36
  • 36 35:29
    Vikings

FBC Intevo Třinec - FBC Vikings Kopřivnice 2:5
branky: 1. Jan Bajtek, 10. Filip Stryczek - 9. David Kusz, 11. Ondřej Škývara, 15. Ondřej Dostál, 22. Ondřej Škývara, 23. Tomáš Linart; rozhodčí: Adam Daniel - Matyáš Vašňovský; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Kateřina Stryjová ? - Lucie Zelinková ?, Anna Holaňová ?; po třetinách: 2:2, 0:3, 0:0
36:00 Ukončení 3. části
35:59 Trenér domácích: Byl to super mač moc se mi líbil výkon Ondry Dostála, který i přes velikou ránu do jeho mužských slabin odehrál výborné utkání. S pozdravem Matula
35:29 Timeout FBC Vikings Kopřivnice
33:43 Vyloučen hráč #24 Ondřej Olszar družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za špatné střídání
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
23:52 Vyloučen hráč #5 Ondřej Škývara družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání
22:45 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 2:5
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #10 Tomáš Linart, asistoval #5 Ondřej Škývara (2:5)
21:39 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 2:4
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #5 Ondřej Škývara bez asistence (2:4)
19:02 Vyloučen hráč #3 David Kusz družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za hrubost
14:49 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 2:3
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #7 Ondřej Dostál, asistoval #8 Lukáš Heuer (2:3)
12:00 Střídání brankáře. Nový brankář #99 Anna Holaňová družstva FBC Vikings Kopřivnice
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
10:05 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 2:2
09:34 GÓL FBC Intevo Třinec ! 2:1
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #74 Filip Stryczek, asistoval #24 Ondřej Olszar (2:1)
08:14 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:1
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #3 David Kusz, asistoval #10 Tomáš Linart (1:1)
05:21 Vyloučen hráč #13 Jonáš Juřík družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání
00:36 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:0
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #13 Jan Bajtek, asistoval #23 Štěpán Laštůvka (1:0)