• 45 44:42
    10:2
    (Vytisková)

IP Polná SK Jihlava - Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn 10:2
branky: 2. Tereza Vytisková, 2. Kristýna Běhounková, 14. Pavla Homolová, 17. Agáta Kalinová, 21. Eliška Šmahelová, 22. Dominika Dvořáková, 27. Tereza Vytisková, 33. Eliška Šmahelová, 37. Veronika Krčálová, 45. Veronika Krčálová - 28. Adéla Vrbková, 30. Kateřina Jelínková; rozhodčí: Jaroslav Peterka - Šimon Vančata; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Karolína Klímová ? - Natálie Landová ?; po třetinách: 3:0, 4:2, 3:0
44:42 GÓL IP Polná SK Jihlava! 10:2
Branku družstva IP Polná SK Jihlava vstřelil #35 Veronika Krčálová, asistoval #11 Tereza Vytisková (10:2)
41:00 V dnešním zápase nekřupou jen kosti ale i florbalky po tom co je zde servírována slušná sekaná.
36:33 GÓL IP Polná SK Jihlava! 9:2
Branku družstva IP Polná SK Jihlava vstřelil #35 Veronika Krčálová, asistoval #1 Karolína Klímová (9:2)
32:20 GÓL IP Polná SK Jihlava! 8:2
Branku družstva IP Polná SK Jihlava vstřelil #62 Eliška Šmahelová, asistoval #11 Tereza Vytisková (8:2)
30:00 Týn požádal o hrubý čas.
29:56 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn! 7:2
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #13 Kateřina Jelínková, asistoval #88 Adéla Vrbková (7:2)
27:15 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn! 7:1
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #88 Adéla Vrbková, asistoval #8 Eliška Nováková (7:1)
27:15 Bohužel pro Jihlavskou brankářku  padá první gól Týna a neudržela si čisté konto.
26:47 GÓL IP Polná SK Jihlava! 7:0
Branku družstva IP Polná SK Jihlava vstřelil #11 Tereza Vytisková, asistoval #14 Kristýna Běhounková (7:0)
26:47 Hráčka Jihlavy kompletně vymetla všechny pavučiny v Týnské bráně.
25:00 Číslo 88 přestává hrát čistě a útočí na všechno co se hýbe.
21:54 GÓL IP Polná SK Jihlava! 6:0
Branku družstva IP Polná SK Jihlava vstřelil #17 Dominika Dvořáková, asistoval #8 Jitka Vilišová (6:0)
21:54 Hráčka 88 byla zkušeně zlikvidována za mantinel a číslo 13 odchází na trestnou lavici na 2 minuty.
21:09 Vyloučen hráč #13 Vanesa Zárubová družstva IP Polná SK Jihlava na 2 minuty za bránění ve hře
20:40 GÓL IP Polná SK Jihlava! 5:0
Branku družstva IP Polná SK Jihlava vstřelil #62 Eliška Šmahelová, asistoval #33 Barbora Levová (5:0)
16:11 GÓL IP Polná SK Jihlava! 4:0
Branku družstva IP Polná SK Jihlava vstřelil #58 Agáta Kalinová bez asistence (4:0)
16:11 Soběslavští pořadatelé si již připravují číslo na záchranku (155) po tom co spatřili zákrok hráčky Jihlavy na hračku Týna.
13:52 Vyloučen hráč #17 Veronika Pavlovcová družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za vysoká florbalka
13:07 GÓL IP Polná SK Jihlava! 3:0
Branku družstva IP Polná SK Jihlava vstřelil #42 Pavla Homolová, asistoval #65 Terezie Šustrová (3:0)
04:00 Jihlavský tým je na své střídačce tak hlasitý, že vyděsil i mouchu na našem pořadatelském stole.
01:33 GÓL IP Polná SK Jihlava! 2:0
Branku družstva IP Polná SK Jihlava vstřelil #14 Kristýna Běhounková, asistoval #77 Gabriela Procházková (2:0)
01:03 GÓL IP Polná SK Jihlava! 1:0
Branku družstva IP Polná SK Jihlava vstřelil #11 Tereza Vytisková, asistoval #33 Barbora Levová (1:0)