2:7
    Sofie GOCOVÁ
    (Kubová)

Tatran Střešovice - BLACK ANGELS 2:7
branky: 51. Karolína Bláhová, 60. Sofie Gocová - 8. Karolína Majerová, 21. Linda Fuchsová, 28. Linda Fuchsová, 35. Lucie Svobodová, 42. Agáta Procházková, 44. Ema Košťálová, 58. Aneta Fryčová; rozhodčí: David Hertz - Patrik Trejbal; vyloučení: 3:3; využití: 0:0; diváků: 57; zásahy brankářů: Monika Šolleová 22 - Hana Kuchařová 20; po třetinách: 0:1, 0:3, 2:3
60:00 Komentář domácích Michálek Marek (Trenér): Dnes se nám vrátila střelecká křeč, která v kombinaci s chybami v rozehravce a rozebírání hráček zapřičinila, že jsme museli dotahovat, což nám nesvědčilo. Do hry se nám vkradla nervozita a nepřesnosti. Gratulujeme soupeři k výhře a uvidíme z koho si nakonec budeme moci "vybírat" do play off.
60:00 Komentář hostů Fryč Pavel (Vedoucí): Po celosezónní práci poctivě o třídu lepší odvedený výkon. Děkujeme soupeřkám, rozhodčím a divákům za přízeň florbalu v základní části a hodně štěstí a zážitků v play-off.
60:00 Střely ve 3. části: 8:8
59:59 Black Angels se dokonale vyplatila odveta za úvodní podzimní střetnutí. V posledním zápase základní části byli zkrátka lépe připraveným týmem a Tatran si po celých šedesát minut nevěděl rady, jak překonat pečlivě se do obran vracejícího soupeře. Hosté podali skvělý taktický výkon a zaslouženě berou tři body.
59:22 GÓL Tatran Střešovice! 2:7
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #24 Sofie Gocová, asistoval #19 Lucie Kubová (2:7)
58:43 Zápas už se pouze dohrává. Oba týmy vědí, že o vítězi utkání je už dávno rozhodnuto.
57:22 GÓL BLACK ANGELS! 1:7
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #33 Aneta Fryčová, asistoval #5 Karolína Majerová (1:7)
55:45 Nadruhé straně Fričová posílá míček do tyče.
55:36 Pokus Gocové míří vedle.
54:50 Košťálová ze 30 metrů těsně míjí prázdnou domácí branku.
54:27 Až nyní přišla střela. Tatranu se ale nedaří ani hra se šesti hráčkami v poli.
53:30 Až po půlminutě početní výhody se daří Tatranu získat míček.
52:59 Timeout Tatran Střešovice
52:59 Vyloučen hráč #5 Karolína Majerová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
52:34 nepřesnosti na obou stranách nedokáží oba soupeři potrestat.
51:43 Další akci domácí končí došvih.
51:01 Svobodová dostala moc prostoru a Šolleová musela vytáhnout ruce k likvidaci její střely.
50:31 Cestný úspěch domácího celku přeci jen přichází. K odraženému míčku se dostala KATEŘINA BLÁHOVÁ a překonala Kuchařovou.
50:30 GÓL Tatran Střešovice! 1:6
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #37 Karolína Bláhová bez asistence (1:6)
49:45 I otočka Lovíškové končí zblokováním obranou hostujícího celku.
49:18 Pokus Tkadlecové zamířil daleko mimo ohrožení Kuchařové.
48:22 Jejich útočení ale ukončil faul v rohu. Black Angels si budou moci odpočinut.
47:53 Domácí sice drží míček na holích, hrají s ním ale podél mantinelů.
46:40 Tatran se pokouší vstřelit aslepoň čestný gól, jenomže stále naráží na pevnou defenzivu hostů.
43:10 Po dalším gólu hostů už se začíná rapidně přibližovat gólový rozdíl z prvního vzájemného utkání, který byl devítibrankový. Black Angels už definitivně zlomili odpor Tatranu.
43:09 GÓL BLACK ANGELS! 0:6
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #54 Ema Košťálová, asistoval #5 Karolína Majerová (0:6)
41:51 GÓL BLACK ANGELS! 0:5
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #31 Agáta Procházková, asistoval #90 Barbora Kupilíková (0:5)
41:51 O vítězi utkání je zřejmě rozhodnuto. Kuplíková krosem přes střed hřiště našla parádně AGÁTU PROCHÁZKOVOU, která z první trefila přesně horní růžek branky.
