(Holota)
41
  • 41 40:36

Banes Florbal Soběslav - Fbc Strakonice 3:8
branky: 30. Ondřej Vácha, 34. Daniel Štěpánek, 40. Matěj Kratochvíl - 12. Daniel Chvosta, 12. František Preis, 19. Luboš Homolka, 20. Filip Kovárna, 22. Miloslav Blahuta, 29. Matěj Čajan, 31. Matěj Mikeš, 33. Adam Štěpánek; rozhodčí: Jan Dušek - Patrik Plocha; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 9; zásahy brankářů: Jan Ivan Kittner ? - Hynek Samec ?; po třetinách: 0:2, 1:4, 2:2
45:00 Střely ve 3. části: 6:14
43:00 To byla pasová přihrávka jak v americkém fotbale, strakoničtí však tuto možnost ke skórování touchdownu nevyužili.
40:37 Soběslavský hráč so pokoušel o "kimovku" , ale jako Kim to neproměnil.
40:36 Trestné střílení družstva Banes Florbal Soběslav neproměnil #15 Ondřej Vácha.
39:06 GÓL Banes Florbal Soběslav! 3:8
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #69 Matěj Kratochvíl, asistoval #77 Tomáš Holota (3:8)
39:00 Trenér hostí se zastavil u stolku a ptá se, proč nepřidáváme další komentář. Tak tedy přidávám tento komentář.
36:55 Publikum chladne.
33:27 Vyloučen hráč #77 Matěj Mikeš družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za bránění ve hře
33:05 To byla chyba obrany, jako když ve slově "býk" napíšete měkké i.
33:04 GÓL Banes Florbal Soběslav! 2:8
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #7 Daniel Štěpánek, asistoval #81 Jiří Pavliš (2:8)
32:20 To byl gól jak z Nagána.
32:19 GÓL Fbc Strakonice! 1:8
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #66 Adam Štěpánek, asistoval #38 Matěj Čajan (1:8)
30:08 GÓL Fbc Strakonice! 1:7
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #77 Matěj Mikeš bez asistence (1:7)
30:00 Střely ve 2. části: 4:10
29:49 Strakonický obránce byl pokoupán tak, jak by se mu to nepodařilo ani v lázních.
29:48 GÓL Banes Florbal Soběslav! 1:6
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #15 Ondřej Vácha, asistoval #18 Martin Krátoška (1:6)
28:17 Otec Matěje Mikeše je s výkonem svého syna velmi spokojen.
28:16 GÓL Fbc Strakonice! 0:6
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #38 Matěj Čajan, asistoval #77 Matěj Mikeš (0:6)
25:46 Homolka předvedl perfektní golfový odpal, odpálil však soupeřovu hůl.
25:45 Vyloučen hráč #44 Luboš Homolka družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za sekání
24:09 Vyloučen hráč #18 Martin Krátoška družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání
21:23 Miloslav Blahuta zahlédl v hledišti svou maminku a chtěl ji ukázat, že florbal hrát umí. Tento nájezd byl jasným důkazem, že to skutečně umí.
21:22 GÓL Fbc Strakonice! 0:5
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #3 Miloslav Blahuta z trestného střílení (0:5)
20:06 Střela Daniela Chvosty minula branku a zranila ptáka letícího 200 metrů od hrací plochy.
19:13 GÓL Fbc Strakonice! 0:4
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #18 Filip Kovárna, asistoval #77 Matěj Mikeš (0:4)
18:24 To byl hrozný omyl, ale i takové góly se počítají.
18:23 GÓL Fbc Strakonice! 0:3
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #44 Luboš Homolka, asistoval #29 Ondřej Tůma (0:3)
17:22 Ze hřiště se ozývají slova, která zde nemohu zveřejnit.
16:20 Kittner, to je zeď.
15:00 Střely v 1. části: 3:6
14:54 Soběslavský hráč šel zcela sám na Strakonického brankáře, jeho střela minula branku a skončila v rohu.
13:40 Blahuta v sobě probudil čaroděje a na hřišti doslova kouzlí.
11:58 GÓL Fbc Strakonice! 0:2
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #55 František Preis, asistoval #29 Ondřej Tůma (0:2)
11:15 Přihrávka, přihrávka, pumpa, gól.
11:12 GÓL Fbc Strakonice! 0:1
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #57 Daniel Chvosta, asistoval #77 Matěj Mikeš (0:1)
08:54 Kapitán Homolka svou střelou zápěstím trefil hráče stojícího 1,5 metru od něho.
07:30 Daniel Chvosta dělal svojí klasickou kličku... a klasicky přišel o míček.
05:40 Přesilovka hostí je tragická jak příběh Hamleta.
04:51 Vyloučen hráč #81 Jiří Pavliš družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání
00:41 Časomíra nám špatně pustila čas.