7:9
    Marek BÍNA
    (Kareis)

FbC Red Dragons Hořovice - Tatran Střešovice B 7:9
branky: 5. Lukáš Fišer, 8. Ondřej Rácz, 10. Vojtěch Plecitý, 17. Ondřej Rácz, 34. Ondřej Rácz, 35. Ondřej Rácz, 44. Vojtěch Plecitý - 11. Marek Bína, 13. Michal Pelichovský, 18. Marek Bína, 24. Marek Bína, 27. Lukáš Petržilka, 28. Jáchym Kareis, 40. Jáchym Kareis, 44. Jáchym Kareis, 45. Marek Bína; rozhodčí: Jakub Matějka - Michal Žáček; vyloučení: 3:4 + Lukáš Měřička TT + 5; využití: 1:0; zásahy brankářů: Matěj Pužman ? - Josef Špinka ?; po třetinách: 3:2, 1:4, 3:3
44:40 GÓL Tatran Střešovice B! 7:9
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #46 Marek Bína, asistoval #4 Jáchym Kareis (7:9)
43:48 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 7:8
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #50 Vojtěch Plecitý, asistoval #5 Vladislav Šust (7:8)
43:25 Vyloučen hráč #84 Lukáš Petržilka družstva Tatran Střešovice B na 2 minuty za nedovolené vrážení
43:07 GÓL Tatran Střešovice B! 6:8
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #4 Jáchym Kareis, asistoval #46 Marek Bína (6:8)
42:30 Timeout FbC Red Dragons Hořovice
39:49 GÓL Tatran Střešovice B! 6:7
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #4 Jáchym Kareis, asistoval #88 Martin Kafka (6:7)
38:56 Vyloučen hráč #29 Jakub Slavík družstva Tatran Střešovice B na 2 minuty za bránění ve hře
35:46 Vyloučen hráč #84 Jan Slabý družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za sekání
34:11 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 6:6
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #17 Ondřej Rácz, asistoval #5 Vladislav Šust (6:6)
33:42 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 5:6
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #17 Ondřej Rácz bez asistence (5:6)
27:35 GÓL Tatran Střešovice B! 4:6
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #4 Jáchym Kareis bez asistence (4:6)
26:54 GÓL Tatran Střešovice B! 4:5
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #84 Lukáš Petržilka, asistoval #71 Michal Pelichovský (4:5)
26:05 Vyloučen hráč #21 Kryštof Jinek družstva Tatran Střešovice B na 2 minuty za hra rukou
23:20 GÓL Tatran Střešovice B! 4:4
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #46 Marek Bína, asistoval #88 Martin Kafka (4:4)
18:12 Vyloučen hráč #14 Jiří Lizec družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za držení
17:15 GÓL Tatran Střešovice B! 4:3
16:32 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 4:2
16:09 Vyloučen hráč #34 Lukáš Měřička družstva Tatran Střešovice B na 5 minuty za nesportovní chování
16:09 Vyloučen hráč #34 Lukáš Měřička družstva Tatran Střešovice B do konce utkání - technický trest
16:09 Vyloučen hráč #34 Lukáš Měřička družstva Tatran Střešovice B na 2 minuty za sekání
13:09 Vyloučen hráč #31 Marek Sudík družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za sekání
12:12 GÓL Tatran Střešovice B! 3:2
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #71 Michal Pelichovský, asistoval #88 Martin Kafka (3:2)
10:21 GÓL Tatran Střešovice B! 3:1
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #46 Marek Bína, asistoval #29 Jakub Slavík (3:1)
09:03 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 3:0
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #50 Vojtěch Plecitý z trestného střílení (3:0)
07:00 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 2:0
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #17 Ondřej Rácz, asistoval #66 Lukáš Fišer (2:0)
04:27 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 1:0
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #66 Lukáš Fišer, asistoval #17 Ondřej Rácz (1:0)