• 45 44:17
    7:2
    (Šuly)

FBC Vikings Kopřivnice - FBC ORCA KRNOV 7:2
branky: 3. Matěj Melčák, 5. Robert Socha, 9. Ondřej Holaň, 26. Robert Socha, 30. Matěj Melčák, 34. Vojtěch Frýdl, 43. Ondřej Monsport - 2. Tomáš Fridel, 45. Tomáš Fridel; rozhodčí: Tomáš Hrbáč - Milan Sláma; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; zásahy brankářů: Filip Grill ? - Václav Hradil ?; po třetinách: 3:1, 2:0, 2:1
44:17 GÓL FBC ORCA KRNOV! 7:2
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #5 Tomáš Fridel, asistoval #77 František Šuly (7:2)
42:09 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 7:1
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #18 Ondřej Monsport bez asistence (7:1)
33:15 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 6:1
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #4 Vojtěch Frýdl, asistoval #13 Lukáš Michna (6:1)
31:19 Vyloučen hráč #49 Josef Černý družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení
29:39 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 5:1
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #20 Matěj Melčák, asistoval #9 Jan Simper (5:1)
25:38 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 4:1
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #8 Robert Socha bez asistence (4:1)
08:51 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 3:1
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #15 Ondřej Holaň, asistoval #17 Vítězslav Kríž (3:1)
08:21 Vyloučen hráč #9 Petr Rožnovský družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za hrubost
04:16 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 2:1
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #8 Robert Socha, asistoval #20 Matěj Melčák (2:1)
02:13 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:1
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #20 Matěj Melčák, asistoval #15 Ondřej Holaň (1:1)
01:42 GÓL FBC ORCA KRNOV! 0:1
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #5 Tomáš Fridel, asistoval #4 Čeněk Kohut (0:1)