8:6
    Adam DELONG
    (Šindler)

Česko - Švýcarsko 8:6
branky: 12. Jiří Besta, 13. Adam Delong, 18. Adam Delong, 20. Marek Beneš, 23. Jakub Gruber, 28. Filip Langer, 34. Jiří Bauer, 56. Adam Delong - 6. Manuel Maurer, 6. Claudio Laely, 16. Manuel Maurer, 38. Martin Kisugite, 41. Christoph Meier, 48. Claudio Laely; vyloučení: 4:1; využití: 0:1; diváků: 75; zásahy brankářů: Lukáš Bauer 35 - Jonas Wittwer 32; po třetinách: 4:3, 3:1, 1:2
59:19 Česká reprezentace se drží v poslední minuttě normální hrací doby na útočné půlce.
58:44 Švýcarsko už zkouší hru bez brankáře, avšak nedaří se mu natlačit do sítě soupeře.
55:32 GÓL Česko! 8:6
Branku družstva Česko vstřelil #7 Adam Delong, asistoval #16 Matyáš Šindler (8:6)
54:17 Teď ale přišla švýcarská ztráta a Wittwer najednou čelil situaci, kdy se několik Čechů valilo proti jeho bráně. Gólman ovšem úspěšně zasahuje.
52:11 Český výpad se nesetkal s úspěchem, když se Švýcarsko rychle zformovalo a získalo míček.
50:30 Rána po zemi nedržela směr, a proto Švýcarsko netrefuje branku. Akce ale pokračuje i potom.
49:37 Vyloučen hráč #7 Adam Delong družstva Česko na 2 minuty za nedovolené vrážení
49:30 Svižnou rozehrávku volného úderu vzal na sebe Bauer, proti němuž zasáhl brankář Wittwer bezchybně.
48:57 Marný pokus o vytočení do střelecké pozice v podání Beneše. Švýcarům tak zůstává míček u florbalek.
47:46 GÓL Švýcarsko! 7:6
Branku družstva Švýcarsko vstřelil #6 Claudio Laely, asistoval #11 Manuel Maurer (7:6)
47:38 Proti dvěma soupeřům si vynutil nedovolený zákrok Delong. Nabízí se česká rozehrávka.
46:50 Švýcarší útočníci našli mezírku na pravém křídle, kudy se probojovali k Bauerovi. Dlouho tam ale nepobyli.
46:17 Míček putuje mezi holemi Švýcarů, zatímco Češi vyčkávají, jestli protivník udělá chybu.
45:38 Marek Beneš se dobře prokličkoval až do švýcarského brankoviště, kde zakončoval po zemi. Nakonec ale těsně minul spodní růžek.
40:38 GÓL Švýcarsko! 7:5
Branku družstva Švýcarsko vstřelil #25 Christoph Meier, asistoval #10 Patrick Andreas Mendelin (7:5)
37:46 GÓL Švýcarsko! 7:4
Vlastní branku družstva Česko vstřelil #5 Martin Kisugite (7:4)
37:20 Camenisch napálil jen před ním stojícího protihráče, což nutí Švýcary couvat dozadu.
35:57 Švýcarsko si vyměňuje míček a chce rozpohybovat hru. To nakonec znamenalo i Maurerovo zakončení, jenže rána letěla nad.
34:55 Langerův pokus z dálky se nevyvedl a neznamenal ohrožení pro branku rivala.
33:27 GÓL Česko! 7:3
Branku družstva Česko vstřelil #10 Jiří Bauer, asistoval #7 Adam Delong (7:3)
32:05 Vyloučen hráč #6 Mikuláš Krbec družstva Česko na 2 minuty za nedovolené vrážení
30:53 Rychlá výměna míčku mohla znamenat pro Švýcarsko velké nebezpečí. Jeho defenziva nakonec ale míček odráží mimo brankový prostor.
30:04 Na pravém křídle hledal spoluhráče Němeček. Následoval faul a standardní situace, při které se soupeř dost zapotil.
29:26 Švýcarské nahození se příliš nepovedlo a letí mimo hrací plochu. Rozehrávku si připravují čeští beci.
28:55 Ke slovu se opět dostal Gruber, který stál na konci slibné kombinace, nicméně zakončoval jen do těla brankáře.
28:36 Forman dává zadovkou na Grubera, což otevírá Čechům prostor k útoku.
27:47 U hrazení dobře zapracovali Švýcaři a nedopustili, aby jejich branku ohrozila jakákoliv střela.
27:07 GÓL Česko! 6:3
Branku družstva Česko vstřelil #9 Filip Langer, asistoval #27 Ondřej Vítovec (6:3)
26:16 Beneš zkouší donutit k chybě Burkiho, který ho však obchází a míří na českou polovinu hřiště.
24:55 Bauer přečkal divokou akci v jeho brankovišti, při které spadla na zem jeho brána.
