• 58 57:15
    2
  • 58 57:53

TJ Jablonné nad Orlicí - Bulldogs Brno 0:18
branky: 1. Anna Sigmundová, 3. Veronika Machálková, 3. Veronika Machálková, 4. Veronika Stuchlíková, 5. Adéla Mikšlová, 15. Anna Sigmundová, 18. Kristýna Veselá, 19. Markéta Vlčková, 19. Gabriela Králová, 24. Veronika Machálková, 28. Veronika Stuchlíková, 30. Anna Sigmundová, 33. Lea Bělohoubková, 45. Markéta Vlčková, 48. Veronika Machálková, 49. Kristýna Mlčoušková, 50. Viktoria Tomešová, 51. Gabriela Králová; rozhodčí: Václav Jiruška - Lukáš Picek; vyloučení: 3:3; využití: 0:1; zásahy brankářů: Markéta Rundštuková 22, Barbora Kopecká 56 - Lenka Richterová 23; po třetinách: 0:9, 0:4, 0:5
60:00 Komentář domácích Grusová Karolína (Trenér): Soupeř nás předčil zase v pohybu. I v deseti hráčkách jsme ale uhráli celkem slušný výsledek. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme dobrou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Brouček Martin (Trenér): Vysoké vítězství které nás nikam neposunulo. Díky za zápas a gratulujeme do Jičína
60:00 Střely ve 3. části: 6:37
59:17 domácí v plném počtu
58:00 hosté hrají 6 na 4
57:53 Trestné střílení družstva Bulldogs Brno neproměnil #9 Markéta Vlčková.
57:15 Vyloučen hráč #15 Petra Macháčková družstva TJ Jablonné nad Orlicí na 2 minuty za hrubost
50:23 GÓL Bulldogs Brno! 0:18
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #95 Gabriela Králová, asistoval #24 Kristýna Mlčoušková (0:18)
50:23 hosté rozebírají domácí obranu
49:28 GÓL Bulldogs Brno! 0:17
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #94 Viktoria Tomešová, asistoval #77 Daniela Oplatková (0:17)
49:28 neviděl jsem
49:00 I domácí dokáží na tři nahrávky od vlastní branky být ve střelecké pozici, bohužel branku míjí
48:20 GÓL Bulldogs Brno! 0:16
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #24 Kristýna Mlčoušková, asistoval #72 Natálie Hodová (0:16)
48:20 škoda branky pod ruku
47:00 GÓL Bulldogs Brno! 0:15
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #55 Veronika Machálková, asistoval #30 Veronika Stuchlíková (0:15)
47:00 Na krosovku v oslabení už Kopecká nestačila a soupeř brankou do přesunu využívá přesilovku
46:03 Vyloučen hráč #7 Nikola Uherková družstva TJ Jablonné nad Orlicí na 2 minuty za nedovolené vrážení
46:00 stále pokračuje hra na kočku a myš
44:04 GÓL Bulldogs Brno! 0:14
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #9 Markéta Vlčková bez asistence (0:14)
44:04 Někdo někoho držel no branka platí
41:37 Hosté stále obléhají branku domácích
40:00 Střely ve 2. části: 7:28
38:01 Obraz hry se nemění hosté stále nastěhováni na své útočné polovině
33:50 stále stejná situace na hřišti domácí se převážně brání soupeřovu střelbu krotí Kopecká
32:28 GÓL Bulldogs Brno! 0:13
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #7 Lea Bělohoubková, asistoval #30 Veronika Stuchlíková (0:13)
29:36 GÓL Bulldogs Brno! 0:12
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #98 Anna Sigmundová, asistoval #30 Veronika Stuchlíková (0:12)
29:36 Slalom hostující hráčky v oslabení končí další brankou v síti Jablonného
28:22 Vyloučen hráč #74 Kristýna Černá družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za vysoká florbalka
27:07 GÓL Bulldogs Brno! 0:11
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #30 Veronika Stuchlíková, asistoval #55 Veronika Machálková (0:11)
27:07 Nyní už ale byla Bára na střelu krátká....
26:55 Další a další zákrok Kopecké
23:48 GÓL Bulldogs Brno! 0:10
23:48 První střelu Kopecká vyráží na druhou ale je už krátká
22:20 Hra zatím v režii hostů
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #35 Barbora Kopecká družstva TJ Jablonné nad Orlicí
20:00 Střely v 1. části: 10:31
18:35 GÓL Bulldogs Brno! 0:9
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #95 Gabriela Králová, asistoval #30 Veronika Stuchlíková (0:9)
18:11 GÓL Bulldogs Brno! 0:8
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #9 Markéta Vlčková, asistoval #55 Veronika Machálková (0:8)
18:11 Druhá chyba a druhá branka v oslabení
17:25 GÓL Bulldogs Brno! 0:7
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #16 Kristýna Veselá, asistoval #74 Kristýna Černá (0:7)
16:27 Vyloučen hráč #30 Veronika Stuchlíková družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za vysoká florbalka
14:01 GÓL Bulldogs Brno! 0:6
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #98 Anna Sigmundová, asistoval #7 Lea Bělohoubková (0:6)
14:01 i hráčka soupeře se přiznala k docílení branky nohou, přesto platí !
13:05 Domácí si připisují dvě střely, hosté kompletní
11:05 Vyloučen hráč #30 Veronika Stuchlíková družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za špatné střídání
09:03 Domácí v plném počtu
08:30 Domácí zatím stíhají blokovat
07:03 Vyloučen hráč #15 Petra Macháčková družstva TJ Jablonné nad Orlicí na 2 minuty za sekání
05:25 Střela Macháčkové se otřela o konstrukci branky
04:58 GÓL Bulldogs Brno! 0:5
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #73 Adéla Mikšlová, asistoval #16 Kristýna Veselá (0:5)
04:00 Domácím se nic nedaří navíc každá střela zatím skončila brankou
03:52 GÓL Bulldogs Brno! 0:4
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #30 Veronika Stuchlíková, asistoval #7 Lea Bělohoubková (0:4)
02:40 Buldočky zatím aktivnější
02:38 GÓL Bulldogs Brno! 0:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #55 Veronika Machálková, asistoval #24 Kristýna Mlčoušková (0:3)
02:31 GÓL Bulldogs Brno! 0:2
00:26 GÓL Bulldogs Brno! 0:1
00:00 Úvodní vhazování pro Jablonné