7:8
    Linda FUCHSOVÁ
    (Říhová)

Florbalová akademie MB - BLACK ANGELS 7:8p
branky: 16. Marie Jirková, 22. Marie Jirková, 25. Daniela Švejdová, 32. Marie Jirková, 32. Viktorie Vacardová, 40. Barbora Pelcová, 58. Bára Klikarová - 24. Zuzana Kuchařová, 38. Vendula Kolkusová, 38. Veronika Říhová, 46. Zuzana Kuchařová, 47. Ema Košťálová, 50. Zuzana Kuchařová, 56. Zuzana Kuchařová, 65. Linda Fuchsová; rozhodčí: Jakub Procházka - Vojtěch Prokop; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 112; zásahy brankářů: Klára Šimonová ? - Aneta Fryčová ?; po třetinách: 1:0, 5:3, 1:4, 0:1
65:00 Komentář hostů Fryč Pavel (Vedoucí): Vyrovnaný zápas. Děkujeme soupeřkám, rozhodčím a divákům za zápas.
65:00 Komentář domácích Kovačík Jan (Trenér): Ten kdo dnes přišel do haly, tak byl svědkem bojovného utkání. Dnes jsme vstoupili do utkání se zoodpovědnou poziční hrou a dařilo se nám jí plnit po celou dobu utkání. Bohužel jsme se v jedné chvíli utkání lekli vedení a dali soupeři prostor k vyrovnání skóre. Holkám patří velké děkuji za bojovnost. Děkuji soupeři za pěkné utkání.
65:00 Střely v prodloužení: 2:9
64:21 GÓL BLACK ANGELS! 7:8
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #16 Linda Fuchsová, asistoval #73 Veronika Říhová (7:8)
64:21 Zápas nám končí nádhernou akcí dvě na nikoho od nahrávky Říhové až po zakončení Fuchsové. Šimonová tuto akci nemohla zachránit.
62:24 přihrávka po ose přes tři hráčky projela jako horký nůž máslem a vysílá Hermánkovou do situace, ale ta však nezpracovala míček
60:21 Hra se nám přesunula do prodloužení a zapisovateli se klepou ruce z toho, jak to všechno dopadne.
60:00 Střely ve 3. části: 23:24
59:54 Vyloučen hráč #54 Ema Košťálová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení
59:00 Poslední minuta třetí třetiny a od stolku organizátorů se ozývá zděšení s každým útokem bílých a tajení dechu s každým útokem červených.
57:19 GÓL Florbalová akademie MB! 7:7
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #38 Bára Klikarová, asistoval #64 Nikola Gumanová (7:7)
57:19 Gumanová nachází smysl v přihrávce na Klikarovou a ta ten smysl potvrzuje rozvlňením bílé sítě za zády Fryčové.
56:30 Zdvojení přes osu zastavuje zpětný běh Kikarové a rozhodčí přerušují hru, protože Vachulová se míčku zmocnila faulem.
55:01 Black Angels otáčí hru a atmosféra v hale díky divákům houstne. Rozhodčí zvládají všechny sitauce s grácií.
55:00 GÓL BLACK ANGELS! 6:7
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #15 Zuzana Kuchařová, asistoval #9 Denisa Vachulová (6:7)
54:24 Vyloučen hráč #13 Kateřina Skřivánková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
54:05 Děkujeme dívkám obou týmů za nádherný dynamický florbal, který můžeme sledovat.
52:58 Šimonová se šipkou vrhá po míčku a zachraňuje situaci.
51:28 Holky v bílém točí hru jako na kolotoči, ale Šimonová je připravená na vše, kromě faulu, který přišel nečekaně nohou od Hermánkové.
50:45 Rozhodčí přerušil brankovou situaci Black Angel po sekání Kuchařové.
50:09 Vyloučen hráč #7 Eliška Pivoňková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za blokování florbalky
49:34 GÓL BLACK ANGELS! 6:6
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #15 Zuzana Kuchařová, asistoval #3 Adéla Ficková (6:6)
48:37 Akademie se nenechala zahambit a M. Jirková si vzala míček do rohu na útočné polovině a pozvala si dvě bílé hráčky.
48:02 Black Angels ucítily šanci a pressují neskutečným způsobem.
46:24 Timeout Florbalová akademie MB
46:23 GÓL BLACK ANGELS! 6:5
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #54 Ema Košťálová bez asistence (6:5)
46:01 Šimonová je bůh! Skokem z leva do prava zachraňuje bránu!
45:39 GÓL BLACK ANGELS! 6:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #15 Zuzana Kuchařová, asistoval #76 Vendula Kolkusová (6:4)
45:20 Tým Black Angels začíná hrát tvrdší hru, ale rozhodčí jsou i na toto připraveni.
43:11 Francová si došla pro vrážení a rozehrává do útoku.
42:12 Z pravé strany hřiště zní hlas Marie Jirkové, kterým volá na svou sestru a žádá nahrávku, ta ovšem neprochází přes trio hráček v bílém.
