59
  • 59 58:48
    FA MB

Florbalová akademie MB - FBŠ SLAVIA Plzeň 1:2
branky: 25. Michaela Bauerová - 40. Victoria Binědová, 51. Victoria Binědová; rozhodčí: František Raffay - Jakub Procházka; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 88; zásahy brankářů: Klára Šimonová 18 - Kristýna Votýpková 14; po třetinách: 0:0, 1:1, 0:1
60:00 Komentář domácích Kovačík Jan (Trenér): Krásná odveta s Plzní. Dnes vyhrál tým, který zůstal koncentrovaný po celých 60 minut. Holkám patří velké díky za bojovnost. Odehrát dvě utkání v jednom víkendu v deseti lidech si zaslouží respect. Gratuluji soupeři a přeji šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Šimek Jakub (Trenér): Dnes o poznání horší kvalita než včera. Škoda, že jsme si utkání zkomplikovali. Musíme dále pracovat v tréninku. Děkuji soupeři, rozhodčím a divákům.
60:00 Střely ve 3. části: 6:6
59:11 Zápas je skvělý. Nyní Bolka šla do šesti pressuje Plzeň.
58:48 Timeout Florbalová akademie MB
57:42 Šimonová skočila po míčku jako hladový tygr, ale minula ho a přepadnuvší Macháčková zůstává ležet na ploše. Naśtěstí nejde o nic vážného a Áďa se po svých odebírá na střídačku.
55:56 Bauerová si došla pro seknutí, ale holky hned ztrácí a Plzeň se dere do útoku.
55:00 Máme skvělou sledovanost. Jen v hale sedí 88 diváků.
53:08 Kolářová blokuje střelu, vyráží do útoku, ale Špetovou nepředběhla.
50:23 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 1:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #79 Victoria Binědová, asistoval #52 Kristýna Benešová (1:2)
49:03 šimonová vyráží maskou, Macháčková neustála tělo. Už se toho děje na hřišti i mimo něj moc, ovšem rozhodčí kontrolují všechny situace.
47:02 Bauerová po vrchní lajně, přes osu skákavej míček, Kolářová střílí a ... trefuje pouze boční síť králoství Votýpkové.
45:51 Bránění ve hře posouvá Mladou Boleslav do útoku, ale Plzeň hned kontruje.
44:43 Holky z Bolky v chumlu před Šimonovou zastavují tři střely.
43:48 Hra se přelévá přes celé hřiště. Rozhodčí skvěle kontrolují obě vlny.
41:04 Bauerová v oslabení útočí na bránu Votýpkové a ta měla dost práce s plavající střelou.
40:00 Střely ve 2. části: 5:10
39:58 Vyloučen hráč #25 Adéla Macháčková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za hrubost
39:09 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 1:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #79 Victoria Binědová, asistoval #76 Martina Špetová (1:1)
38:09 Holky z Bolky točí plzeňačky jako film, ale plzeň si nebere servítky a Špetová si došla pro sekání.
37:24 Vyloučen hráč #81 Natálie Šindelářová družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání
36:27 Skřivánková končí na zemi, Votýpková hasí raketu a Skřivánková se belhá na střídačku.
35:54 Domácí kotel se probudil a hala se otřásá v základech.
34:28 Dvořáčková posouvá na osu s úmyslem najít Kolářovou. Našla jen Votýpkovou a ta našla Binědovou.
33:28 Macháčková fauluje Kňourkovou a ztácí hůl. Kňourková jí hůl podala a počkala, až se holky postaví do pozice. Fairplay hra, to se nám líbí.
32:17 Kolářová si došla pro faul v rohu útočného pásma, ale balónek nechávají soupeřkám.
31:38 Druhá třetina se nese v duchu rychlosti a tvrdší hry než ta první.
26:24 Vyloučen hráč #30 Veronika Kolářová družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
26:04 Vyloučen hráč #36 Michaela Čížková družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
24:41 GÓL Florbalová akademie MB! 1:0
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #45 Michaela Bauerová bez asistence (1:0)
20:00 Střely v 1. části: 4:4
19:59 Tak nám končí první třetina bez gólů a vyloučení.
18:10 Žonglování Šimonové ukončuje hvizd od rozhodčího, který signalizuje vysokou hůl a dává Bolce rozehrávku.
17:00 Bauerová odzbrojila hráčku a dohnala holky z Bolky za bránu a začal kolotoč. Plzeňačky běhaly dokola a nakonec se jim povedlo se zbavit míčku.
15:07 Akce 2 na 1 končí za mantinelem po střele Bauerové.
07:51 Šimonová se inspirovala Kafkou a vytahuje kulatý nesmysl ze šibenice, kam ho chtěla umístit Krutinová.
05:57 Holky z Bolky zkoušejí Votýpkovou, ta se nedala a její procenta rostou.
02:20 Votýpková dominuje brankovišti a vytahuje neskutečný zákrok, kterým zachraňuje raketu od Kolářové.
00:01 Zahajovací buly vyhrála Plzeň.