22:52 GÓL Česko! 5:3
Branku družstva Česko vstřelil #15 Jakub Gruber, asistoval #23 David Šimek (5:3)
22:03 Švýcarsko podrželo míček před napadajícími protivníky a uklidňují hru před gólmanem.
20:51 Vyloučen hráč #6 Claudio Laely družstva Švýcarsko na 2 minuty za nedovolené vrážení
19:56 Jan Burki ještě přenesl míček před Bauera, jenže tam se už nich zásadního neděje.
19:27 GÓL Česko! 4:3
Branku družstva Česko vstřelil #11 Marek Beneš, asistoval #9 Filip Langer (4:3)
18:47 Švýcarští hrýči nechtějí udělat chybu a drží míček dostatečně daleko od soupeře.
18:10 Filip Forman se nevymanil zpod tlaku poblíž mantinelu. Zde naopak úřaduje Švýcarsko.
17:36 Vysunutý útok Čechů nedovoluje Švýcarsku jít do gólové akce.
17:18 GÓL Česko! 3:3
Branku družstva Česko vstřelil #7 Adam Delong, asistoval #18 Jiří Besta (3:3)
16:47 Přihrávky se přesouvají mezi českými reprezentanty, kteří hledají ofenzivní možnost.
15:02 GÓL Švýcarsko! 2:3
Branku družstva Švýcarsko vstřelil #11 Manuel Maurer, asistoval #10 Patrick Andreas Mendelin (2:3)
14:37 Česko se osvobozuje jednoduchým výhozem, jenže míček nezůstává vepředu příliš dlouho.
13:58 Vyloučen hráč #17 Ondřej Němeček družstva Česko na 2 minuty za vražení zády
12:25 To bylo rychlé! Národní tým během necelé minuty dohnal ztrátu dvou branek a dotáhl se na Švýcary 2:2.
12:03 GÓL Česko! 2:2
Branku družstva Česko vstřelil #7 Adam Delong, asistoval #25 Tom Ondrušek (2:2)
11:23 Langerova rána se odráží, ale mrzet ho to zásadněji nemusí. Sudí ukazuje, že se pojede trestné střílení.
11:19 GÓL Česko! 1:2
Branku družstva Česko vstřelil #18 Jiří Besta z trestného střílení (1:2)
10:40 Přesně v půlce dějství se nabízí míček pro Švýcarsko. Češi ale rozehrávku dobře kontrolují.
10:34 Zdařilý zákrok si připisuje Wittwer a zpomaluje hru.
09:36 Z útočného rohu rozehráli Češi, sice brzy ztratili míček, ale pokračují v napadání.
08:56 Český tým vede situaci po levém křídle, což zatím nenese chtěný efekt.
08:33 Švýcarsko se opět tlačilo do předbrankového prostoru, ale tentokrát obrana zapracovala dokonale.
06:57 Zaugg nachází spoluhráče na opačném mantinelu, jemuž může poslat přihrávku.
06:24 Hraje se na polovině Švýcarů, kde se snaží najít prostor k zakončení Ondrušek. U míčku je také Delong.
05:45 Šestá minuta se nese ve znamení vysoké efektivity Švýcarů. Těm se naskytly dvě příležitosti, ze kterých vytěžili vedení 2:0 a Češi musí dotahovat nepříjemné manko.
05:35 GÓL Švýcarsko! 0:2
Branku družstva Švýcarsko vstřelil #6 Claudio Laely, asistoval #33 Luca Valentino Graf (0:2)
05:12 GÓL Švýcarsko! 0:1
Branku družstva Švýcarsko vstřelil #11 Manuel Maurer, asistoval #14 Tobias Studer (0:1)
05:08 Česká obrana zahnala Zaugga do rohu, nebezpečí ale trvá i nadále.
04:27 Jan Zaugg se sebevědomě opřel do míčku a prověřil pozornost defenzivy soupeře. Tentokrát se Češi zorientovali včas.
03:17 Standardní situace od středového kruhu rozehrávají Švýcaři potom, co se vylučuje.
03:11 Vyloučen hráč #27 Ondřej Vítovec družstva Česko na 2 minuty za vysoký kop
02:50 Bauer byl dobře postavený u tyče a švýcarský pokus ze strany mu nedělal sebemenší potíže.
02:12 Na ose hřiště se otevřel prostor Odruškovi, jenže ten napálil míček jen do mantinelu
01:34 Tim Braillard neposlal rychlou přihrávku podle představ, protože nenašel kýžený cíl.
01:04 Čeští florbalisté rychle prošli do útoku, tam je ale zdárně obsadili obránci soupeře.
00:33 První střelu vyslal Marek Beneš, nicméně švýcarskou branku minul.
00:08 Němeček po buly udržel míček a Češi mohou jít do první šance.