0

0

0.

Florbal TJ Kobylisy C - FBK Ježci Rožmitál 2:3p
branky: 11. Jakub Zíka, 26. Roman Svrček - 1. Adam Buchta, 32. Adam Buchta, 37. Ondřej Štěrba; rozhodčí: Lukáš Tomášek - Karel Hencl; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jiří Kraml ? - ; po třetinách: 1:1, 0:0, 1:1, 0:1
Zahájena trestná střílení
00 Šerba dává vítezný gol po krásném blafáku :)
Ukončení prodloužení
36:00 GÓL FBK Ježci Rožmitál! 2:3
Branku družstva FBK Ježci Rožmitál vstřelil #15 Ondřej Štěrba bez asistence (2:3)
36:00 Zahájení prodloužení
36:00 Ukončení 3. části
35:59 Druhá třetina stále nepřinesla další góly, ale i přesto má utkání spád a hraje se "nahoru dolů"
31:23 GÓL FBK Ježci Rožmitál! 2:2
Branku družstva FBK Ježci Rožmitál vstřelil #2 Adam Buchta, asistoval #15 Ondřej Štěrba (2:2)
31:23 Ježek Buchta vymetl v brance Kobylis pavučinu :)
29:00 Ježci se snaží srovnat, ale stále se jim nedaří...
25:34 GÓL Florbal TJ Kobylisy C! 2:1
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy C vstřelil #66 Roman Svrček, asistoval #10 Lukáš Kobliha (2:1)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
20:00 Zatím sledujeme vyrovnané utkání s řadou šancí, ale brankáři zatím kralují a tak je stav stále 1:1
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
10:01 GÓL Florbal TJ Kobylisy C! 1:1
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy C vstřelil #29 Jakub Zíka, asistoval #13 Ctirad Malina (1:1)
00:50 GÓL FBK Ježci Rožmitál! 0:1
Branku družstva FBK Ježci Rožmitál vstřelil #2 Adam Buchta, asistoval #12 Jakub Loskot (0:1)