1

2

5.

BLACK ANGELS C - Orka Čelákovice B 1:2pn
branky: 15. Matyáš Fallada - 33. Jakub Pažout, N Jakub Pažout; rozhodčí: Albert Roučka - Michal Kolář; vyloučení: 4 + Patrik Svoboda 5:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Tesárek ? - Petr Šotola ?; po třetinách: 0:0, 1:0, 0:1
5 Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS C hráč #28 Patrik Svoboda , ale gól nevstřelil.
5 Nájezd na branku provedl z družstva Orka Čelákovice B hráč #85 Jakub Pažout a vstřelil rozhodující gól (1:2).
4 Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS C hráč #90 Martin Zabilanský , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva Orka Čelákovice B hráč #31 Štěpán Kotek , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS C hráč #14 Václav Semecký , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Orka Čelákovice B hráč #61 Lukáš Podávka a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS C hráč #90 Martin Zabilanský a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Orka Čelákovice B hráč #78 Matěj Horák , ale gól nevstřelil.
36:00 Zahájena trestná střílení
36:00 Ukončení 3. části
32:57 GÓL Orka Čelákovice B! 1:1
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil #85 Jakub Pažout, asistoval #23 Marek Pavlovič (1:1)
27:23 Vyloučen hráč #13 Ondřej Liška družstva BLACK ANGELS C na 2 minuty za sekání
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
23:44 Vyloučen hráč #28 Patrik Svoboda družstva BLACK ANGELS C na 5 minuty za sekání
23:15 Vyloučen hráč #56 Alex Štygler družstva BLACK ANGELS C na 2 minuty za sekání
20:26 Vyloučen hráč #14 Václav Semecký družstva BLACK ANGELS C na 2 minuty za bránění ve hře
17:51 Vyloučen hráč #82 Matyáš Fallada družstva BLACK ANGELS C na 2 minuty za bránění ve hře
14:23 GÓL BLACK ANGELS C! 1:0
Branku družstva BLACK ANGELS C vstřelil #82 Matyáš Fallada bez asistence (1:0)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
09:18 Vyloučen hráč #45 Michal Korčák družstva Orka Čelákovice B na 2 minuty za špatné střídání