0

0

0.

SPORT EDEN BEROUN - FBC VŠTJ Ekonom Praha 4:3pn
branky: 1. Josef Hrubeš, 10. Jan Šimon, 22. Marek Stýblo, N Josef Hrubeš - 18. Martin Beneš, 19. Marek Halas, 27. Matyáš Troup; rozhodčí: Patrik Trejbal - Tomáš Grigar; vyloučení: 2:4; využití: 0:0; zásahy brankářů: Marek Černý ?, Marek Černý ?, Marek Černý ? - Martin Ziba ?, Martin Ziba ?, Martin Ziba ?; po třetinách: 2:0, 1:2, 0:1
4 Nájezd na branku provedl z družstva SPORT EDEN BEROUN hráč #59 Josef Hrubeš a vstřelil rozhodující gól (4:3).
4 Nájezd na branku provedl z družstva FBC VŠTJ Ekonom Praha hráč #7 Tomáš Hájíček , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva SPORT EDEN BEROUN hráč #13 Jan Šimon a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC VŠTJ Ekonom Praha hráč #6 Kamil Jiránek a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva SPORT EDEN BEROUN hráč #97 Jiří Luňáček a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC VŠTJ Ekonom Praha hráč #7 Tomáš Hájíček a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva SPORT EDEN BEROUN hráč #7 Lukáš Leipert a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC VŠTJ Ekonom Praha hráč #13 Michal Trunkát a vstřelil gól.
Zahájena trestná střílení
36:00 Ukončení 3. části
35:54 Timeout FBC VŠTJ Ekonom Praha
34:58 Černý opět vynikajicí a zachraňuje domácím body!
34:57 Trestné střílení družstva FBC VŠTJ Ekonom Praha neproměnil #6 Kamil Jiránek.
31:44 Domácí drží skvělě chytající Černý!
26:59 Hosté zpátky ve hře. Následně pálí tutovvku.
26:14 GÓL FBC VŠTJ Ekonom Praha! 3:3
Branku družstva FBC VŠTJ Ekonom Praha vstřelil #71 Matyáš Troup, asistoval #4 Marek Halas (3:3)
25:30 Domácí střílí na rohový praporek.. ojojoj.
24:00 Střídání brankáře. Nový brankář #22 Marek Černý družstva SPORT EDEN BEROUN
24:00 Střídání brankáře. Nový brankář #94 Martin Ziba družstva FBC VŠTJ Ekonom Praha
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
23:59 Vyloučen hráč #13 Michal Trunkát družstva FBC VŠTJ Ekonom Praha na 2 minuty za sekání
21:59 GÓL SPORT EDEN BEROUN! 3:2
Branku družstva SPORT EDEN BEROUN vstřelil #71 Marek Stýblo, asistoval #44 Ondřej Svoboda (3:2)
21:59 Beroun jde do trháku! Na tribuně to vře!
18:20 GÓL FBC VŠTJ Ekonom Praha! 2:2
Branku družstva FBC VŠTJ Ekonom Praha vstřelil #4 Marek Halas, asistoval #71 Matyáš Troup (2:2)
17:07 GÓL FBC VŠTJ Ekonom Praha! 2:1
Branku družstva FBC VŠTJ Ekonom Praha vstřelil #91 Martin Beneš, asistoval #6 Kamil Jiránek (2:1)
15:51 Vyloučen hráč #97 Jiří Luňáček družstva SPORT EDEN BEROUN na 2 minuty za sekání
15:14 Vyloučen hráč #71 Matyáš Troup družstva FBC VŠTJ Ekonom Praha na 2 minuty za špatné střídání
13:35 Vyloučen hráč #66 Jan Galgonek družstva FBC VŠTJ Ekonom Praha na 2 minuty za blokování florbalky
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
11:43 Vyloučen hráč #13 Jan Šimon družstva SPORT EDEN BEROUN na 2 minuty za sekání
09:03 GÓL SPORT EDEN BEROUN! 2:0
Branku družstva SPORT EDEN BEROUN vstřelil #13 Jan Šimon, asistoval #7 Lukáš Leipert (2:0)
07:02 Vyloučen hráč #11 Pavel Němejc družstva FBC VŠTJ Ekonom Praha na 2 minuty za sekání
00:52 GÓL SPORT EDEN BEROUN! 1:0
Branku družstva SPORT EDEN BEROUN vstřelil #59 Josef Hrubeš, asistoval #7 Lukáš Leipert (1:0)