11:1
    Ondřej FALBER
    (Kostrhún)

BLACK ANGELS C DASTA - SK DESPERADOS 11:1
branky: 5. Matěj Boček, 9. Matěj Petrović, 11. Jan Lacina, 13. Lukáš Kohout, 13. Jiří Hausmann, 26. Tomáš Čáslava, 29. Matěj Boček, 29. Tomáš Čáslava, 35. Lukáš Klíma, 42. Viet Trung Ngo, 42. Ondřej Falber - 37. Miroslav Medal; rozhodčí: Jan Chuděj - Tomáš Tóth; vyloučení: 4:3 + Ondřej Kozák TT + 5; využití: 2:1; diváků: 10; zásahy brankářů: Václav Beneš ? - Vladimír Čížek ?; po třetinách: 5:0, 3:0, 3:1
41:51 GÓL BLACK ANGELS C DASTA! 11:1
Branku družstva BLACK ANGELS C DASTA vstřelil #19 Ondřej Falber, asistoval #28 Štěpán Kostrhún (11:1)
41:14 GÓL BLACK ANGELS C DASTA! 10:1
Branku družstva BLACK ANGELS C DASTA vstřelil #17 Viet Trung Ngo, asistoval #2 Jiří Hausmann (10:1)
38:54 Vyloučen hráč #16 Miroslav Medal družstva SK DESPERADOS na 2 minuty za nesportovní chování
38:54 Vyloučen hráč #99 Matěj Petrović družstva BLACK ANGELS C DASTA na 2 minuty za nesportovní chování
38:35 Vyloučen hráč #23 Ondřej Kozák družstva SK DESPERADOS na 5 minuty za hrubost
38:35 Vyloučen hráč #23 Ondřej Kozák družstva SK DESPERADOS do konce utkání - technický trest
36:51 GÓL SK DESPERADOS! 9:1
Branku družstva SK DESPERADOS vstřelil #16 Miroslav Medal bez asistence (9:1)
35:21 Vyloučen hráč #40 Jakub Váňa družstva BLACK ANGELS C DASTA na 2 minuty za nedovolené vrážení
34:38 GÓL BLACK ANGELS C DASTA! 9:0
Branku družstva BLACK ANGELS C DASTA vstřelil #18 Lukáš Klíma, asistoval #46 Jakub Vávra (9:0)
28:54 GÓL BLACK ANGELS C DASTA! 8:0
Branku družstva BLACK ANGELS C DASTA vstřelil #34 Tomáš Čáslava, asistoval #7 Matěj Boček (8:0)
28:46 GÓL BLACK ANGELS C DASTA! 7:0
Branku družstva BLACK ANGELS C DASTA vstřelil #7 Matěj Boček, asistoval #52 Lukáš Kohout (7:0)
25:13 GÓL BLACK ANGELS C DASTA! 6:0
Branku družstva BLACK ANGELS C DASTA vstřelil #34 Tomáš Čáslava, asistoval #99 Matěj Petrović (6:0)
23:50 Vyloučen hráč #16 Miroslav Medal družstva SK DESPERADOS na 2 minuty za sekání
23:04 Vyloučen hráč #17 Viet Trung Ngo družstva BLACK ANGELS C DASTA na 2 minuty za sekání
20:30 Vyloučen hráč #99 Matěj Petrović družstva BLACK ANGELS C DASTA na 2 minuty za vysoká florbalka
15:39 Vyloučen hráč #7 Martin Tučný družstva SK DESPERADOS na 2 minuty za nesportovní chování
12:58 GÓL BLACK ANGELS C DASTA! 5:0
Branku družstva BLACK ANGELS C DASTA vstřelil #2 Jiří Hausmann, asistoval #17 Viet Trung Ngo (5:0)
12:00 GÓL BLACK ANGELS C DASTA! 4:0
Branku družstva BLACK ANGELS C DASTA vstřelil #52 Lukáš Kohout, asistoval #7 Matěj Boček (4:0)
10:05 GÓL BLACK ANGELS C DASTA! 3:0
Branku družstva BLACK ANGELS C DASTA vstřelil #15 Jan Lacina, asistoval #37 Michael Wieser (3:0)
08:33 GÓL BLACK ANGELS C DASTA! 2:0
Branku družstva BLACK ANGELS C DASTA vstřelil #99 Matěj Petrović, asistoval #34 Tomáš Čáslava (2:0)
04:38 GÓL BLACK ANGELS C DASTA! 1:0
Branku družstva BLACK ANGELS C DASTA vstřelil #7 Matěj Boček, asistoval #28 Štěpán Kostrhún (1:0)