4:5
    Lea BĚLOHOUBKOVÁ
    (Brucháčková)

Bulldogs Brno - 1. SC TEMPISH Vítkovice 4:5
branky: 15. Anna Brucháčková, 21. Veronika Machálková, 50. Veronika Stuchlíková, 60. Lea Bělohoubková - 14. Nela Kubalčíková, 21. Karolína Sovadinová, 25. Vendula Podsedníková, 31. Nela Sikorová, 49. Blanka Gajdošová; rozhodčí: Vojtěch Cigl - Filip Havlík; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 36; zásahy brankářů: Lenka Richterová 29 - Amelie Kotásková 9; po třetinách: 1:1, 1:3, 2:1
60:00 Komentář domácích Brouček Martin (Trenér): Potkaly se týmy které chtějí hrát, napadání, souboje nic nechybělo. Vítěz byl v tomto lepší a zaslouženě vyhrál.
60:00 Komentář hostů Martiník Tomáš (Trenér): Vynikající zápas a velká spokojenost s vítězstvím. Od nás dnes dvě třetiny výborný výkon, soustředěnost, energie a skvěle zvládnutá defenzívní činnost. K tomu řada gólových situací, buhužel neproměněných.  Ve třetí třetině taky dobře zvládnuté, ale tam se už projevilo více nervozity, pramenící z nemnoha takovýhle těsných a dramatických zápasů v soutěži. Děkujeme soupeřkám za fajn zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 6:12
59:58 Útočný faul, konec.
59:49 Machálková faulovaná.
59:40 Míčekv outu, hrají Vítkovice.
59:31 Bělohoubková se prosazuje dorážkou střely Brucháčkové.
59:30 GÓL Bulldogs Brno! 4:5
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #7 Lea Bělohoubková, asistoval #36 Anna Brucháčková (4:5)
59:05 Oba trenéři nyní soutěží v hlasitosti svých pokynů.
58:23 Vítky 3 na 1, netrestají.
57:54 Timeout Bulldogs Brno
57:32 No, tak zas tak moc nemají, střela V.Machálkové a dorážka samotné Stuchlíkové, ale hostující golmana je ženoou okamžiku.
57:00 Buldočky se snaží ještě něco se zápasem udělat, ale rytířky to mají pod kontrolou.
56:28 Domácí trenér křičí "fauly", ale to se jen míček odrazil od mantinelu.
56:04 Tyč za Richterovou.
55:32 Prusková se efektně vyhra třem buldočkám a založila protiútok.
54:21 A je to tu zas.
53:40 Další máza Oplatkové, ta nemá svůj den.
53:18 Dobešová nepotrestala další chybu buldoček v rozehrávce.
50:13 Němcová se ocitla v šanci, ale upadla a míček odebraly hráčky Vítkovic.
49:29 GÓL Bulldogs Brno! 3:5
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #30 Veronika Stuchlíková bez asistence (3:5)
49:29 Stuchlíková získala míček a proběhla 3/4 hřiště a zakončila mezi dvěma bránícími hráčkami.
48:38 Oplatková zadupala rozehrávku za vlastní brankou a Gajdošová jednoduchým gólem trestá chybu.
48:37 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #89 Blanka Gajdošová, asistoval #55 Nela Martiníková (2:5)
48:11 Po delší době skvělý zákrok Richterové.
47:26 Brucháčková rozběhla brejk 3 na 2, ale byla vyblokována a její nahrávka zachycena obranou soupeřek.
45:00 Hezká klička Šimkové.
44:31 Porhajmmová sama proti ostravské golmance, ale střelou ani dvěma dorážkami ji nepřekonala.
43:30 Buldočky začaly třetinu poměrně odvážně, několikrát se usadily v pásmu Vítkovic, ty zase hrozí spíše z rychlých protiútoků.
40:00 Střely ve 2. části: 4:10
38:25 Zase tu sledujeme takovou bramboračku.
36:29 Gajdošová a její hrozná míchačka nekončí brankou, i když Richterová už byla vlastně překonaná.
35:43 Machálková už je na hřišti.
35:07 Feiková střílí těsně vedle.
34:34 Vlčková dobředo obrany.
33:38 Vyloučen hráč #55 Veronika Machálková družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za blokování florbalky
33:25 Vítkovice hrají ve výhodě po faulu V.Machálkové.
31:55 Horečková z otočky do Richterové.
