3:6
    Adéla ČERVENKOVÁ
    (Luzarová)

Sklo Bohemia Světlá n/S - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 3:6
branky: 25. Zuzana Simandlová, 37. Tereza Štursová, 46. Zuzana Simandlová - 3. Radka Niemczyková, 35. Andrea Luzarová, 54. Nela Blažková, 54. Radka Niemczyková, 58. Nela Blažková, 60. Adéla Červenková; rozhodčí: Pavel Chromý - Petr Jindra; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 46; zásahy brankářů: Nela Machalová 31 - Magdaléna Hrišková 40; po třetinách: 0:1, 2:1, 1:4
60:00 Komentář domácích Rosecký Tomáš (Vedoucí): Skvělá prověrka před koncem základní části. Po zlepšení výkonu jsme se dostali ve třetí třetině do vedení, ale dvě neuhlídané standardky rozhodly zápas. V závěru jsme si alespoň mohli vyzkoušet hru 6 na 4 i 6 na 5. i když neúspěšně. Snad se to zúročí příště. Holky před domácími fanoušky předvedly statečný výkon, na který zítra budeme chtít navázat proti dalšímu velkoklubu z Vítkovic. Děkujeme soupeři za férovou hru a přejeme šťastnou cestu do Prahy.
60:00 Komentář hostů Pasecký Luděk (Trenér): Přijeli jsme ve výrazně omlazené sestavě a čekal nás soupeř, který se ve druhé půlce sezóny výrazně zlepšil. V první třetině jsme neproměnili několik velkých šancí a postupem času se soupeř dostával čím dal víc do hry, až na začátku třetí části otočil skóre. O výsledku nakonec rozhodlo jedno dobré střídání, kdy jsme dvěma brankami otočili, společně s dobře odbráněnou zdvojenou powerplay soupeře. Jsme moc rádi za 3 body a za to, že je v soutěži další kvalitnější soupeř.
60:00 Střely ve 3. části: 15:11
59:44 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:6
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #33 Adéla Červenková, asistoval #97 Andrea Luzarová (3:6)
59:18 Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
57:31 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:5
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #23 Nela Blažková bez asistence (3:5)
57:02 Vyloučen hráč #79 Adéla Keberlová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za blokování florbalky
54:40 Během pár minut domácí tým ztrácí vedení a prohrává 3:4.
53:59 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #65 Radka Niemczyková, asistoval #79 Adéla Keberlová (3:4)
53:38 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #23 Nela Blažková, asistoval #65 Radka Niemczyková (3:3)
45:24 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 3:2
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #3 Zuzana Simandlová, asistoval #9 Barbora Vávrová (3:2)
40:01 Právě začala třetí třetina, skóre je vyrovnané.
40:00 Střely ve 2. části: 17:13
37:46 Domácí tým vyrovnává.
36:46 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 2:2
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #29 Tereza Štursová, asistoval #9 Barbora Vávrová (2:2)
34:42 Hosté zvyšují na 1:2.
34:10 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #97 Andrea Luzarová, asistoval #65 Radka Niemczyková (1:2)
31:28 Domácí tým měl teď obrovské štěstí, protivník vyvíjí velký tlak u jejich branky.
24:10 Na začátku druhé třetiny tým Světlá nad Sázavou vyrovnává skóre na 1:1.
24:08 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 1:1
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #3 Zuzana Simandlová, asistoval #29 Tereza Štursová (1:1)
20:00 Střely v 1. části: 11:12
18:23 O chvíli později dostává tým Sklo Bohemia Světlá n/S další šanci, opět nevydařená.
17:59 Hráčka s číslem 67 z týmu Sklo Bohemia se dostala ke krásné střela, která ovšem minula branku.
14:30 Tým FBC Ostrava se dostala k šanci, kterou neproměnila.
02:43 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #65 Radka Niemczyková, asistoval #23 Nela Blažková (0:1)