• 65 64:06
    4:5
    (Fuchsová)

FBŠ SLAVIA Plzeň - BLACK ANGELS 4:5p
branky: 15. Tereza Duchková, 19. Tereza Duchková, 47. Kamila Kaslová, 51. Jana Kňourková - 11. Ema Košťálová, 19. Eliška Podoláková, 22. Denisa Vachulová, 43. Eliška Podoláková, 65. Denisa Vachulová; rozhodčí: Petr Kolář - Matyáš Ehm; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Kristýna Votýpková 38 - Hana Kuchařová 43; po třetinách: 2:2, 0:1, 2:1, 0:1
65:00 Komentář domácích Vokáč Jan (Asistent trenéra): Hezké a vyrovnané utkání, které mělo parametry play-off. Bohužel pro nás s hořkou tečkou. Po horší druhé třetině, jsme se ve třetí dokázali vrátit do zápasu a soupeře přehrávat. Za to chci hráčkám velmi poděkovat. Prodloužení už bylo nahoru dolů. Přeji soupeři hodně štěstí do play-off a šťastnou cestu domu.
65:00 Komentář hostů Fryč Pavel (Vedoucí): Vyrovnané utkání. Děkujeme soupeřkám, rozhodčím a divákům za zápas a další pěkné zápasy v play-off.
65:00 Střely v prodloužení: 6:3
64:06 GÓL BLACK ANGELS! 4:5
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #9 Denisa Vachulová, asistoval #16 Linda Fuchsová (4:5)
64:06 Vachulové se nakonec podařilo dostat míček do branky.
63:15 Rychlý únik Majerové zastavuje Votýpková.
62:59 Domácí jsou zatím více na míčku.
60:31 Hostí jsou v plném počtu.
60:00 Střely ve 3. části: 16:16
59:36 Timeout FBŠ SLAVIA Plzeň
58:31 Vyloučen hráč #29 Anna Žitná družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
58:31 Uvidíme i přesilovou hru v podání domácího družstva.
50:02 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 4:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #83 Jana Kňourková bez asistence (4:4)
50:02 A je vyrovnáno ! Po šikovném prostrčení Lindy Zborníkové se dostala Kňourková do neopakovatelné šance, kterou proměňuje.
49:51 A na druhé straně Kaslová teď zamířila na reklamní bannery nad brankou.
49:12 I Žitná míří vysoko nad branku domácích.
48:00 Domácí jsou v plném počtu.
47:31 Domácí se zatím v oslabení daří kazit rozehrávku hostů a k větším šancím je nepouštějí.
46:21 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 3:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #98 Kamila Kaslová, asistoval #79 Victoria Binědová (3:4)
46:21 Binědová překazila rozehrávku hostů, samotné se jí nepodařilo jít do úniku, ale její přihrávka na Kaslovou prošla a ta nedala Kuchařové šanci.
46:00 Vyloučen hráč #55 Tereza Duchková družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání
45:15 Říhová v úniku sama na Votýpkovou přestřeluje.
42:51 GÓL BLACK ANGELS! 2:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #79 Eliška Podoláková, asistoval #54 Ema Košťálová (2:4)
42:51 Podoláková zvyšuje náskok Black Angels.
40:00 Střely ve 2. části: 14:14
33:47 Fuchsová měla před Votýpkovou dostatek času si připravit střelu, golmanka Plzně ale chytá.
30:27 Střelu Lorencové jen vyráží Kuchařová.
28:30 Koželuhová ve velké šanci.
24:35 Fuchsová nastřeluje helmu Votýpkové.
23:59 Kaslová hezky vybojovala míček a nahrála ho volné Čížkové, ta ale trefuje pouze břicho golmanky hostů.
22:27 Kňourková zkouší dostat míček do branky střelou backhandem.
21:14 GÓL BLACK ANGELS! 2:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #9 Denisa Vachulová, asistoval #73 Veronika Říhová (2:3)
21:14 Říhová našla Vachulovou a ta uklízí míček do odkryté branky.
20:00 Střely v 1. části: 11:10
19:57 V závěru první části ještě byla v obrovské šanci Binědová, ale přestřeluje
18:52 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 2:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #55 Tereza Duchková, asistoval #95 Daniela Lorencová (2:2)
18:52 Hosté odskakují do vedení, ale Duchková vzápětí srovnává.
18:25 GÓL BLACK ANGELS! 1:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #79 Eliška Podoláková, asistoval #5 Karolína Majerová (1:2)
17:02 Benešová obrala o balonek obránkyni hostů a z úhlu zakončila. Kuchařová si ale s její střelou poradila
14:55 Velké šance na obou stranách. Do střely Binědové stihla jedna z hostujících hráček ještě vložit hokejku a zpomalit ji dostatečně na to, aby s ní Kuchařová neměla větší problém. Ta hned dlouhým výhozem poslala svoji spoluhráčku do brejkum tu ale skvěle na druhé straně vychytala Votýpková
14:10 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 1:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #55 Tereza Duchková, asistoval #36 Michaela Čížková (1:1)
14:10 Domácí vyrovnávají díky Lorencové
11:20 Hned vzápětí měly hostující hráčky další šanci, tentokrát ale skvělý zákrok vytáhla domácí brankářka Votýpková
10:49 GÓL BLACK ANGELS! 0:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #54 Ema Košťálová, asistoval #5 Karolína Majerová (0:1)
10:09 Váňová se dostala ke střele, ale nezamířila přesně
07:24 Kaslová našla nahrávkou za obranu osamocenou Kňourkovou, její střelu z otočky ale Kuchařová vyráží
06:08 Hezká akce domácích. Po rychlé souhře hledala před brankou Čížková nabíhající spoluhráčku, ta ale bohužel těsně na balonek nedosáhla
05:14 Velká šance hostů. Ale jedna z hráček Black Angels netrefuje téměř prázdnou branku
04:43 Sprná situace před brankou hostů. Gól z toho nakonec není a následuje buly v rohu hřiště.
03:15 Střela Black Angels zblokována
01:00 V první minutě byly mírně aktivnější domácí hráčky, střelu na branku jsme ale zatím neviděli