14:4
    Ondřej SATINSKÝ
    (Šurik)

1.MVIL Ostrava - FbK Horní Suchá 14:4
branky: 2. Matyáš Vašňovský, 3. Lukáš Uherek, 15. Tomáš Tonka, 16. Jakub Homola, 16. Matěj Šlosarčík, 18. Velen Hlavatý, 22. Lukáš Uherek, 25. Velen Hlavatý, 26. Lukáš Uherek, 27. Matěj Skopal, 28. Lukáš Uherek, 33. Velen Hlavatý, 34. Lukáš Uherek, 36. Matěj Skopal - 12. Jan Chmiel, 28. Tomáš Šurik, 41. František Smiga, 45. Ondřej Satinský; rozhodčí: Adam Tietz - Dalibor Repček; vyloučení: 4:1 + Jan Chmiel 5; využití: 5:2; diváků: 13; zásahy brankářů: Vojtěch Majka ? - Vojtěch Vilím ?; po třetinách: 3:1, 8:1, 3:2
45:00 Střely ve 3. části: 8:8
44:07 GÓL FbK Horní Suchá! 14:4
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #27 Ondřej Satinský, asistoval #10 Tomáš Šurik (14:4)
40:30 GÓL FbK Horní Suchá! 14:3
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #17 František Smiga, asistoval #12 Vítek Chobot (14:3)
38:52 Vyloučen hráč #24 Vojtěch Valigůra družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za hrubost
38:25 Timeout FbK Horní Suchá
35:54 GÓL 1.MVIL Ostrava! 14:2
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #20 Matěj Skopal, asistoval #12 Velen Hlavatý (14:2)
33:17 GÓL 1.MVIL Ostrava! 13:2
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #22 Lukáš Uherek, asistoval #20 Matěj Skopal (13:2)
32:00 GÓL 1.MVIL Ostrava! 12:2
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #12 Velen Hlavatý, asistoval #22 Lukáš Uherek (12:2)
31:41 Vyloučen hráč #38 Radim Szegecs družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za blokování florbalky
30:00 Střely ve 2. části: 16:5
27:34 GÓL 1.MVIL Ostrava! 11:2
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #22 Lukáš Uherek, asistoval #12 Velen Hlavatý (11:2)
27:34 Brankostroj týmu Mvil se néé a néé zastavit.
27:06 GÓL FbK Horní Suchá! 10:2
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #10 Tomáš Šurik, asistoval #72 Lukáš Chylek (10:2)
26:11 GÓL 1.MVIL Ostrava! 10:1
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #20 Matěj Skopal, asistoval #13 Vojtěch Rajnošek (10:1)
25:26 GÓL 1.MVIL Ostrava! 9:1
24:33 GÓL 1.MVIL Ostrava! 8:1
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #12 Velen Hlavatý, asistoval #13 Vojtěch Rajnošek (8:1)
24:09 Vyloučen hráč #33 Jan Chmiel družstva FbK Horní Suchá na 5 minuty za hrubost
21:54 GÓL 1.MVIL Ostrava! 7:1
17:43 GÓL 1.MVIL Ostrava! 6:1
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #12 Velen Hlavatý, asistoval #20 Matěj Skopal (6:1)
17:43 Konečně se prosazuje nejlepší střelec týmu domácích.
15:57 GÓL 1.MVIL Ostrava! 5:1
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #77 Matěj Šlosarčík, asistoval #23 Matyáš Vašňovský (5:1)
15:57 Jde vidět, že dres s číslem 77 nebyl dlouho praný, jelikož je na něm ještě štirbovo střelecké umění.
15:51 GÓL 1.MVIL Ostrava! 4:1
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #43 Jakub Homola, asistoval #22 Lukáš Uherek (4:1)
15:00 Střely v 1. části: 7:9
14:59 GÓL 1.MVIL Ostrava! 3:1
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #6 Tomáš Tonka, asistoval #23 Matyáš Vašňovský (3:1)
11:26 GÓL FbK Horní Suchá! 2:1
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #33 Jan Chmiel, asistoval #10 Tomáš Šurik (2:1)
11:24 Vyloučen hráč #24 Vojtěch Valigůra družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za sekání
09:35 Vyloučen hráč #6 Tomáš Tonka družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za hrubost
04:49 Vyloučen hráč #75 Jan Hinčica družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za hrubost
02:03 GÓL 1.MVIL Ostrava! 2:0
01:47 GÓL 1.MVIL Ostrava! 1:0
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #23 Matyáš Vašňovský, asistoval #6 Tomáš Tonka (1:0)
01:47 A máme tady první branku domácích, o kterou se postaralo největší nemehlo týmu.
00:01 Vážení diváci, vítám Vás u dnešního ranního zápasu, máte se na co těšit.