0

0

0.

Banes Florbal Soběslav - SK Meťák České Budějovice 5:6pn
branky: 7. Jiří Novák, 22. Ondřej Kasika, 23. Libor Podlaha, 37. Ondřej Vácha, 43. Libor Podlaha - 10. Martin Smudek, 11. Jakub Jiráček, 18. Martin Smudek, 38. Matěj Hladík, 40. Matěj Hladík, N Jan Voráček; rozhodčí: Tomáš Čekan - Petr Holeček; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; zásahy brankářů: Vladislav Petržilka ? - Matěj Grimbosch ?; po třetinách: 1:2, 2:1, 2:2
2 Nájezd na branku provedl z družstva SK Meťák České Budějovice hráč #20 Tomáš Bezpalec a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Banes Florbal Soběslav hráč #36 Ondřej Vácha , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva SK Meťák České Budějovice hráč #46 Jan Voráček a vstřelil rozhodující gól (5:6).
1 Nájezd na branku provedl z družstva Banes Florbal Soběslav hráč #54 Tomáš Doležal , ale gól nevstřelil.
Zahájena trestná střílení
43:34 Timeout SK Meťák České Budějovice
42:46 GÓL Banes Florbal Soběslav! 5:5
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #12 Libor Podlaha, asistoval #33 Jiří Novák (5:5)
41:41 Timeout Banes Florbal Soběslav
39:49 GÓL SK Meťák České Budějovice! 4:5
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #24 Matěj Hladík bez asistence (4:5)
37:08 GÓL SK Meťák České Budějovice! 4:4
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #24 Matěj Hladík, asistoval #27 Patrik Prchala (4:4)
36:08 GÓL Banes Florbal Soběslav! 4:3
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #36 Ondřej Vácha, asistoval #12 Libor Podlaha (4:3)
26:44 Vyloučen hráč #21 Jakub Jiráček družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za sekání
22:26 GÓL Banes Florbal Soběslav! 3:3
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #12 Libor Podlaha, asistoval #44 Jaroslav Pivec (3:3)
21:12 GÓL Banes Florbal Soběslav! 2:3
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #78 Ondřej Kasika, asistoval #17 Jiří Sobotka (2:3)
19:17 Vyloučen hráč #33 Jindřich Zettner družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře
17:32 GÓL SK Meťák České Budějovice! 1:3
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #32 Martin Smudek, asistoval #20 Tomáš Bezpalec (1:3)
13:47 Vyloučen hráč #54 Tomáš Doležal družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za bránění ve hře
10:49 GÓL SK Meťák České Budějovice! 1:2
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #21 Jakub Jiráček, asistoval #24 Matěj Hladík (1:2)
09:58 GÓL SK Meťák České Budějovice! 1:1
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #32 Martin Smudek, asistoval #21 Jakub Jiráček (1:1)
08:45 Vyloučen hráč #12 Libor Podlaha družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání
06:12 GÓL Banes Florbal Soběslav! 1:0
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #33 Jiří Novák, asistoval #12 Libor Podlaha (1:0)
03:01 Vyloučen hráč #98 Jakub Pinkr družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za vysoká florbalka