David PATKA
  • 31 30:08
    Sparta

Wizards SO Praha 10 B - ACEMA Sparta Praha Red 2:1
branky: 5. Matyáš Horák, 15. Vojtěch Göpfert - 18. Dominik Ciryn; rozhodčí: Jan Tůma - Tomáš Cimrman; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Patrik Vachata ? - David Palaš ?; po třetinách: 1:0, 1:1, 0:0
36:00 Ukončení 3. části
33:50 Zápas graduje a Mikuláš Háma fauluje.
32:02 Musíme slavit. Talpa Janík konečně trefil kasu.
30:27 Horákovo přesilovková šleha letěla snad ven z haly. To byl hrůzostrašný střelecký pokus.
30:08 Timeout ACEMA Sparta Praha Red
30:08 Vyloučen hráč #21 David Patka družstva ACEMA Sparta Praha Red na 2 minuty za blokování florbalky
29:24 Sudí důrazně fouká do fujary. Bude to rozehrávka pro Wizards.
27:31 Třetí třetina je zatím nuda v Brně. Nic se neděje
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
22:36 Vyloučen hráč #10 Štěpán Urban družstva Wizards SO Praha 10 B na 2 minuty za sekání
22:36 Urban seká sopeře jako dřevorubec stromy v lese. Zaslouženě se tedy půjde posadit k pořadatelskému stolu.
21:59 Zdobinský telefonuje, asi řeší byznys.
18:12 Zdobinský na střídačce nervózně pochoduje jako polní maršál a málem si udělal výlet až na střídačku Sparty.
17:22 GÓL ACEMA Sparta Praha Red! 2:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha Red vstřelil #74 Dominik Ciryn, asistoval #40 Filip Majer (2:1)
17:22 Paťo poprvé inkasuje. Teď už to teda takovej frajer není.
16:56 Janík by potřeboval seřídit mířidla. Netrefí ani vrata od stodoly.
14:09 GÓL Wizards SO Praha 10 B! 2:0
Branku družstva Wizards SO Praha 10 B vstřelil #55 Vojtěch Göpfert, asistoval #81 Tobiáš Policar (2:0)
14:09 Gopffert si konečně zajistil odměnu na večer.
13:35 Dle slov rozhodčích "těžkej frajer" Paťo zatím drží čisté konto.
12:07 Mikuláš Háma trefil svou šlehou pouze futsalovou bránu, která se nachází daleko za tou florbalovou.
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
09:45 Trenér Rygl pouze na ozdobu. Zatím mlčí jako hrob. Vedení týmu se tedy ujal unavený kouč Zdobinský.
08:56 Židův vyslal po lajně Smetáka. Jeho náběh po lajně byl ale naprosto tragický.
07:50 Gopffert je zatím úplně bezzubý a není schopen trefit zařízení soupeře. To má být posila z A týmu?
06:43 Obrana Chlumský, Háma je při rozehrávce hodně neklidná. Vůbec nehrají podle citu.
06:13 Diviš by si měl dát ruce do svěráku. Jeho zpracování míčku bylo naprosto žalostné.
05:15 Policar má sice hodně slavné jméno ale jeho svíce už tak slavná nebyla.
04:15 GÓL Wizards SO Praha 10 B! 1:0
Branku družstva Wizards SO Praha 10 B vstřelil #25 Matyáš Horák bez asistence (1:0)
04:15 Individuální akce Horáka přinesla ovoce a Wizards ve vedení.
03:00 V bráně dneska Paťo. Uvidíme jestli chytí alespoň něco.
02:20 Sparta zatím více na balónku. Háma za první dvě minuty utkání nasbíral už tři fauly.
00:00 Dobrý den, vážení diváci. Vítáme vás u dnešního šlágru kola mezi Wizards a Spartou.