• 36 35:50
    1:6
    (Žišková)

FBC GLADIATORS UNHOŠŤ - TJ Sokol Královské Vinohrady 1:6
branky: 31. Aneta Fišerová - 3. Eliška Hladíková, 5. Miriam Kaminski, 9. Michaela Richtrová, 10. Karolína Štandová, 33. Adéla Haaszová, 36. Karolína Štandová; rozhodčí: Michal Lipinský - Stanislav Lepič; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Martina Juzlová ?, Emma Granilla ? - Zita Kočmaroš ?; po třetinách: 0:4, 0:0, 1:2
35:50 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:6
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #64 Karolína Štandová, asistoval #20 Lucie Žišková (1:6)
32:38 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #24 Adéla Haaszová, asistoval #72 Barbora Doležalová (1:5)
32:02 Timeout FBC GLADIATORS UNHOŠŤ
30:48 GÓL FBC GLADIATORS UNHOŠŤ! 1:4
Branku družstva FBC GLADIATORS UNHOŠŤ vstřelil #4 Aneta Fišerová, asistoval #9 Andrea Bolenová (1:4)
30:48 Nyní slaví jak domácí hráčky tak pořadatelský stolek protože přijela pizza
30:03 Hráčka Vinohrad zjevně zakopla a naborala do mantinelu a všichni zůstávají v šoku ale hra běží dál
28:46 Vyloučen hráč #58 Barbora Hajžmanová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
28:46 Zdravotník Weasley dle jeho slov: byl zase stříkat na domácí hráčku
25:46 Hráčka Kutalová dostala zásah do hlavy, ale je vidno že se k tomu postavila jako chlap a rozchodila to
24:01 Vítáme vás ve 3. třetině a nyní otázka, budeme svědky obrovského comebacku či nikoli?
19:40 Klírová měla dobrý únik ale přestřelila
18:33 Vyloučen hráč #13 Nikol Čermáková družstva FBC GLADIATORS UNHOŠŤ na 2 minuty za sekání
18:33 Utkání se nám začíná mírně vyostřovat a vítáme 2 vyloučené hráčky
18:12 Vyloučen hráč #27 Michaela Richtrová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
17:02 Zdravotník z Bradavic dnes zasahuje už potřetí (pozn. musel se zvednout)
13:30 Zdravotník už musel dnes zasahovat podruhé... tentokrát se nemusel, ale ani zvedat
13:20 Brankářka domácích nyní měla neskutečně složitý zákrok
12:23 2. třetina začíná velkým tlakem domácích na hosty ale zatím neúspěšně
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
09:50 Neskutečná střela Hojerové
09:10 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 0:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #64 Karolína Štandová, asistoval #28 Miriam Kaminski (0:4)
08:45 Domácí se nyní ubránili salvě střel hráček z Vinohrad
08:13 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 0:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #27 Michaela Richtrová, asistoval #72 Barbora Doležalová (0:3)
05:42 Hráčka domácích Klírová teď měla neskutečnou solo akci která skončila naneštěstí pro domácí těsně nad...
04:27 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 0:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #28 Miriam Kaminski, asistoval #75 Eliška Hladíková (0:2)
02:46 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #75 Eliška Hladíková bez asistence (0:1)
02:46 Střídání brankáře. Nový brankář #19 Emma Granilla družstva FBC GLADIATORS UNHOŠŤ
02:46 Nová brankářka domácích už se převlékla a zápas může opět po 15 minutách začít
02:46 Hráčka Martia Juzlová se zjevně zranila a nyní je otázkou kdo se postaví do branky domácích?
02:46 Je teprve 3. minuta tohoto zápas a náš zdravotník už se musel zvedat
01:30 Zdravíme vás u tohoto nejprestižnějšího utkání této sezóny