40:43 Šimonová rychlím přesunem hlídá levou stranu svého síťkovaného království a maskou vyráží raketu Žitné.
40:16 Vacardová kombinuje v tlaku na útočné polovině, míček končí za mantinelem.
40:00 Střely ve 2. části: 22:25
39:48 GÓL Florbalová akademie MB! 6:3
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #77 Barbora Pelcová, asistoval #6 Marie Jirková (6:3)
39:48 Jirková nachází uplně volnou Pelcovou a ta uzavírá gólem do šatny druhou třetinu.
39:08 Další standartka v provedení BlackAngels končí v prvním bloku. Ze svého místa musím obranu Akademie za tyto bloky pochválit, protože jsou fenomenální.
38:47 Akademie ví, že konec druhé třetiny je blízko a ukliďnují si hru.
37:37 GÓL BLACK ANGELS! 5:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #73 Veronika Říhová, asistoval #31 Agáta Procházková (5:3)
37:37 Dvě rychlé branky vrhají BlackAngels zase zpět do zápasu.
37:12 GÓL BLACK ANGELS! 5:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #76 Vendula Kolkusová, asistoval #16 Linda Fuchsová (5:2)
36:50 Podoláková vysílá jedovatou střelu, která míří na šibenici. Tam ji našla skvělým zákrokem Šimonová.
36:20 Obrana Mladé Boleslavi je odhodlaná nepustit žádnou střelu na Šimonovou.
34:52 Jedna Jirková si vstřelila hattrick, ta druhá skvěle bloku osu a zabraňuje další raketě od Procházkové.
34:06 Ukázkové zdvojení na ose u branky Akademie posílá hru do horního rohu a následně A. Jirková vysílá dlouho nahrávku do útoku.
31:48 GÓL Florbalová akademie MB! 5:1
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #44 Viktorie Vacardová, asistoval #7 Eliška Pivoňková (5:1)
31:48 Dvacet vteřin po hattricku M. Jirkové nahrává Pivoňková na střelu Vacardové a ta s ledovým klidem zvyšuje náskok Akademie.
31:28 GÓL Florbalová akademie MB! 4:1
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #6 Marie Jirková, asistoval #13 Kateřina Skřivánková (4:1)
31:28 Marie Jirková sbírá nahrávku Skřivánkové, kompletuje hattrick a hala hází čepice na hrací plochu.
31:10 Rozhodčí se nenechali rozhodit ani jednou situací a dál skvěle korigují zápas. Děkujeme, hoši.
30:11 Dvě po sobě jdoucí standartní situace proti akademii končí v prvním bránicím hráči a hra se houpe mezi polovinami.
25:21 Divákům BlackAngels se nelíbí odvolaný trest rozhodčích, ale utkání pokračuje v plném počtu hráček.
24:28 GÓL Florbalová akademie MB! 3:1
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #94 Daniela Švejdová, asistoval #44 Viktorie Vacardová (3:1)
24:28 Vacardová nachází Švejdovou ve volné pozici, ta si stahovačkou obhodila přibíhající hráčku a prosazuje se další brankou.
23:15 GÓL BLACK ANGELS! 2:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #15 Zuzana Kuchařová, asistoval #29 Anna Žitná (2:1)
22:30 Vyloučen hráč #23 Eliška Koželuhová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hra na zemi
21:40 GÓL Florbalová akademie MB! 2:0
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #6 Marie Jirková, asistoval #19 Nela Bártová (2:0)
21:40 Jirková A. posouvá na Skřivánkovou, tu zastavuje mantinel, ale míček se dostavá do šnace, kterou využívá Bártová na nahrávku Jirkové M. a ta se znovu prosazuje do kasy BlackAngels.
20:22 Hned ze začátku druhé třetiny se opět vytahuje Šimonová a pohotovým zákrokem hasí další raketu od Fuchsové.
20:00 Střely v 1. části: 12:24
19:31 Šimonová si připisuje další skvělý zákrok, který drží Boleslav ve vedení.
18:12 Sestry Jirkovi si nahodili balońek z obrany do útoky, bohužel méček sbírá Kuchařová a posílá BlackAngels do brankové situace. míček líže tyčku a vrací se do hry.
16:27 Sestra autorky branky, Adéla Jirková si kličkou prohazuje dvě soupeřky najednou a posílá akademii do útoku, kde si obrana BlackAngels pohlídala nahrávku na osu a hra se opět přesouvá.
15:21 GÓL Florbalová akademie MB! 1:0
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #6 Marie Jirková, asistoval #7 Eliška Pivoňková (1:0)
15:21 Jirková sbírá odražený míček a otevírá utkání.
14:09 Boleslav zahnala BlackAngels za bránu a pod tlakem se snaží získat míček.
12:02 Volkálková pálí šanci BlackAngels na střed a přesouvá hru do útočné poloviny hřiště.
08:36 Šimonová skvěle brání svou kasu, s pomocí tyček zastavuje nejeden rychlý útok soupeře.