2

3

6.

SK DESPERADOS - Wizards SO Praha 10 C 6:7pn
branky: 2. Miroslav Medal, 8. Ondřej Kozák, 26. Ondřej Kozák, 30. Miroslav Medal, 34. Miroslav Kulhánek, 38. Miroslav Medal - 3. Robin Běhal, 9. Robin Běhal, 15. David Bouda, 16. Jan Heller, 22. Filip Műller, 23. David Bouda, N Jan Heller; rozhodčí: Michal Kolář - Jan Knap; vyloučení: 3 + Rudolf Javořík :0; využití: 0:2; diváků: 12; zásahy brankářů: Vladimír Čížek ? - David Pazdírek ?; po třetinách: 2:3, 2:3, 2:0
6 Nájezd na branku provedl z družstva Wizards SO Praha 10 C hráč #24 Jan Heller a vstřelil rozhodující gól (6:7).
6 Nájezd na branku provedl z družstva SK DESPERADOS hráč #44 Jakub Mudra , ale gól nevstřelil.
5 Nájezd na branku provedl z družstva Wizards SO Praha 10 C hráč #88 Robin Běhal , ale gól nevstřelil.
5 Nájezd na branku provedl z družstva SK DESPERADOS hráč #18 Radek Skalička , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva Wizards SO Praha 10 C hráč #7 Filip Műller a vstřelil gól.
4 Nájezd na branku provedl z družstva SK DESPERADOS hráč #15 Ondřej Svoboda a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Wizards SO Praha 10 C hráč #24 Jan Heller , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva SK DESPERADOS hráč #11 Miroslav Kulhánek , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva SK DESPERADOS hráč #18 Radek Skalička a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Wizards SO Praha 10 C hráč #39 Jakub Hora , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva SK DESPERADOS hráč #16 Miroslav Medal , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
44:15 Timeout SK DESPERADOS
37:37 GÓL SK DESPERADOS! 6:6
Branku družstva SK DESPERADOS vstřelil #16 Miroslav Medal, asistoval #44 Jakub Mudra (6:6)
33:22 GÓL SK DESPERADOS! 5:6
Branku družstva SK DESPERADOS vstřelil #11 Miroslav Kulhánek, asistoval #18 Radek Skalička (5:6)
29:49 Vyloučen hráč #18 Radek Skalička družstva SK DESPERADOS na 2 minuty za vysoká florbalka
29:26 GÓL SK DESPERADOS! 4:6
Branku družstva SK DESPERADOS vstřelil #16 Miroslav Medal, asistoval #23 Ondřej Kozák (4:6)
25:33 GÓL SK DESPERADOS! 3:6
Branku družstva SK DESPERADOS vstřelil #23 Ondřej Kozák, asistoval #16 Miroslav Medal (3:6)
22:49 GÓL Wizards SO Praha 10 C! 2:6
Branku družstva Wizards SO Praha 10 C vstřelil #28 David Bouda, asistoval #88 Robin Běhal (2:6)
21:35 GÓL Wizards SO Praha 10 C! 2:5
Branku družstva Wizards SO Praha 10 C vstřelil #7 Filip Műller, asistoval #39 Jakub Hora (2:5)
15:47 GÓL Wizards SO Praha 10 C! 2:4
Branku družstva Wizards SO Praha 10 C vstřelil #24 Jan Heller, asistoval #16 Robert Smutný (2:4)
14:15 GÓL Wizards SO Praha 10 C! 2:3
Branku družstva Wizards SO Praha 10 C vstřelil #28 David Bouda, asistoval #38 Martin Brhlík (2:3)
14:05 Vyloučen hráč #66 Rudolf Javořík družstva SK DESPERADOS do konce utkání
12:12 Vyloučen hráč #18 Radek Skalička družstva SK DESPERADOS na 2 minuty za nedovolené vrážení
08:36 GÓL Wizards SO Praha 10 C! 2:2
Branku družstva Wizards SO Praha 10 C vstřelil #88 Robin Běhal, asistoval #28 David Bouda (2:2)
07:15 GÓL SK DESPERADOS! 2:1
07:01 Vyloučen hráč #3 Jaroslav Smrčka družstva SK DESPERADOS na 2 minuty za nedovolené vrážení
02:01 GÓL Wizards SO Praha 10 C! 1:1
Branku družstva Wizards SO Praha 10 C vstřelil #88 Robin Běhal, asistoval #38 Martin Brhlík (1:1)
01:29 GÓL SK DESPERADOS! 1:0
Branku družstva SK DESPERADOS vstřelil #16 Miroslav Medal, asistoval #11 Miroslav Kulhánek (1:0)