40:35 Už se zdálo, že Tatran vlétne na svého soupeře. Nebezpečnější jsou ale hosté.
40:00 Střely ve 2. části: 8:13
39:01 Poslední minuta prostředního dějství.
37:20 A když už se Tatran dostane do větší příležitosti, jako například Tkadlecová, tak v bráně je stoprocentní Kuchařová.
37:00 Téměř dvě třetiny hry jsou za námi. Black Angels se poslušně dokáží vracet do obrany.
35:40 Gocová v další slibné příležitosti. Kuchařová je ale zatím bezchybná.
34:59 Hostující celek navíc přidává další gól, což jenom ztěžuje situaci Tatranu a jeho naděje na bodový zisk se pomalu začínají blížit limitně k nule.
34:58 GÓL BLACK ANGELS! 0:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #28 Lucie Svobodová, asistoval #35 Veronika Váňová (0:4)
34:05 Hosté jsou kompletní.
33:44 Když už přijde z domácí hole střela, tak skončí na mantinelu, nebo až za ním. Black Angels pozorně brání.
32:12 Tatranu se i v početní výhodě nedaří vytvořit souvislejší tlak.
32:04 Vyloučen hráč #73 Veronika Říhová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
30:52 Black Angels ale mají v posledních minutách plně hru pod kontrolou.
30:06 Tatran náhle pod tlakem. Hostům výborně funguje presink.
28:49 DOmácí hrají ve čtyřech solidně. Dokonce se jim daří mnohem lépe zatlačit pražského soka.
28:16 Došlo ale ke střetu hráček na obou stranách a hra je přerušena. Střešovice jsou ve čtyřech.
27:55 Black Angels navíc začíná přesilovku 5 na 3.
27:18 Vyloučen hráč #14 Barbora Lovíšková družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
27:15 Juniorkám Tatranu ujíždějí nervy a v krátké době jsou podruhé vyloučeny.
27:02 O chvíli později už se ale Black Angels radují. Fuchsová po výběhu z rohu navyšuje jejich náskok.
27:01 GÓL BLACK ANGELS! 0:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #16 Linda Fuchsová, asistoval #9 Denisa Vachulová (0:3)
26:52 Říhová měla míček na dlouhou ruku a proto přestřelila domácí branku.
26:40 Majerová opět zkusila štěstí z otočky. Šolleová její úmysl přečetla.
26:10 Vyloučen hráč #77 Adéla Bořilová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za vysoká florbalka
25:53 Vyloučen hráč #73 Veronika Říhová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za blokování florbalky
25:39 R9hová z otočky poslala míček do protějšího mantinelu.
24:55 Domácí gólmanka si nyní poradila s přízemní střelou Procházkové. Stále však platí, že Black Angels jsou lepším týmem.
24:10 Košťálová z úhlu prověřila Šolleovou, která si nadvakrát poradila s její střelou.
23:09 Black Angels hrají dál pozorně do obrany a zatím otupují nebezpečnost Střešovic, které si zatím neví rady, jak překvapit pražského soka.
22:09 Za to trápení Tatranu, jak jednoduše překonat střed hřiště pokračuje. Většinou volí těžké krosové přihrávky, které hráčky zaženou na zadní mantinel.
20:43 Parádní vstup do prostředního děhství zaznamenávají Black Angels. Linda Fuchsová z hranice velkého brankoviště překonala Šolleovou a hosté vedou 2:0.
20:42 GÓL BLACK ANGELS! 0:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #16 Linda Fuchsová, asistoval #73 Veronika Říhová (0:2)
20:00 Střely v 1. části: 6:7
19:30 Tkadlecová promarnila ideální čas a prostor ke střele. S míčkem tak skončila v rohu.
18:37 Zaváhání v rozehrávce hostů mohla potrestat Vernerová. Na poslední chvíli ale do její střely vložila hůl obránkyně a míček tak končí daleko za mantinelem.
17:50 Majerová se opět pokusila prosadit ze středu. Doposud jediné střelkyni zápasu ale sjel míček z čepele.
16:40 Šolleová nyní podržela domácí celek, když zlikvidovala pokus z hranice belkého brankoviště mířící doprostřed brány.
15:58 Gólmanka hostů navíc přidává další zákrok a zvedá si sebevědomí.
