• 42 41:58
    2
    Jan VYKYDAL

Floorball Club FALCON - FAT PIPE Traverza Chodov 6:1
branky: 4. Ondřej Bouma, 11. Alexander Marek Bera, 14. Alexander Marek Bera, 25. Tomáš Kuběna, 32. Kryštof Pospíšil, 40. Radovan Beneš - 23. Denis Vu; rozhodčí: Jan Hanzal - Vojtěch Kos; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jiří Svojítko ? - Dominik Šembera ?; po třetinách: 3:0, 1:1, 2:0
41:58 Vyloučen hráč #55 Jan Vykydal družstva FAT PIPE Traverza Chodov na 2 minuty za hrubost
39:07 GÓL Floorball Club FALCON! 6:1
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #5 Radovan Beneš bez asistence (6:1)
31:59 GÓL Floorball Club FALCON! 5:1
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #9 Kryštof Pospíšil, asistoval #44 Ondřej Bouma (5:1)
24:20 GÓL Floorball Club FALCON! 4:1
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #68 Tomáš Kuběna, asistoval #72 Alexander Marek Bera (4:1)
22:08 GÓL FAT PIPE Traverza Chodov! 3:1
Branku družstva FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil #18 Denis Vu bez asistence (3:1)
22:08 Brankář hostí předvedl triple monster save a z následného protiútoku se hostí prosazují.
18:41 Led bohužel došel. Linha musí žebrat na střídačce.
17:32 Linha opět běží pro led. Dolejš si to rozmyslel.
14:41 Již podruhé jsme viděli v zápase vážné zranění. Naštěstí byl u toho všeho včas Marek Linha, který přinesl led.
13:30 GÓL Floorball Club FALCON! 3:0
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #72 Alexander Marek Bera bez asistence (3:0)
13:17 Sledujeme velmi zajímavé utkání, kde je zatím lepší tým Falconu. Ale je to vskutku senzační podívaná.
10:32 GÓL Floorball Club FALCON! 2:0
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #72 Alexander Marek Bera, asistoval #5 Radovan Beneš (2:0)
03:04 GÓL Floorball Club FALCON! 1:0
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #44 Ondřej Bouma, asistoval #22 Štěpán Popelka (1:0)