• 45 44:51
    4:6
    ()

Viking TJ Kobylisy - FBC Draci Říčany 4:6
branky: 16. Marek Dostál, 25. Matěj Víšek, 30. Vít Komorný, 39. Tadeáš Rychetský - 4. Vítězslav Špok, 22. Vojtěch Honzák, 22. Jakub Vykouk, 40. Marek Svoboda, 44. Michal Strieženec, 45. Marek Svoboda; rozhodčí: Štěpán Weber - Jan Sysel; vyloučení: 1:5; využití: 3:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Vojtěch Černý ? - Matyáš Novotný ?; po třetinách: 0:1, 3:2, 1:3
44:51 GÓL FBC Draci Říčany! 4:6
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #33 Marek Svoboda bez asistence (4:6)
44:20 Timeout FBC Draci Říčany
44:20 Vyloučen hráč #11 Ondřej Kubeš družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za opakované přestupky
43:40 Timeout Viking TJ Kobylisy
43:34 GÓL FBC Draci Říčany! 4:5
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #25 Michal Strieženec, asistoval #33 Marek Svoboda (4:5)
39:59 GÓL FBC Draci Říčany! 4:4
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #33 Marek Svoboda, asistoval #63 Marek Honzák (4:4)
38:14 GÓL Viking TJ Kobylisy! 4:3
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #17 Tadeáš Rychetský, asistoval #52 Vít Komorný (4:3)
37:30 Vyloučen hráč #33 Marek Svoboda družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za hrubost
33:01 Vyloučen hráč #11 Matěj Víšek družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání
29:53 GÓL Viking TJ Kobylisy! 3:3
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #52 Vít Komorný, asistoval #4 Alexander McIntosh (3:3)
24:59 GÓL Viking TJ Kobylisy! 2:3
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #11 Matěj Víšek, asistoval #91 Adam Kropík (2:3)
24:01 Vyloučen hráč #34 Vojtěch Honzák družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za nedovolené vrážení
24:01 Vyloučen hráč #34 Vojtěch Honzák družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání
21:56 GÓL FBC Draci Říčany! 1:3
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #29 Jakub Vykouk, asistoval #33 Marek Svoboda (1:3)
21:08 GÓL FBC Draci Říčany! 1:2
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #34 Vojtěch Honzák, asistoval #63 Marek Honzák (1:2)
15:24 GÓL Viking TJ Kobylisy! 1:1
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #36 Marek Dostál, asistoval #11 Matěj Víšek (1:1)
13:47 Vyloučen hráč #25 Michal Strieženec družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za bránění ve hře
03:06 GÓL FBC Draci Říčany! 0:1
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #5 Vítězslav Špok, asistoval #25 Michal Strieženec (0:1)