1:3
    Roman ŠEBEK
    (Kolář)

SK B.U.H. Praha B - TJ Sokol Dobříš 1:3
branky: 23. Jaroslav Janda - 10. Roman Šebek, 20. Vladimír Pejla, 35. Roman Šebek; rozhodčí: Jakub Mikolášek - Miroslav Tomeš; vyloučení: 2 + Lukáš Lajvr TT + 5:1 + Roman Šebek 5; využití: 0:1; zásahy brankářů: Štěpán Pavel ? - Tomáš Šimek ?; po třetinách: 0:1, 1:1, 0:1
36:00 Ukončení 3. části
34:28 GÓL TJ Sokol Dobříš! 1:3
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil #87 Roman Šebek, asistoval #55 Michal Kolář (1:3)
34:03 Vyloučen hráč #8 Lukáš Lajvr družstva SK B.U.H. Praha B na 5 minuty za neuvedení v sestavě
34:03 Vyloučen hráč #8 Lukáš Lajvr družstva SK B.U.H. Praha B do konce utkání - technický trest
34:03 Vyloučen hráč #8 Lukáš Lajvr družstva SK B.U.H. Praha B na 2 minuty za sekání
25:26 Vyloučen hráč #87 Roman Šebek družstva TJ Sokol Dobříš na 5 minuty za hrubost
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
22:56 GÓL SK B.U.H. Praha B! 1:2
Branku družstva SK B.U.H. Praha B vstřelil #77 Jaroslav Janda, asistoval #4 Kamil Prachař (1:2)
22:56 Hosté snižují po rychlém breaku na 2:1.
20:11 Vyloučen hráč #55 Michal Kolář družstva TJ Sokol Dobříš na 2 minuty za hrubost
20:11 Vyloučen hráč #7 Jakub Vít družstva SK B.U.H. Praha B na 2 minuty za držení
19:12 GÓL TJ Sokol Dobříš! 0:2
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil #91 Vladimír Pejla, asistoval #13 Michael Šiška (0:2)
16:00 Dobříš právě neproměnila velikou příležitost.
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
09:58 GÓL TJ Sokol Dobříš! 0:1
09:58 Máme tu první gól. Šebek nekompromisně proměnil svoji příležitost.
02:30 Brankář Dobříše fantasticky zastavil protiútok hostů.
01:10 Dobříš trefuje první tyč.