• 45 44:26
    6:5
    (Kačer)

Panthers Praha B - OLYMP FLORBAL 6:5
branky: 5. Dominik Ottomanský, 13. Dominik Obermajer, 20. Dominik Ottomanský, 38. Tomáš Kačer, 43. Dominik Ottomanský, 45. Dominik Ottomanský - 26. Tomáš Bláha, 27. Tomáš Bláha, 37. Martin Peťovský, 42. Martin Peťovský, 44. Tomáš Bláha; rozhodčí: Jakub Procházka - Ondřej Jűngling; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Radek Brych ? - Filip Binko ?; po třetinách: 2:0, 1:2, 3:3
44:26 GÓL Panthers Praha B! 6:5
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #93 Dominik Ottomanský, asistoval #34 Tomáš Kačer (6:5)
43:38 GÓL OLYMP FLORBAL! 5:5
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #21 Tomáš Bláha bez asistence (5:5)
42:55 GÓL Panthers Praha B! 5:4
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #93 Dominik Ottomanský, asistoval #91 Matouš Hrubý (5:4)
41:45 Za zmínku stojí určitě nádherný vyrovnávací gól hráče Olympu #26 Martina Peťovského. Který vymetl pavučinu nad hlavou domácího gólmana.
41:43 Timeout OLYMP FLORBAL
41:43 Vyloučen hráč #83 Lukáš Maděra družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za sekání
41:22 Hned po gólu Olympu mají rozhodčí ruku nahoře, bude se vylučovat.
41:04 GÓL OLYMP FLORBAL! 4:4
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #26 Martin Peťovský, asistoval #68 Matouš Přílepek (4:4)
37:20 Hned po vyrovnání vracejí Panthers vývoj utkání na svojí stranu! Jejich gólové konto se zvyšuje jako ceny potravin!
37:16 GÓL Panthers Praha B! 4:3
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #34 Tomáš Kačer, asistoval #93 Dominik Ottomanský (4:3)
36:36 GÓL OLYMP FLORBAL! 3:3
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #26 Martin Peťovský bez asistence (3:3)
35:13 Brankář Olympu #1 Filip Binko nyní vytáhl fantastický zákrok proti útoku Pantherů! Naděje na vyrovnání je stále veliká.
31:14 Napětí v hale stoupá jako míra inflace! Dokáže Olymp srovnat na 3:3?
29:40 Hráč Panthers #25 Michal Ladra dnes ukazuje Olympu svou sílu a doslova převálcuje každého hráče, který mu vstoupí do cesty. Skvělý výkon!
28:30 Gólostroj Olympu #21 Tomáš Bláha snižuje na stav 3:2. Panthers B nyní na balónku snažící se zvýšit své vedení.
26:48 GÓL OLYMP FLORBAL! 3:2
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #21 Tomáš Bláha, asistoval #19 Matěj Líba (3:2)
25:38 GÓL OLYMP FLORBAL! 3:1
24:22 Vyloučen hráč #25 Michal Ladra družstva Panthers Praha B na 2 minuty za nedovolené vrážení
20:48 Zápas je zatím aktivní na obě strany, obrana Panthers B však nedovoluje Olympu ani zakončit.
19:15 GÓL Panthers Praha B! 3:0
12:40 GÓL Panthers Praha B! 2:0
Vlastní branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #48 Dominik Obermajer (2:0)
12:08 Vyloučen hráč #44 Antonín Reischig družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za hra na zemi
09:33 Vyloučen hráč #25 Vojtěch Kunc družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za sekání
04:00 GÓL Panthers Praha B! 1:0