• 44 43:52
    2:8
    (Policar)

SK B.U.H. Praha - Wizards SO Praha 10 C 2:8
branky: 16. Petr Benzl, 40. Filip Matějka - 12. Martin Brhlík, 13. Robin Běhal, 14. David Bouda, 18. Jan Hejsler, 26. Adam Čechovič, 31. Robin Běhal, 38. Martin Brhlík, 44. Adam Čechovič; rozhodčí: Michal Kolář - Jan Knap; vyloučení: 2 + David Šrámek TT + 5:2 + Tomáš Branžovský TT + 5; využití: 0:0; zásahy brankářů: Zdeněk Šafránek ? - David Pazdírek ?; po třetinách: 0:3, 1:2, 1:3
43:52 GÓL Wizards SO Praha 10 C! 2:8
Branku družstva Wizards SO Praha 10 C vstřelil #69 Adam Čechovič, asistoval #44 Ondřej Policar (2:8)
39:02 GÓL SK B.U.H. Praha! 2:7
Branku družstva SK B.U.H. Praha vstřelil #80 Filip Matějka, asistoval #5 Jan Severa (2:7)
37:43 GÓL Wizards SO Praha 10 C! 1:7
Branku družstva Wizards SO Praha 10 C vstřelil #38 Martin Brhlík bez asistence (1:7)
37:10 Vyloučen hráč #46 Tomáš Branžovský družstva Wizards SO Praha 10 C na 5 minuty za hrubost
37:10 Vyloučen hráč #33 David Šrámek družstva SK B.U.H. Praha na 5 minuty za hrubost
37:10 Vyloučen hráč #46 Tomáš Branžovský družstva Wizards SO Praha 10 C do konce utkání - technický trest
37:10 Vyloučen hráč #33 David Šrámek družstva SK B.U.H. Praha do konce utkání - technický trest
32:54 Timeout Wizards SO Praha 10 C
30:37 GÓL Wizards SO Praha 10 C! 1:6
Branku družstva Wizards SO Praha 10 C vstřelil #88 Robin Běhal, asistoval #69 Adam Čechovič (1:6)
25:09 GÓL Wizards SO Praha 10 C! 1:5
Branku družstva Wizards SO Praha 10 C vstřelil #69 Adam Čechovič, asistoval #38 Martin Brhlík (1:5)
24:45 Vyloučen hráč #46 Tomáš Branžovský družstva Wizards SO Praha 10 C na 2 minuty za sekání
23:20 Vyloučen hráč #5 Jan Severa družstva SK B.U.H. Praha na 2 minuty za blokování florbalky
18:53 Vyloučen hráč #5 Jan Severa družstva SK B.U.H. Praha na 2 minuty za sekání
17:54 GÓL Wizards SO Praha 10 C! 1:4
Branku družstva Wizards SO Praha 10 C vstřelil #8 Jan Hejsler, asistoval #28 David Bouda (1:4)
15:57 GÓL SK B.U.H. Praha! 1:3
Branku družstva SK B.U.H. Praha vstřelil #20 Petr Benzl, asistoval #10 Pavel Vincík (1:3)
13:26 GÓL Wizards SO Praha 10 C! 0:3
Branku družstva Wizards SO Praha 10 C vstřelil #28 David Bouda, asistoval #46 Tomáš Branžovský (0:3)
13:11 Vyloučen hráč #69 Adam Čechovič družstva Wizards SO Praha 10 C na 2 minuty za sekání
12:16 GÓL Wizards SO Praha 10 C! 0:2
Branku družstva Wizards SO Praha 10 C vstřelil #88 Robin Běhal, asistoval #11 Vít Kubů (0:2)
11:19 GÓL Wizards SO Praha 10 C! 0:1
Branku družstva Wizards SO Praha 10 C vstřelil #38 Martin Brhlík, asistoval #28 David Bouda (0:1)