zoufalý - Fišera - Pužman, nádherná akce Bolky. Bohužel bez úspěšného zakončení.
24:14 Vorel zkouší pozornost Bazaly, ten ale jeho střelu vyráží.
23:26 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 3:2
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #39 Jan Zoufalý, asistoval #45 Filip Bergman (3:2)
23:26 Zoufalý dnes produktivní - zvyšuje náskok na 3:2 pro domácí. Krásná akce.
20:36 Tomšík musí být hodně pozorný.
20:00 Úvodní buly druhé třetiny vyhrává taktéž domácí tým, zasluhuje se o to Pužman.
20:00 Střely v 1. části: 3:5
17:19 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #23 Adam Zoubek, asistoval #80 Filip Novotný (2:2)
17:19 Vítkovičtí vyrovnávají, o další branku hostí se zasloužil Zoubek, po nahrávce od Novotného.
14:40 Seibertova soukromá akce, bohužel končí jen trefou do spoluhráče Hendrycha.
13:48 Fišera blokuje Neherovu střelu.
11:02 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 2:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #45 Filip Bergman, asistoval #39 Jan Zoufalý (2:1)
11:02 Rychlý protiútok, balonku se ujímá Zoufalý, který nachází Bergmana a ten tak zakončuje úspěšným pokusem, za záda Bazaly.
09:33 Další pokus hostí - Janek vysílá prudkou střelu, směrem k Tomšíkovi. Skóre však zůstává stejné.
07:40 U Tomšíka cinká tyčka. Šance využil hráč hostí, po pádu Zoufalého na útočné polovině.
06:41 Trestné střílení družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice neproměnil #71 Adam Palčinský.
06:41 Důvěru dostal Palčinský, nájezd ale neproměnil. Čelem mu stál připravený Tomšík, který předvedl své schopnosti a zamezil tak, navýšení skóre ze strany hostí.
06:41 Vítkovičtí pojedou nájezd.
05:20 Zoufalého prudká střela prověřuje připraveného Bazalu.
03:54 Hra má hned od začátku velmi rychlé tempo.
01:38 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #22 Nikolas Vizváry, asistoval #71 Adam Palčinský (1:1)
01:38 Hostující tým odpovídá na otevření skóre od Seiberta a vyrovnává tak, na 1:1. Trefuje se Vizváry.
01:04 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:0
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #13 Jakub Seibert, asistoval #48 Jakub Hart (1:0)
01:04 První akce Bolky, a hned úspěšná. Zakončuje Seibert a otevírá dnešní skóre.
00:24 První střela na bránu, proběhla na straně hostí.
00:00 Úvodní buly dnešního zápasu vyhrává domácí tým.
00:00 Vítejte u dnešního utkání mezi týmy Předvýběr.CZ Florbal MB a 1. SC TEMPISH Vítkovice. Přejeme příjemnou zábavu!