• 44 43:52
    2:11
    (Procházka)

SK BIVOJ LITVÍNOV - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 2:11
branky: 1. Jakub Daniel Larson, 23. Matěj Hruštinec - 6. Jindřich Lego, 8. Vojtěch Anderle, 15. Jindřich Lego, 22. Vojtěch Procházka, 26. Vojtěch Procházka, 29. Vojtěch Procházka, 31. Marek Navrátil, 34. Adam Sláma, 34. Marek Navrátil, 41. Adam Sláma, 44. Marek Navrátil; rozhodčí: Robert Kusek - Lukáš Kešner; vyloučení: 2:0; využití: 0:2; diváků: 31; zásahy brankářů: Lukáš Mašek 15 - Tadeáš Hendlinger 9; po třetinách: 1:3, 1:3, 0:5
45:00 Komentář trenéra hostujícího týmu, p. Jiřího Pochopa: "V tomto zápase jsme museli proti ze začátku houževnatému soupeři zvednout svůj výkon od úplné nuly až k finálnímu jednoznačému vítězství. Děkuji svým hráčům za poctivě odpracované zápasy."
44:59 Komentář trenéra domácího týmu, p. Rudolfa Ráce: "Děkujeme hostům za utkání a divákům za sledovanost."
43:52 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:11
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #88 Marek Navrátil, asistoval #7 Vojtěch Procházka (2:11)
40:24 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:10
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #62 Adam Sláma, asistoval #7 Vojtěch Procházka (2:10)
39:26 Vyloučen hráč #48 Jakub Zeman družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za blokování florbalky
33:50 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:9
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #88 Marek Navrátil, asistoval #96 David Štantejský (2:9)
33:29 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:8
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #62 Adam Sláma, asistoval #8 Jakub Hrnčíř (2:8)
30:17 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:7
28:07 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:6
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #7 Vojtěch Procházka, asistoval #88 Marek Navrátil (2:6)
25:31 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #7 Vojtěch Procházka, asistoval #25 Matěj Bezpalec (2:5)
25:12 Vyloučen hráč #91 Jáchym Chalupný družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za bránění ve hře
22:15 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 2:4
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #80 Matěj Hruštinec, asistoval #14 Lukáš Balín (2:4)
21:41 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:4
14:39 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #11 Jindřich Lego, asistoval #34 Vojtěch Anderle (1:3)
07:54 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #34 Vojtěch Anderle bez asistence (1:2)
05:49 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #11 Jindřich Lego, asistoval #19 Vojtěch Kulhavý (1:1)
00:54 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 1:0
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #25 Jakub Daniel Larson, asistoval #80 Matěj Hruštinec (1:0)