7:13
    Barbora LOVÍŠKOVÁ
    ()

FATPIPE Tigers Start98 Kunratice - Tatran Střešovice 7:13
branky: 20. Barbora Špačková, 32. Barbora Špačková, 35. Barbora Špačková, 43. Barbora Špačková, 45. Barbora Špačková, 47. Kateřina Sojková, 58. Kateřina Jakešová - 2. Lucie Vernerová, 3. Tereza Tkadlecová, 4. Lucie Vernerová, 11. Marie Wijasová, 23. Barbora Panešová, 32. Lucie Vernerová, 37. Anna Kateřina Jandová, 37. Marie Wijasová, 42. Sofie Gocová, 43. Anna Kateřina Jandová, 48. Lucie Vernerová, 55. Karolína Bláhová, 60. Barbora Lovíšková; rozhodčí: Šimon Kořínek - Filip Novák; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Šárka Černá 14 - Veronika Novotná 14; po třetinách: 1:4, 2:4, 4:5
60:00 Komentář domácích Petr Jiří (Trenér): Oddřené utkání. V současné době pro nás dobrý zápas, kdy si holky dokázaly, že dokáží vzdorovat kvalitnímu soupeři. Samozřejmě to bylo pro některé dorostenky extrémně náročné, ale dnes musím chválit za nasazení. Škoda nepovedeného vstupu do utkání, mohli jsme soupeře potrápit ještě trochu více. Děkujeme za utkání.
60:00 Komentář hostů Michálek Marek (Trenér): Dnes jsme tvořili, rotovali, štříleli... z toho mám opravdu radost, někdy to bylo s až přílišným rizikem a soupeř nás z brejků trestal. Přesto můžeme být s celým víkendem spokojeni a máme spoustu materiálu na přípravu do play off. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 10:10
59:35 GÓL Tatran Střešovice! 7:13
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #14 Barbora Lovíšková bez asistence (7:13)
59:35 Lovíšková si protihráčky obhodila jak profik, až se z toho zakuckala
58:24 No co vám můžu 100% zaručit, holky si odnesou z utkání hodně berušek
57:47 Timeout FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
57:08 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 7:12
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #77 Kateřina Jakešová, asistoval #8 Nela Bretschneiderová (7:12)
57:08 Zásluhou Kučerové, si to holky ťukly a přidávají golika
55:30 Novotná taky stojí za zmíňku, několikrát svůj tým podržela
54:42 GÓL Tatran Střešovice! 6:12
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #37 Karolína Bláhová, asistoval #92 Tereza Tkadlecová (6:12)
53:47 Černé je úplně jedno, jestli je před ni míček nebo hráčka, hopsá po všem
52:10 Tatran tlačí, ale Startíček nedává nic zadarmo
50:46 První lajna Startu nám ukazuje slušné akcičky
49:35 Lovíšková si obhodila protihráčky tak profesionálně, až se z toho zkuckala
47:44 GÓL Tatran Střešovice! 6:11
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #8 Lucie Vernerová, asistoval #14 Barbora Lovíšková (6:11)
47:44 Tatranské dorážky.. to je skvost k pokukání
47:10 Šnajberková nejen že dobře vypadá, ale taky urve každý míček
46:47 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 6:10
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #17 Kateřina Sojková, asistoval #77 Kateřina Jakešová (6:10)
46:47 Sojková Kačka nám zahrála na housličky
45:35 Kápo Tatranu přestřeluje
44:49 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 5:10
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #14 Barbora Špačková, asistoval #77 Kateřina Jakešová (5:10)
42:41 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 4:10
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #14 Barbora Špačková z trestného střílení (4:10)
42:41 K najázdu mám dvě slova - přehled a elegance
42:10 Wijasová neustála souboj, vidime ji na zemi
42:01 GÓL Tatran Střešovice! 3:10
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #56 Anna Kateřina Jandová, asistoval #48 Natálie Nesnídalová (3:10)
41:20 GÓL Tatran Střešovice! 3:9
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #24 Sofie Gocová, asistoval #8 Lucie Vernerová (3:9)
41:20 Startíček zazmatkoval v malém brankovišti a Tatranky trestají
40:00 Střely ve 2. části: 4:8
39:08 Střela Němcové trochu nad
37:35 Tatran dvěma rychlýma brankama trochu zkazil chuť starťackého nakopávače
36:32 GÓL Tatran Střešovice! 3:8
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #9 Marie Wijasová, asistoval #92 Tereza Tkadlecová (3:8)
36:11 GÓL Tatran Střešovice! 3:7
34:30 Asi minutový tlak v útočném pásmu Tatranek, ale právě Černá z toho vychátí jak hvězda
34:12 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 3:6
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #14 Barbora Špačková, asistoval #12 Sabina Šnajberková (3:6)
34:12 Hattrick i na druhé straně
31:46 GÓL Tatran Střešovice! 2:6
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #8 Lucie Vernerová, asistoval #24 Sofie Gocová (2:6)
31:46 Vernerová zageagovala na hru startu a připisuje si hattrick
31:04 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 2:5
29:30 Teď se nám hra dost přelívá ze strany na stranu
24:43 Starťandy si ale také vytvářejí slušné šance
22:01 GÓL Tatran Střešovice! 1:5
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #89 Barbora Panešová, asistoval #39 Lucie Bicková (1:5)
22:01 Tatran scóruje a můžou si tak zásluhou Panešové zazpívat Pátou
20:10 A máme tu začatek 2.třetiny, udrží si tygřice své tempo, které nasadily do posledních minutek 1.třetiny?
20:00 Střely v 1. části: 7:9
19:34 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 1:4
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #14 Barbora Špačková bez asistence (1:4)
19:34 Špačková mě ke konci 1.třetiny vyslechla a otvírá tak scóre Startu
14:20 Špačková dnes po hřiti lítá, ale možná by mohla být trochu sobec a zakončit šanci sama
12:20 Černá má oči všude a lapá nebezpečnou sřelu Wijasové
10:33 GÓL Tatran Střešovice! 0:4
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #9 Marie Wijasová, asistoval #37 Karolína Bláhová (0:4)
09:30 Jakešová Nici vyslala z otočky prudkou střelu, ale zas to jen cinklo
06:30 Sojková i Špačková otestovaly pozornost golmansky hostí, ta chytá
04:47 Tatran je na míčku značně klidnější a na akcích se to ukazuje
04:00 Start si vytváří šance z rychlých protiútoků, ale označkují jen tyčku branku
03:58 GÓL Tatran Střešovice! 0:3
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #8 Lucie Vernerová, asistoval #89 Barbora Panešová (0:3)
02:55 GÓL Tatran Střešovice! 0:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #92 Tereza Tkadlecová, asistoval #19 Lucie Kubová (0:2)
01:32 GÓL Tatran Střešovice! 0:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #8 Lucie Vernerová bez asistence (0:1)