• 58 57:17
    2:15
    (Forman)

Polsko - Česko 2:15
branky: 17. Alexander Dahlstrom, 46. Wojciech Malajka - 6. David Šimek, 7. Dominik Beneš, 8. Tom Ondrušek, 11. Mikuláš Krbec, 20. Josef Rýpar, 22. Jiří Bauer, 23. Mikuláš Krbec, 26. Jakub Gruber, 28. Adam Delong, 34. Jiří Besta, 36. Josef Rýpar, 51. David Šimek, 53. Adam Delong, 56. Tom Ondrušek, 58. Ondřej Němeček; vyloučení: 1:2; využití: 2:0; zásahy brankářů: Maciej Jastrzębski 56 - Martin Beneš 14; po třetinách: 1:5, 0:6, 1:4
59:40 Ještě přichází finální snaha o gól v podání hostů. Soupeř je ale dobře stínuje a dostává do úzkých.
58:40 Jastrzebski předvádí úspěšný zákrok u tyčky a zabraňuje tomu, aby Česko zvýraznilo rozdíl.
58:17 Akci vede od vlastního brankoviště Pánek, který se spoluhráči dobývá polovinu Poláků.
57:17 GÓL Česko! 2:15
Branku družstva Česko vstřelil #17 Ondřej Němeček, asistoval #12 Filip Forman (2:15)
55:35 GÓL Česko! 2:14
Branku družstva Česko vstřelil #25 Tom Ondrušek, asistoval #16 Matyáš Šindler (2:14)
53:53 Hosté výrazně vedou a přihrávají si poblíž středové čáry. Polsko jim ale komplikuje přechod do ofenzivního postavení.
52:18 GÓL Česko! 2:13
Branku družstva Česko vstřelil #7 Adam Delong, asistoval #16 Matyáš Šindler (2:13)
50:27 GÓL Česko! 2:12
Branku družstva Česko vstřelil #23 David Šimek, asistoval #13 Martin Pánek (2:12)
49:08 Gruber nezpracoval přihrávku ve střelecké pozici a přišel o dobrou možnost.
45:11 GÓL Polsko! 2:11
Branku družstva Polsko vstřelil #5 Wojciech Malajka, asistoval #11 Konrad Pelczarski (2:11)
44:40 Čeští hráči vzdorují převaze soupeře, který spolupracuje před hostujícím gólmanem.
44:25 Vyloučen hráč #17 Ondřej Němeček družstva Česko na 2 minuty za blokování florbalky
39:25 Ondrušek jde do střelecké pozice, nicméně soupeř ho dobře brání. Polsko zřejmě konec dějství v obraně ustojí.
35:57 GÓL Česko! 1:11
Branku družstva Česko vstřelil #31 Josef Rýpar, asistoval #17 Ondřej Němeček (1:11)
33:49 GÓL Česko! 1:10
Branku družstva Česko vstřelil #18 Jiří Besta, asistoval #7 Adam Delong (1:10)
30:43 Vyloučen hráč #84 Michał Kozubal družstva Polsko na 2 minuty za blokování florbalky
28:04 Hosté mají vývoj zápasu pevně pod kontrolou. Němeček drží míček na útočné půlce a hledá volné spoluhráče do kombinace.
27:36 GÓL Česko! 1:9
Branku družstva Česko vstřelil #7 Adam Delong, asistoval #25 Tom Ondrušek (1:9)
25:29 GÓL Česko! 1:8
Branku družstva Česko vstřelil #15 Jakub Gruber, asistoval #23 David Šimek (1:8)
22:35 GÓL Česko! 1:7
Branku družstva Česko vstřelil #6 Mikuláš Krbec bez asistence (1:7)
21:07 GÓL Česko! 1:6
Branku družstva Česko vstřelil #10 Jiří Bauer, asistoval #9 Filip Langer (1:6)
19:31 GÓL Česko! 1:5
Branku družstva Česko vstřelil #31 Josef Rýpar bez asistence (1:5)
16:39 GÓL Polsko! 1:4
Branku družstva Polsko vstřelil #97 Alexander Dahlstrom bez asistence (1:4)
16:15 Hra se přesunuje na stranu českých florbalistů, kde se jim však nabízí možnost k rozehrávce.
15:40 Vyloučen hráč #10 Jiří Bauer družstva Česko na 2 minuty za nedovolené vrážení
15:22 Domácí hráči zůstávají na obranné polovině, kde Češi vytvářejí velký tlak.
10:53 GÓL Česko! 0:4
Branku družstva Česko vstřelil #6 Mikuláš Krbec, asistoval #13 Martin Pánek (0:4)
07:04 GÓL Česko! 0:3
Branku družstva Česko vstřelil #25 Tom Ondrušek, asistoval #7 Adam Delong (0:3)
06:37 GÓL Česko! 0:2
Branku družstva Česko vstřelil #22 Dominik Beneš, asistoval #31 Josef Rýpar (0:2)
05:07 GÓL Česko! 0:1
Branku družstva Česko vstřelil #23 David Šimek, asistoval #6 Mikuláš Krbec (0:1)
01:14 Besta se snažil u mantinelu bránit míček vlastním tělem. Poláci neuměli odpovědět jinak než faulem.
00:30 Poprvé si na míček sáhl také brankář Beneš. Ten se okamžitě pouští do rozehrávky směrem dopředu.
00:04 Prakticky hned po buly se nabízel postup českých hráčů. Gólman domácích ale výpad pohlídal.