30:45 Vítkkovice odskakují na dvoubrankový rozdíl.
30:44 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #20 Nela Sikorová, asistoval #81 Karolína Sovadinová (2:4)
30:19 Spoustová získala míček a následnou střelou málem vysklila okno nad vítkovickou brankou.
29:15 Domácí šly brejk 3 na 2, ale než Stuchlíková zpracovala míček, tak jí ho vítkovická hráčka odpálila.
28:30 Hra je opět taková o ničem, běhá se nahoru a dolů, jedna hráčka vždy vybojuje míček a za dvě vteřiny jej ztratí, to se opakuje posledních pět minut na obou stranách.
24:49 Vítkovické hráčky se nestaly do přečíslení 2 na 1, Podsedníková vystřelila takovou silou, že i když šel míček na prostředek branky, tak se od Richterové odrazil za brankovou čáru.
24:48 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #31 Vendula Podsedníková, asistoval #66 Anna Dobešová (2:3)
23:36 Stuchlíková běžela s míčkem tak dlouho než jí ho vítkovické hráčky sebraly.
23:10 Porhajmová se plouží po hřišti jako po tanečním parketu, ale bez tanečníka.
22:34 Brucháčková se proháčkovala ke střele vysoko nad branku.
22:00 Urbanová do bloku klečící ostravské hráčky.
20:22 Sovadinová odpovídá dorázkou z předbrankového prostoru.
20:21 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #81 Karolína Sovadinová, asistoval #31 Vendula Podsedníková (2:2)
20:12 Veronika Machálkková velmi rychle posouvá jedení na domácí stranu.
20:11 GÓL Bulldogs Brno! 2:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #55 Veronika Machálková, asistoval #30 Veronika Stuchlíková (2:1)
20:00 Střely v 1. části: 3:12
19:50 Dobešová vypustila nemezpečnoou střelu.
19:15 Brucháčková mezi tři a rozdává na Peškovou, míček je v rohu.
18:05 Pro změnu na druh straně hřiště získala míček Stuchlková po dobrém presu s Němcovou, ale i ostravská obrana je pozorná a k ničemu je nepustily.
17:25 Vítkovické hráčky získaly míček po špatné rozehrávce Peškové, ale nabídnutou šanci nevyužily.
16:28 Veselá je na hřišti.
15:45 Feiková do boční síťky, takový fejkový gól.
15:10 Přesilovka Vítkovic pokračuje, zatím bez střely.
14:48 Brucháčková v oslabení utekla všem a na poslendí chvíli byla faulována. S následným náezdem si poradila  chladnokrevně.
14:47 GÓL Bulldogs Brno! 1:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #36 Anna Brucháčková z trestného střílení (1:1)
14:28 Veselá nešerně sundala protihráču.
14:27 Vyloučen hráč #16 Kristýna Veselá družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za bránění ve hře
13:09 Matýsková sklepla ze středu na Kubalčíkovou na levé křídlo a střelou k tyčce otevírá skóre.
13:08 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #96 Nela Kubalčíková, asistoval #18 Tereza Matýsková (0:1)
12:25 Horečková v dobré příležitosti před Richterovou, ale přestřeluje vysoko nad.
10:50 Spostová krosem na Brucháčkovou, tak nepřesně na Veselou, které ze všech sil aspoň uklidila míček daleko na vítkovickou polovinu.
09:30 Podsedníková byla v rozmluvě s rozhodčím, ale tu rázně utnul ostravský trenér a posílá svoji hráčku na střídačku.
08:40 Kika Veselé trefuje ostravský blok.
08:15 Matýsková poslala k zemi Stuchlíkovou, čistě.
07:20 Nebezpečná střela Feikové.
06:34 Brucháčková čistě získává míček pro své barvy.
05:08 Vítkovice se snaží o pres, ale spíše jen zformují postavení a koukají na brněnskou hráčku s míčkem.
03:34 Veronika Machálková teď atakovala světla u stropu haly.
03:12 Zvoní tyčka hostující branky.
02:55 Horečková trefila boční síťku branky Richterové.
02:00 Utkání začíná trochu tenisově, míček lítá přes půlící čáru z prava do leva.
00:00 Dobrý den, přejeme Vám příjemné nedělní odpledne. Dnes máme na programu 20.kolo 1.ligy juniorek, kdy domácí tým Bulldogs Brno přivítá ostravského soupeře 1.SC Vítkovice.