1:3
    Klára HORČIČKOVÁ
    ()

FBS Olomouc - Bulldogs Brno 1:3
branky: 56. Klára Horčičková - 14. Veronika Machálková, 23. Kristýna Veselá, 32. Veronika Machálková; rozhodčí: Petr Holan - David Eliáš Lipenský; vyloučení: 4:3; využití: 0:2; diváků: 31; zásahy brankářů: Klára Hodulíková 19 - Lenka Richterová 23; po třetinách: 0:1, 0:2, 1:0
60:00 Komentář domácích Čoček Ondřej (Trenér): Tak, jak jsme odehráli skvělý zápas na hřišti soupeřek, tak ony dnes odehrály u nás. Soupeř měl výborný pohyb, který nám dělal problémy, hrál lépe na míčku, výborně a obětavě bránil, nám se naopak dnes moc nedařilo. Všude jsme byli později a situace jsme řešili špatně, možná to bylo způsobeno tím, že už nám o nic nešlo. Včera jsme si vybojovali nádherné třetí místo po základní části a dnešní zápas měl být přípravou na playoff, což rozhodně byl. Kaňkou je zranění dvou hráček, snad to nebude nic vážného, ale komplikace je to pro obě družstva před vyřazovací částí obrovská... nPřejeme Brnu šťastnou cestu domů a taky hodně štěstí v prním kole playoff.
60:00 Komentář hostů Brouček Martin (Trenér): Nejlepší zápas odehraný v tomto roce, ne v sezoně, ale letos. Takticky velmi dobře, měnili jsme rytmus hry, pecka. Pamatujeme si moc dobře první vzájemné utkání a chtěli ho odčinit. Povedlo se, krásné umístění v základní části....máme radost. Soupeř odehrál též skvělé utkání, ale lepší dnes vyhrál.
60:00 Střely ve 3. části: 6:9
58:44 Skvěle teď podržela Hodulíková
55:39 GÓL FBS Olomouc! 1:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #71 Klára Horčičková bez asistence (1:3)
55:38 Že by tenhle gol nastartoval domácí?
50:11 Richterová tu dnes chytá úplně všechno.
49:22 Logrová vypíchla míček Černé a Olomouc může dopředu
48:52 Hodulíková si připisuje další zákrok.
48:51 Timeout FBS Olomouc
47:13 Mrázková se snažila dorazit míček do brány, ale Richterová míček chytila.
44:39 Vyloučen hráč #49 Kateřina Čočková družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hrubost
44:26 Domácí si chtějí jít pro ty goly.
41:33 Domácí mají posledních 20 minut na to, aby dohnali ztrátu.
40:00 Střely ve 2. části: 10:6
39:15 Vaculová měla na hokejce velkou šanci
35:49 Vyloučen hráč #7 Lea Bělohoubková družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hra rukou
35:11 Olomouc se snaží využít přesilovou hru.
34:04 Vyloučen hráč #72 Natálie Hodová družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost
33:56 Vaculová promáchla tuto tutovku.
33:14 Skvělý zákrok Hodulíkové teď podržel Olomouc.
32:17 Olomouc bude mít co dělat, aby se dotáhla na Brno.
31:39 GÓL Bulldogs Brno! 0:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #55 Veronika Machálková, asistoval #30 Veronika Stuchlíková (0:3)
30:22 Vyloučen hráč #51 Klára Folková družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
30:21 Hosté mají šanci navýšit si vedení.
29:01 Dobrá kombinace Mrázkové a Zerzánové, gol ale nevynesla.
27:47 Logrová přestřelila o pár centimetrů.
27:30 Domácí neustále na balonku.
25:26 Zblokovaná střela Horčičkové a Brno jde do brejku.
24:54 Olomouc se snaží zdramatizovat hru.
22:17 GÓL Bulldogs Brno! 0:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #16 Kristýna Veselá, asistoval #30 Veronika Stuchlíková (0:2)
20:00 Střely v 1. části: 8:7
18:40 Domácí mají šanci vyrovnat stav utkání.
18:09 Vyloučen hráč #30 Veronika Stuchlíková družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
13:52 GÓL Bulldogs Brno! 0:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #55 Veronika Machálková, asistoval #36 Anna Brucháčková (0:1)
13:51 Hosté využívají přesilovku a dostávají se do vedení.
13:14 Hosté si zahrají dvojitou přesilovku.
13:13 Vyloučen hráč #47 Michaela Zmrzlá družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
12:10 Hosté se snaží využít přesilovou hru.
11:28 Vyloučen hráč #68 Gabriela Vaculová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hrubost
09:36 Brančíková ubránila akci hostů.
08:30 Domácí jsou více na míčku.
06:00 Domácí se snaží zahrozit před bránou hostů, ale zatím neúspěšně.
02:20 Hosté zatím více kontrolují hru.