1

0

3.

FBC Žraloci Příbram - BUTCHIS 4:3pn
branky: 16. Veronika Drobná, 17. Lucie Pressová, 19. Lucie Pressová, N Veronika Drobná - 13. Gabriela Merhoutová, 16. Hana Čermáková, 36. Tereza Hotovcová; rozhodčí: Stanislav Čechal - Jitka Jedličková; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Nikola Řepíková ? - Pavla Šimáková ?; po třetinách: 0:0, 3:2, 0:1
3 Nájezd na branku provedl z družstva BUTCHIS hráč #22 Kateřina Bučková , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Žraloci Příbram hráč #87 Veronika Drobná a vstřelil rozhodující gól (4:3).
2 Nájezd na branku provedl z družstva BUTCHIS hráč #21 Gabriela Merhoutová , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Žraloci Příbram hráč #7 Veronika Prokopová , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva BUTCHIS hráč #33 Ivana Poláková , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Žraloci Příbram hráč #46 Lucie Plevková , ale gól nevstřelil.
36:00 Zahájena trestná střílení
36:00 Ukončení 3. části
35:13 GÓL BUTCHIS! 3:3
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #17 Tereza Hotovcová, asistoval #33 Ivana Poláková (3:3)
34:27 Timeout BUTCHIS
34:27 Vyloučen hráč #22 Kateřina Bučková družstva BUTCHIS na 2 minuty za sekání
33:25 Vyloučen hráč #46 Lucie Plevková družstva FBC Žraloci Příbram na 2 minuty za sekání
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
18:31 GÓL FBC Žraloci Příbram! 3:2
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #13 Lucie Pressová bez asistence (3:2)
16:22 GÓL FBC Žraloci Příbram! 2:2
15:56 GÓL BUTCHIS! 1:2
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #11 Hana Čermáková, asistoval #17 Tereza Hotovcová (1:2)
15:22 GÓL FBC Žraloci Příbram! 1:1
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #87 Veronika Drobná, asistoval #13 Lucie Pressová (1:1)
12:27 GÓL BUTCHIS! 0:1
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #21 Gabriela Merhoutová bez asistence (0:1)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části