45
  • 45 44:08
    2

FBŠ Hattrick Brno B - FbC Aligators U18 6:2
branky: 8. Vojtěch Novák, 13. Matěj Němec, 25. Jan Urban, 32. Vojtěch Novák, 36. Jan Urban, 41. Ondřej Šimíček - 17. Luboš Dostál, 27. Vojtěch Dolíhal; rozhodčí: Vojtěch Cigl - Vojtěch Eliáš; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jan Kölbl ? - Aleš Padalík ?; po třetinách: 2:0, 1:2, 3:0
44:08 Vyloučen hráč #8 Luboš Dostál družstva FbC Aligators U18 na 2 minuty za nesportovní chování
43:17 Šimíček poslal míček fanouškům na tribunu
42:41 Vyloučen hráč #10 Petr Kučera družstva FbC Aligators U18 na 2 minuty za sekání
42:20 ruka rozhodčích je nahoře, bude se vylučovat
40:00 GÓL FBŠ Hattrick Brno B! 6:2
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil #66 Ondřej Šimíček, asistoval #82 Vojtěch Novák (6:2)
38:04 Grega se zmateně pohybuje mimo hřiště a zpátky
35:37 GÓL FBŠ Hattrick Brno B! 5:2
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil #7 Jan Urban, asistoval #90 Matěj Němec (5:2)
35:12 Grega přestal hrát a rozčiluje se na rozhodčí
35:00 hra je teď nahoru dolů
33:41 Kučerův blok zajišťuje stav utkání stále 4:2
32:25 další šanci Hattricku hasí Padalík pohledným zákrokem
31:37 GÓL FBŠ Hattrick Brno B! 4:2
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil #82 Vojtěch Novák, asistoval #66 Ondřej Šimíček (4:2)
31:37 Novák posílá Hattrick do dvoubrankového náskoku
27:29 Dostál z půlky do spojnice
26:41 Vyloučen hráč #19 Matěj Novotný družstva FBŠ Hattrick Brno B na 2 minuty za sekání
26:15 GÓL FbC Aligators U18! 3:2
Branku družstva FbC Aligators U18 vstřelil #87 Vojtěch Dolíhal, asistoval #7 Šimon Grega (3:2)
26:15 Dolíhal přesně trefuje na bližší tyč a ztahuje tak náskok Hattricku
25:10 YES YES!!! jede nám časomíra
24:02 GÓL FBŠ Hattrick Brno B! 3:1
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil #7 Jan Urban, asistoval #62 Martin Tyll (3:1)
24:02 Urban se prosmykl obranou a vymetl pavučiny na bližší šibenici
22:55 všichni tři fanoušci v hale na chvíli začali tleskat
19:30 Martin Kříž nebezpečně ohrozil pořadatelský stolek a je odměněn dvouminutovým odpočinkem na trestné lavici
19:10 Vyloučen hráč #63 Martin Kříž družstva FBŠ Hattrick Brno B na 2 minuty za hrubost
16:48 GÓL FbC Aligators U18! 2:1
Branku družstva FbC Aligators U18 vstřelil #8 Luboš Dostál, asistoval #87 Vojtěch Dolíhal (2:1)
15:03 Dolíhal z buly pouze na nohy brankáře Hattricku
14:09 hráči Hattricku opět ohrožují naše mantinely
12:31 GÓL FBŠ Hattrick Brno B! 2:0
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil #90 Matěj Němec, asistoval #14 Josef Koch (2:0)
12:31 Němec vymotal všechny čtyři hráče Aligators a zakončil střelou do šibenice
11:31 Vyloučen hráč #87 Vojtěch Dolíhal družstva FbC Aligators U18 na 2 minuty za blokování florbalky
09:59 Kučerova střela z předbrankového prostoru končí v rohu hřiště
07:28 GÓL FBŠ Hattrick Brno B! 1:0
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil #82 Vojtěch Novák bez asistence (1:0)
07:28 Novák otvírá skore tohoto zápasu
05:07 Kučera vymotal obranu Hattricku, zastaven byl až posledním bránícím hráčem
03:47 Aligators se zatím moc nedostali ze své půlky
02:46 Jeden z hráčů Hattricku bourá mantinely za bránou Aligators