4:6
    Kateřina KOČÍ
    (Kuchynková)

SK Florbal Benešov - FAT PIPE Start98 Kunratice B  4:6
branky: 1. Klára Kalinová, 8. Anna Balíková, 20. Aneta Perná, 20. Aneta Perná - 3. Denisa Matoušková, 11. Zuzana Gajdošová, 15. Charlotte Římanová, 35. Berenika Kuchynková, 41. Berenika Kuchynková, 43. Kateřina Kočí; rozhodčí: Tomáš Tichý - Vojtěch Kos; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 11; zásahy brankářů: Adéla Hausenblasová ? - Lucie Špačková ?; po třetinách: 2:3, 2:0, 0:3
44:35 V závěru utkání kontroluje hru hostující tým.
42:53 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice B ! 4:6
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice B vstřelil #22 Kateřina Kočí, asistoval #7 Berenika Kuchynková (4:6)
40:37 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice B ! 4:5
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice B vstřelil #7 Berenika Kuchynková, asistoval #86 Charlotte Římanová (4:5)
40:36 Sekání před bránou znamená trestný úder pro hostující hráčky
34:14 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice B ! 4:4
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice B vstřelil #7 Berenika Kuchynková, asistoval #16 Zuzana Gajdošová (4:4)
34:14 Gol, který přinesl vyrovnání skóre..
33:34 Benešov dobře odbránil oslabení!
32:25 Alenka Urbanová sama před gólmankou - bohužel bez gólu..
31:33 Vyloučen hráč #71 Anna Balíková družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání
30:51 Wau! Nádherná klička Heralové v rohu hřiště bohužel neskončila gólem :-(
29:49 Přišla se na nás podívat paní Barková :-)) Juuu.
26:09 Klára Kalinová opět ukazuje své fotbalové dovednosti!
23:42 Ségra (Hašková M.) se rychle uvolnila a následně vystřelila, ale bohužel pouze do golmanky :-)
21:58 Heralová opět vedle.. to je ostuda :-D
19:26 Otočení průběhu zápasu zařídila Anetka Perná :-)
19:25 GÓL SK Florbal Benešov! 4:3
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #24 Aneta Perná, asistoval #92 Alena Urbanová (4:3)
19:07 GÓL SK Florbal Benešov! 3:3
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #24 Aneta Perná z trestného střílení (3:3)
19:07 Perná po celou dobu nájezdu udržovala oční kontakt s gólmankou a máme tu goool.
19:07 A máme tu nájezd! Kdopak se ho asi ujme?
19:03 Hašková má v bráně celkem dost energie :-D Míček letí až do autu..
18:00 Urbanová vedle..
17:37 Hašková v bráně celkem válí!! :-)
16:03 Pěkné sólo Perné bohužel gólem neskončilo :-(
14:28 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice B ! 2:3
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice B vstřelil #86 Charlotte Římanová bez asistence (2:3)
13:25 Hašková mladší si křičí, ale bohužel stojí za hráčkou :-D
10:45 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice B ! 2:2
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice B vstřelil #16 Zuzana Gajdošová, asistoval #86 Charlotte Římanová (2:2)
08:59 Vyloučen hráč #96 Veronika Jelínková družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za opakované přestupky
08:59 Pochybné vyloučení domácí hráčky..
07:16 GÓL SK Florbal Benešov! 2:1
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #71 Anna Balíková, asistoval #3 Lucie Pohanová (2:1)
07:16 Pěkná akce hráček Benešova a Balíková se nemýlí!
02:03 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice B ! 1:1
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice B vstřelil #6 Denisa Matoušková bez asistence (1:1)
02:03 Chyba v obraně domácích..
00:14 Na každé straně po jedné šanci. Tu svou využívá Benešov..
00:13 GÓL SK Florbal Benešov! 1:0
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #9 Klára Kalinová, asistoval #24 Aneta Perná (1:0)