10:5
    Aneta ZOUHAROVÁ
    (Švábová)

FBS Olomouc B - Asper Šumperk 10:5
branky: 5. Michaela Valla Rullová, 6. Jana Cholková, 8. Jana Cholková, 8. Michaela Čechovská, 16. Michaela Valla Rullová, 21. Anna Kořenková, 22. Monika Tihlářová, 23. Zuzana Hubáčková, 27. Zuzana Hubáčková, 28. Michaela Valla Rullová - 9. Veronika Pavelková, 11. Veronika Jílková, 21. Šárka Šíblová, 34. Veronika Jílková, 35. Aneta Zouharová; rozhodčí: David Eliáš Lipenský - Petr Holan; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; zásahy brankářů: Simona Knotková ? - Zdenka Žáková ?; po třetinách: 4:2, 4:1, 2:2
36:00 Střely ve 3. části: 15:8
36:00 Ukončení 3. části
34:40 GÓL Asper Šumperk! 10:5
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #37 Aneta Zouharová, asistoval #14 Vendula Švábová (10:5)
33:44 GÓL Asper Šumperk! 10:4
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #27 Veronika Jílková, asistoval #9 Veronika Pavelková (10:4)
28:21 A Rullová nám uzavírá desítku dnešního zápasu.
27:41 GÓL FBS Olomouc B! 10:3
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil #21 Michaela Valla Rullová, asistoval #8 Jana Cholková (10:3)
26:35 GÓL FBS Olomouc B! 9:3
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil #10 Zuzana Hubáčková, asistoval #15 Klára Folková (9:3)
25:30 Jílková si posvítila na Řehákovou a podařilo se jí odebrat míček z její hole.
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Máme tu po druhé třetině a zápas je téměř rozhodnutý kdz nám svítí na tabuli skore 8:3 uvidíme co nám nabídne třetí část hry.
24:00 Střely ve 2. části: 12:7
24:00 Ukončení 2. části
22:59 Timeout Asper Šumperk
22:59 GÓL FBS Olomouc B! 8:3
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil #10 Zuzana Hubáčková, asistoval #22 Anna Kořenková (8:3)
22:35 Vyloučen hráč #9 Veronika Pavelková družstva Asper Šumperk na 2 minuty za hra rukou
21:27 GÓL FBS Olomouc B! 7:3
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil #23 Monika Tihlářová, asistoval #14 Martina Řeháková (7:3)
20:51 GÓL Asper Šumperk! 6:3
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #7 Šárka Šíblová, asistoval #88 Miroslava Iskerková (6:3)
20:45 Šumperk se nedomluvil na vlastní polovině a Olomoucká hráčka zůstala téměř neobsazená.
20:12 GÓL FBS Olomouc B! 6:2
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil #22 Anna Kořenková, asistoval #23 Monika Tihlářová (6:2)
19:20 Cholková nabídla střelu do prázdné brány asperu avšak ta tuto šanci nevyužila a hra nám tím pádem pokračuje.
15:29 GÓL FBS Olomouc B! 5:2
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil #21 Michaela Valla Rullová, asistoval #89 Šárka Zapletalová (5:2)
15:28 Žáková si na nejprve dokázala poradit s Rullovou ale na druhý pokus už to nevyšlo.
14:30 Střela Rullové pouze prosvištěla kolem Šumperské svatině.
13:36 Zdence Žákové se podařilo zlikvidovat pokus Olomoucké Hubáčkové při přečíslení dva na jednoho.
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Máme tu po první třetině dnešního duelu FBS Olomouc B - Asper Šumperk a tato část nám zatím nabídla 6 branek, co zatím můžeme říct že tento zápas nám dost možná přivede brankové hody. Oba týmy se už chystají na hrací plochu tak můžeme jít na to!
12:00 Střely v 1. části: 10:6
12:00 Ukončení 1. části
11:00 Poslední minuta první třetiny.
10:01 GÓL Asper Šumperk! 4:2
10:00 Šumperk se okklepává a střílí druhý přesný projektil na Olomouckou branku.
08:30 GÓL Asper Šumperk! 4:1
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #9 Veronika Pavelková bez asistence (4:1)
08:29 Rozhozená Olomoucká hráčka darovala Pavelkové gol poměrně zadarmo.
08:20 Olomouci se podařilo vstřelit rychlé čtyři goly, ale už jsme mohli vidět pokus o kombinaci Jílková - Pavelková, tento pokus však zůstal neproměněný.
07:30 GÓL FBS Olomouc B! 4:0
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil #9 Michaela Čechovská, asistoval #10 Zuzana Hubáčková (4:0)
07:23 GÓL FBS Olomouc B! 3:0
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil #8 Jana Cholková, asistoval #21 Michaela Valla Rullová (3:0)
06:55 Olomouc po rychle využitých šancí vede už dvou brankovým rozdílem, dokáže domácí asper něco vymyslet na Olomoucký tým?
05:10 GÓL FBS Olomouc B! 2:0
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil #8 Jana Cholková, asistoval #14 Martina Řeháková (2:0)
04:40 GÓL FBS Olomouc B! 1:0
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil #21 Michaela Valla Rullová, asistoval #51 Tereza Dvořáková (1:0)
04:39 Olomouc poměrně rychle využívá přesilovou hru a po střele od půlící čáry vede 1:0
03:40 Vyloučen hráč #12 Tereza Kluková družstva Asper Šumperk na 2 minuty za hrubost
03:39 A máme tu první vyloučení dnešního duelu na straně asperu po faulu Klukové.
03:30 Rozehrávka asperu na polovině Olomouce dokáže Veronika Pavelková něco vymyslet?
03:00 Olomouc kombinuje na vlastní polovině a snaží se najít lék na Šumperskou defenzívu.
02:20 Olomouc má problém s napadajcí hladovou Drápalovou.
01:30 Oba týmy se zatím nepouští do ničeho velkého, ted už ale můžeme vidět rozehrávku asperu na vlastní polovině po faulu Olomouce.
00:15 První buly zápasu pro Olomouc.
00:00 Vítáme vás u dnešního duelu mezi domácím asperem a Olomoucí B, uvidíme co nám dnešní duel nabídne.