15:15 vernerová z bekhendu prověřila Kuchařovou, která bez problémů vyrazila její pokus.
14:22 Šolleová opět propustila míček, který poskakoval na brankovišti. Hosté ve snaze docílit branky ale faulovali.
14:07 Znlokovaný pokus Fuchsové zamířil do zámezí. Pokračovat budou Black Angels.
13:48 Individuální akce Svobodové podél mantinelu skončila nakonec vynuceným faulem domácích za brankou.
13:05 Na druhé straně si stejně počínala Vernerová.
12:55 Košťálová pálila z otočky. Míček vyletěl vysoko nad
12:42 Oba celky si zatím pozorně hlídají předbrankový prostor.
11:35 Střešovice se trápí v přechodu přes střední pásmo. Často se tak musí vracet ke své brance. Někdy až za ní.
10:30 Zitná se pokusila jít mezi tři soupeřky. Ty však její slalom přečetly. Brejk Tatranu byl ale záhy ukončen.
09:47 Tatran se jen marně zatím snaží usadit na útočné polovině.
09:15 Ze Šolleové teď vypadl míček po střele od mantinelu. DOmácí gólmanka si musela hodně oddechnout, že míček odskákal vedle branky.
08:05 Vedení hostujícího celku mohlo být už vyšší. Staňková ale trestuhodně minula z velkého brankoviště poloprázdnou branku.
07:13 GÓL BLACK ANGELS! 0:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #5 Karolína Majerová, asistoval #29 Anna Žitná (0:1)
07:13 Black Angels se dostávají do vedení. KAROLÍNA MAJEROVÁ se otočila kolem své strážkyně a její nenápadná střela skončila přesně u vzdálenější tyč. Asistence: Anna Žitná.
07:00 Sedm minut hry za námi. Hraje se zatím vyrovnaná partie.
06:29 Která skončila střelou Bořilové. Kuchařová připravena.
06:23 Domácí budou mít zajímavou standardní situaci z osy hřiště.
06:00 Tatran je kompletní.
05:50 Sudí se neshodli, jak bude pokračovat hra. Pokračuje se vhazováním vestředu hřiště.
05:23 Tatran posílá míček až na brankoviště soupeře.
04:20 Nenápadná střela Kolkusové skončila na tyčce. Obě gólmanky mají dobře postabené branky.
04:00 Právě domácí hráčka se snažila zachránit situaci a pomohla si faulem. Odpočine si tak na trestné lavici.
03:59 Vyloučen hráč #14 Barbora Lovíšková družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za blokování florbalky
03:45 Lovíšková v rohu ztratila míček a hosté otáčí směr hry.
02:55 na druhé straně se ke střele ze středu dostala Říhová. Domácí gólmanka však pouze zkontrolovala míček na zadním mantinelu.
01:20 V první gólové šanci se objevila Vernerová, kterou parádním výhozem našla Šolleová. Útočnice Tatranu ale ve vyložené šanci trefila tyč.
00:54 Panešová se rozhodla vzít situaci na sebe. Její pokus byl ale zblokován.
00:32 Tatran zahajuje utkání s míčkem na vlastní polovině.
00:00 Oba týmy se v sobotu vítězně naladily na vzájemný duel. Tatran si doma poradil s Bohemians 6:2. Jejich soupeř ze druhého konce Prahy uspěl v Plzni až po prodlouženi 5:4. Sluší se připomenout listopadové utkání z Čakovic, které jasně ovládl střešovický celek v poměru 10:1.
00:00 Zatímco družstvo hostů už má před tímto duelem jasné, z jaké pozice půjde do play-off, protože ť už utkání dopadne pro něj jakkoliv, tak stejně skončí na 8. místě, tak domácí Tatran se v případě výhry může posunout na 4. pozici a vybrat si tak výrazně schůdnějšího soupeře, než by tomu bylo v případě prohry, která by ho mohla klidně odsoudit až na 7. příčku.
00:00 Příjemné nedělní odpoledne všem příznivcům juniorského dívčího florbalu. Základní část vrcholí a na programu je poslední 22. kolo, které definitvně určí pořadí v tabulce a v jakém pořadí si týmy na 1. - 7. místě budou vybírat své soupeře pro 1. kolo play-off. Úderem 14. hodiny zkříží hole Tatran Střešovice a Black Angels.