• 36 35:45
    5:1
    (Fuksa)

FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové - ACEMA Sparta Praha Red 5:1
branky: 12. Dominik Svoboda, 14. Lukáš Klepal, 21. Lukáš Kaspar, 24. Vojtěch Slavík, 36. Dominik Svoboda - 34. Vojtěch Horký; rozhodčí: Tomáš Hájíček - Jindřich Kratochvíl; vyloučení: 1:1 + Lukáš Kaspar TT + 5; využití: 1:0; zásahy brankářů: Kryštof Kamarýt ? - Jan Novotný ?; po třetinách: 1:0, 3:0, 1:1
36:00 Ukončení 3. části
35:45 GÓL FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové! 5:1
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil #27 Dominik Svoboda, asistoval #72 Jan Fuksa (5:1)
33:27 GÓL ACEMA Sparta Praha Red! 4:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha Red vstřelil #19 Vojtěch Horký, asistoval #7 Jakub Slávek (4:1)
28:30 Vyloučen hráč #7 Jakub Slávek družstva ACEMA Sparta Praha Red na 2 minuty za bránění ve hře
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
23:21 GÓL FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové! 4:0
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil #13 Vojtěch Slavík, asistoval #22 Martin Dajč (4:0)
20:42 GÓL FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové! 3:0
Vlastní branku družstva ACEMA Sparta Praha Red vstřelil #84 Lukáš Kaspar (3:0)
20:42 Vyloučen hráč #84 Lukáš Kaspar družstva ACEMA Sparta Praha Red na 5 minuty za neuvedení v sestavě
20:42 Vyloučen hráč #84 Lukáš Kaspar družstva ACEMA Sparta Praha Red do konce utkání - technický trest
20:35 Vyloučen hráč #35 Radek Mach družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové na 2 minuty za sekání
13:30 GÓL FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové! 2:0
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil #49 Lukáš Klepal, asistoval #21 Václav Klepal (2:0)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
11:57 GÓL FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové! 1:0
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil #27 Dominik Svoboda, asistoval #35 Radek Mach (1:0)