• 35 34:59
    4:0
    ()

ACEMA Sparta Praha Red - Orka Čelákovice B 4:0
branky: 15. Lukáš Kaspar, 18. David Patka, 32. Vojtěch Horký, 35. Kryštof Veber; rozhodčí: Pavel Voves - Jindřich Kratochvíl; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 23; zásahy brankářů: Filip Boboš ? - Petr Šotola ?; po třetinách: 0:0, 2:0, 2:0
34:59 GÓL ACEMA Sparta Praha Red! 4:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha Red vstřelil #91 Kryštof Veber bez asistence (4:0)
34:59 A Vebi dává góóól. Tímto ho korunuji nejužitečnějším hráčem utkání a rovnou mu nabízím smlouvu i s bonusem pro agenta v naturáliích.
31:37 GÓL ACEMA Sparta Praha Red! 3:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha Red vstřelil #19 Vojtěch Horký, asistoval #7 Jakub Slávek (3:0)
27:32 Vyloučen hráč #45 Michal Korčák družstva Orka Čelákovice B na 2 minuty za sekání
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
17:44 GÓL ACEMA Sparta Praha Red! 2:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha Red vstřelil #21 David Patka, asistoval #86 Matyáš Marek (2:0)
15:10 Veber si říká o angažmá v kolínském A týmu. Možná mu dorazí nějaká lukrativní nabídka.
14:35 GÓL ACEMA Sparta Praha Red! 1:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha Red vstřelil #84 Lukáš Kaspar bez asistence (1:0)
12:30 Veber zatím MVP na trestné a mne si ruce i na MVP na hřišti.
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
08:24 Vyloučen hráč #31 Štěpán Kotek družstva Orka Čelákovice B na 2 minuty za sekání
03:19 Vyloučen hráč #85 Jakub Pažout družstva Orka Čelákovice B na 2 minuty za špatné střídání
02:16 Vyloučen hráč #91 Kryštof Veber družstva ACEMA Sparta Praha Red na 2 minuty za sekání